PDA

View Full Version : СПЕШНО !!! По-бързо оформяне на тяло. СПЕШНО!!!



iwancho
01-17-2010, 11:13
Здравейте,ще съм кратък. Моля само да ми изброите колкото се може повече храни,от които се натрупва по-бързо мускулна маса или нещо такова... Всмисъл знам,че е хубаво да се яде кашкавал,мляко,яйца (сварени) и искам още нещо такова да ми препоръчате... Някой който тренира да сподели. Не знам дали сте ме разбрали,щот' много зле обяснявам,все пак мерси предварително. :(

vellvet
01-17-2010, 11:34
отиваш в една аптека и питаш за протеини с високо съдържание на витамини ! не говоря за стероиди и разни изкуствени! протеините са различни обик. са на прах и се разреждат в мляко става като детска каша хапва се и след това 1 час активна тренировка. хубаво е да ядеш пиле и риба и да ограничиш пърженото

iwancho
01-17-2010, 11:41
отиваш в една аптека и питаш за протеини с високо съдържание на витамини ! не говоря за стероиди и разни изкуствени! протеините са различни обик. са на прах и се разреждат в мляко става като детска каша хапва се и след това 1 час активна тренировка. хубаво е да ядеш пиле и риба и да ограничиш пърженото

Аз съм на 14 години... А колко при струват тези витамини и имат ли някви странични ефекти?

vellvet
01-17-2010, 11:51
има на различна цена има по 10лв има и по-скъпи. странични ефекти до сега не съм виждала вуйчо ми ги ползва от близо 2 години и не се е оплаквал дори е доста довлен а има и видим резултата, но пак казвам трябва активна тренировка след приемането на този тип протеин

iwancho
01-17-2010, 11:55
има на различна цена има по 10лв има и по-скъпи. странични ефекти до сега не съм виждала вуйчо ми ги ползва от близо 2 години и не се е оплаквал дори е доста довлен а има и видим резултата, но пак казвам трябва активна тренировка след приемането на този тип протеин

Но аз съм на 14 години? Някакъв проблем има ли?

vellvet
01-17-2010, 12:04
ако трябва да бъда честна не е хубаво да започваш от малък да трупаш мускулна маса с помощни средства, но искаш бърз резултат, а това няма как да стане само с тренировки. все пак като натрупаш малко мускул и релеф можеш да спреш да ги пиеш и просто да продължиш да тренираш активно. В никакъв случай не се подвеждай да взимаш стероиди! протеините и стероидите са 2 напълно различни неща!!!

iwancho
01-17-2010, 12:08
ако трябва да бъда честна не е хубаво да започваш от малък да трупаш мускулна маса с помощни средства, но искаш бърз резултат, а това няма как да стане само с тренировки. все пак като натрупаш малко мускул и релеф можеш да спреш да ги пиеш и просто да продължиш да тренираш активно. В никакъв случай не се подвеждай да взимаш стероиди! протеините и стероидите са 2 напълно различни неща!!!
Трябват ми за месец-два най-много. Колкото да се оформя малко и тогава ги спирам. А как се пият и колко са в кутия? И колко често?

Little_Lady93
01-17-2010, 12:12
Ядки ядки и пак ядки. Орехи, бадеми, кашу, шам-фъстък - ама трябва да са сурови а не тези пържените/печените дето са целите в сол. Ядките в суров вид имат мазнини, които са полезни, а не като мазнините на пържените картофи и всички други джънк фууд храни. Яд и овесени ядки с мляко. Смесвай въглехидрати с протеини. Т.е. мес/риба/яйца с ориз/картофи/хляб/макаронени изделия/бобови храни. На всяко ядене трябва да ги смесваш двете неща. Хубаво е да ядеш и супи с месо, картофи, фиде и всякакви зеленчици. Така храната се усвоява по-добре т.е. усвояваш всичко поето.

iwancho
01-17-2010, 12:15
Ядки ядки и пак ядки. Орехи, бадеми, кашу, шам-фъстък - ама трябва да са сурови а не тези пържените/печените дето са целите в сол. Ядките в суров вид имат мазнини, които са полезни, а не като мазнините на пържените картофи и всички други джънк фууд храни. Яд и овесени ядки с мляко. Смесвай въглехидрати с протеини. Т.е. мес/риба/яйца с ориз/картофи/хляб/макаронени изделия/бобови храни. На всяко ядене трябва да ги смесваш двете неща. Хубаво е да ядеш и супи с месо, картофи, фиде и всякакви зеленчици. Така храната се усвоява по-добре т.е. усвояваш всичко поето.


Като ям редовно ядки и тренирам всеки ден във фитнеса (имам време и възможност да ходя по 2 часа всеки ден) ще се оформя ли за 2 месеца? + като си взема и протеините? 8)

StreetFame
01-17-2010, 12:20
Що е толкова важно да стане за 2 месеца? :-o

Little_Lady93
01-17-2010, 12:23
Зависи от организма ти, но би трябвало да има доста видима разлика. Не тренирай всеки ден, а 4 пъти в седмицата. Мускула расте докато е в покой, а не докато тренираш. Ако ходиш на фитнес всеки ден най-много само да се изтормозиш за нищо. И смесвай храните както ти казах.Хубаво е да има6 3 основни хранеия и 2 междинни закуски (едната м/у закуска и обяд, а другата м/у обяд и вечеря)

vellvet
01-17-2010, 12:23
да ще стане ест няма да имаш тялото на супер модел за 2 месеца, но ще се стегнеш и пооформиш

iwancho
01-17-2010, 12:47
Зависи от организма ти, но би трябвало да има доста видима разлика. Не тренирай всеки ден, а 4 пъти в седмицата. Мускула расте докато е в покой, а не докато тренираш. Ако ходиш на фитнес всеки ден най-много само да се изтормозиш за нищо. И смесвай храните както ти казах.Хубаво е да има6 3 основни хранеия и 2 междинни закуски (едната м/у закуска и обяд, а другата м/у обяд и вечеря)

Ами аз уча в друг град и съм на общежитие и в общежитието имаме фитнес и аз ходя само Понеделник,Вторник,Сряда и Четвъртък,петък,събота и неделя си почивам.

iwancho
01-17-2010, 12:49
Що е толкова важно да стане за 2 месеца? :-o

Щото след 2-3 месеца ще почне да се постопля времето и ще почнем да ходим по тениска в даскло (или някви тънки блузки) и искам да приличам на човек,доста се отпуснах покрай празниците... :(

m1nik
01-17-2010, 12:54
сега и аз те разбирам :)

iwancho
01-17-2010, 12:57
сега и аз те разбирам :)
Тоест?

foreverr
01-17-2010, 13:00
По-собре не изпозлвай никакви витамини или протеини или тем подобни.За мен това е изкуствена работа и нищо не става с нея.Просто се храни, като наблягаш на следните храни:
сирене
извара
кашкавал
мляко
яйца
мнооооого месо
картофи
ориз
ядки
По принцип това са храните, на които трябва да наблягаш, за да качиш мускулна маса и да оформиш добре тялото си.Но гледай да не ядеш мазно и сладко , и не пий газирани напитки.По добре пий чайчета или мляко.И другото, което не трябва да забравяш-спорт на макс :)

iwancho
01-17-2010, 13:01
По-собре не изпозлвай никакви витамини или протеини или тем подобни.За мен това е изкуствена работа и нищо не става с нея.Просто се храни, като наблягаш на следните храни:
сирене
извара
кашкавал
мляко
яйца
мнооооого месо
картофи
ориз
ядки
По принцип това са храните, на които трябва да наблягаш, за да качиш мускулна маса и да оформиш добре тялото си.Но гледай да не ядеш мазно и сладко , и не пий газирани напитки.По добре пий чайчета или мляко.И другото, което не трябва да забравяш-спорт на макс :)

Газирано и алкохол не пия (рядко пия водка/мента),защото напоследък ме боли много гърлото и съм само на мляко/натурален сок/вода/чай. (:

sl0w
01-17-2010, 13:11
Протейни ! и храни богати на протеин ;)

foreverr
01-17-2010, 13:12
По-собре не изпозлвай никакви витамини или протеини или тем подобни.За мен това е изкуствена работа и нищо не става с нея.Просто се храни, като наблягаш на следните храни:
сирене
извара
кашкавал
мляко
яйца
мнооооого месо
картофи
ориз
ядки
По принцип това са храните, на които трябва да наблягаш, за да качиш мускулна маса и да оформиш добре тялото си.Но гледай да не ядеш мазно и сладко , и не пий газирани напитки.По добре пий чайчета или мляко.И другото, което не трябва да забравяш-спорт на макс :)

Газирано и алкохол не пия (рядко пия водка/мента),защото напоследък ме боли много гърлото и съм само на мляко/натурален сок/вода/чай. (:
:) Еми браво на теб.Трябва тогава само да започнеш да ядеш повечко от горе описаните неща и да тренираш и ще се получи хубаво и оформено тяло.Но не очаквай това да стане за 1-2 месеца.Трябва ти повече време.При мене например много бавно стана, ноа з съм момиче, а при момичетата по-бавно става.Иначе при мен добър е ефекта като наблягам най-много на месото и яйцата.

m1nik
01-17-2010, 13:22
сега разбирам защо искаш след точно 2 месеца да се стегнеш :)

Little_Lady93
01-17-2010, 13:34
Забравих да ти кажа да не правиш никакво кардио!!! Освен ако нямаш някакви мазнини де, ама доколкото разбирам нямаш такива.

iwancho
01-17-2010, 13:41
Забравих да ти кажа да не правиш никакво кардио!!! Освен ако нямаш някакви мазнини де, ама доколкото разбирам нямаш такива.

Имам,но правя коремни преси.

vow
01-17-2010, 14:29
колко тежиш и колко си висок.?

Little_Lady93
01-17-2010, 14:48
Кво сички му казвате да яде протеини.Ако блъска само протеини НЯМА как да качи маса. Най-много да стане по стегнат. Трябва да яде ПРОТЕИНИ И ВЪГЛЕХИДРАТИ. Въглехидратите са основния източник на енергия на тялото т.е. за трупане на кг. трябва да се консумират и двете групи храни и то заедно. Първо се трупа масата от излишната енергия, после се трансформира в мускул чрез протеина и тренировките с тежести.

foreverr
01-17-2010, 14:48
Забравих да ти кажа да не правиш никакво кардио!!! Освен ако нямаш някакви мазнини де, ама доколкото разбирам нямаш такива.

Имам,но правя коремни преси.
Мазнините не се махат само чрез коремни преси.Аз преди блъсках само коремни преси и си чаках корема ми да е стегнат и ебз мазнини, но не с е получаваше.Сега като започнах кардио(вече от някоко месеца) и наистина свалих мазнини от корема и сега още малко и плочки ще имам, но не искам плочки-момиче съм и не ми харесва на момиче как стоят... :)

DarkKisss
01-17-2010, 15:01
Пилешко, говеждо месо .. Чист суроватъчен протеин на прах .. Иди във фитнес магазин за добавки, аз там ходя.

DarkKisss
01-17-2010, 15:02
foreverr кръвна обида ей 8-)

foreverr
01-17-2010, 16:47
foreverr кръвна обида ей 8-)
:) Съжалявам, но това е личното ми мнение.И все пак ти си по сериозна спортистка от мен и е нормално да имаш плочки! А и чесно да ти кажа на тебе горе долу ти отиват, докато имам една фр, много грозно и стоят :?

DarkKisss
01-17-2010, 16:59
^ Моите са направени 'изкуствено' т.е. някак си са подредени, докато твоята приятелка сигурно не е работила за оформянето им и просто има мускулест корем?

foreverr
01-17-2010, 17:07
^ Моите са направени 'изкуствено' т.е. някак си са подредени, докато твоята приятелка сигурно не е работила за оформянето им и просто има мускулест корем?
Мм оформени са си точно като твоите, но някак си и е по различна формата на тялото и хич не и стоят добре.

DisturbiaV
01-17-2010, 17:08
DarkKisss,беше пуснала една тема за упражнения и хранене би ли ми казала как да си стегна корема и бедрата,защото килограмите ми не са проблем...

Shia
01-17-2010, 20:47
Пий протейнки и наддаваш маса,която ще превърнеш (надявам се) в мускули след обилни тренировки,но пиеш ли без да спортуваш няма да ти се образуват мускули само ще изглежда така.

В нас има 4 буркана с протеини,брат ми пи и тренира и бе добре,ама ся бачка яко и не му остава време и релефа е някъде далече в миналото.

iwancho
01-22-2010, 14:19
Значи ся пак ще обясня. На 14 години съм,165 висок,60 килограма. В понеделник/вторник ще ходя в 1 финтес магазин в Пловдив и кво да им кажа да ми дадат? За по-бързо оформяне ми трябва. ?

iwancho
01-22-2010, 15:52
Значи ся пак ще обясня. На 14 години съм,165 висок,60 килограма. В понеделник/вторник ще ходя в 1 финтес магазин в Пловдив и кво да им кажа да ми дадат? За по-бързо оформяне ми трябва. ?

iwancho
01-22-2010, 16:46
Значи ся пак ще обясня. На 14 години съм,165 висок,60 килограма. В понеделник/вторник ще ходя в 1 финтес магазин в Пловдив и кво да им кажа да ми дадат? За по-бързо оформяне ми трябва. ?

sunshine955
01-22-2010, 17:00
сега и аз те разбирам :)
аз също харесвам момчета с добре оформено тяло :-)

iwancho
01-23-2010, 13:39
Значи ся пак ще обясня. На 14 години съм,165 висок,60 килограма. В понеделник/вторник ще ходя в 1 финтес магазин в Пловдив и кво да им кажа да ми дадат? За по-бързо оформяне ми трябва. ?

serioussam
06-25-2013, 16:11
zdvaveite teja 39k. kolko protein trqbva da zimam na den za da se oformq za 1 mesec

serioussam
06-25-2013, 16:13
teja 39kg po kolko protein trqbva da vzimam na den