PDA

View Full Version : Проблем с теглото :@



xactoR
01-17-2010, 11:51
Здравейте ... имам проблем с теглото както подразбира името на темата. Начи нормален съм си , смисъл не съм клющав нито дебел .. но рацете са ми по клщави :X ям си нормално , понякога и прекалявам, но рацете не се оправят .. всички от моя клас са с по - дебели раце, само мойте по клющави :( преди тренирах плуване и съм добре развит в раменете .. сигурно 4-5 години плувах , сега ако почна пак и тренирам още 4-5 години ама здраво без да спирам , ръцете ми ще се оправят ли :X смис ше надебелеят ли поне малко повече .. защото всички от класа ми са с 5 кг повече от мен ... ако има някакви хапчета да земам и малко да надебелея в рацете , кажете какви са :) поне и аз да кача 5 кг .. в нас съм си направил фитнес ,и ако фитнеса помага кажете ;) и моля без излишни кометари :S

bonbogoko
01-17-2010, 12:08
Здравейте ... имам проблем с теглото както подразбира името на темата. Начи нормален съм си , смисъл не съм клющав нито дебел .. но рацете са ми по клщави :X ям си нормално , понякога и прекалявам, но рацете не се оправят .. всички от моя клас са с по - дебели раце, само мойте по клющави :( преди тренирах плуване и съм добре развит в раменете .. сигурно 4-5 години плувах , сега ако почна пак и тренирам още 4-5 години ама здраво без да спирам , ръцете ми ще се оправят ли :X смис ше надебелеят ли поне малко повече .. защото всички от класа ми са с 5 кг повече от мен ... ако има някакви хапчета да земам и малко да надебелея в рацете , кажете какви са :) поне и аз да кача 5 кг .. в нас съм си направил фитнес ,и ако фитнеса помага кажете ;) и моля без излишни кометари :S
Няма страшно, при тренировките обръщай повече внимание на ръцете. Приемай повече белтъци. Можеш да пробваш и с креатин таблетки, подобряват издръжливостта на мускулите и по-бавно се изморяват. Внимателно с добавките, не прекалявай да не увредиш черния дроб. 8)

xactoR
01-17-2010, 15:37
Ами да пробвам ли след всяка тренировка да земам повече витамини ( плодове ) . Също така тренирам и футбол .. ами ще пробвам след тренировка ( футбол ) витамини, след това тренировка ( плуване) витамини .. и така , ако няма резултат ще пробвам с таблетки, но незнам дали съм малък за тях :X .. на 15 съм Предложи нещо ;x

an0nimenn
01-17-2010, 15:53
фитнессс

xactoR
01-17-2010, 16:01
Не мисля, че от фитнеса ще напълнея много в ръцете .. но ако греша, казвай ! .. 8)

DevlLady666
01-17-2010, 16:09
Не мисля, че от фитнеса ще напълнея много в ръцете .. но ако греша, казвай ! .. 8)
Грешиш!

xactoR
01-17-2010, 17:01
Аха, мерси за бързите отоговори :) , е не чак толкова бързи, но :D

djuki
01-17-2010, 21:24
от футбол ръце трудно ще направиш , от плуване повече се правят гръб и крака блъскай във фитнеса и не яж боклуци

batkodoki
01-17-2010, 22:19
Здравейте ... имам проблем с теглото както подразбира името на темата. Начи нормален съм си , смисъл не съм клющав нито дебел .. но рацете са ми по клщави :X ям си нормално , понякога и прекалявам, но рацете не се оправят .. всички от моя клас са с по - дебели раце, само мойте по клющави :( преди тренирах плуване и съм добре развит в раменете .. сигурно 4-5 години плувах , сега ако почна пак и тренирам още 4-5 години ама здраво без да спирам , ръцете ми ще се оправят ли :X смис ше надебелеят ли поне малко повече .. защото всички от класа ми са с 5 кг повече от мен ... ако има някакви хапчета да земам и малко да надебелея в рацете , кажете какви са :) поне и аз да кача 5 кг .. в нас съм си направил фитнес ,и ако фитнеса помага кажете ;) и моля без излишни кометари :S

този на картинката Ти ли си?

DevlLady666
01-17-2010, 23:34
този на картинката Ти ли си?
Да бе, и аз щех да те питам същото, щото макар и да не се вижда много добре, ако си ти не виждам големи проблеми :)

xactoR
01-21-2010, 17:20
Аз съм, да :) на гората .. :
http://i119.piczo.com/view/2/d/9/r/f/1/k/e/m/m/3/d/img/i244569496_12302_7.jpg

eatmysocs
01-21-2010, 19:12
Пич, за 15 годишен си добре...не може да напрайш ръце, като на културист. Не се подлъгвай да взимаш хапове...тренирай си плуване, ако искаш...ако не - просто фитнес. Споко, всичко с времето си. :P

CpecaH
01-22-2010, 10:24
Здравейте ... имам проблем с теглото както подразбира името на темата. Начи нормален съм си , смисъл не съм клющав нито дебел .. но рацете са ми по клщави :X ям си нормално , понякога и прекалявам, но рацете не се оправят .. всички от моя клас са с по - дебели раце, само мойте по клющави :( преди тренирах плуване и съм добре развит в раменете .. сигурно 4-5 години плувах , сега ако почна пак и тренирам още 4-5 години ама здраво без да спирам , ръцете ми ще се оправят ли :X смис ше надебелеят ли поне малко повече .. защото всички от класа ми са с 5 кг повече от мен ... ако има някакви хапчета да земам и малко да надебелея в рацете , кажете какви са :) поне и аз да кача 5 кг .. в нас съм си направил фитнес ,и ако фитнеса помага кажете ;) и моля без излишни кометари :S

СресаН ще ти каже да дишаш спокойно! Все още се растеш! В момента тялото може да бъде несиметрично, но след време всичко ще дойде от самосебе си! Щом имаш възможност, започни да използваш уредите от домашната "фитнес" зала! И СресаН ще ти каже още нещо - всеки е различен, развива се по различен начин! Всичко е генетика!

b3b3t0y
01-23-2010, 16:51
Лицеви опори НОН СТОП :D м/у другото и а зтренирам плуване вече 5-та година :)

natity91
01-24-2010, 02:24
Абе още се развиваш плюс това различни хора- различни телосложения. Какво толкова се тревожиш ?

bloodysunrise
01-24-2010, 07:55
Купи си експандери. Това са малки гумени обръчи, предназначени за заздравяване на китките и предмишниците. Помпи по цял ден и ще има ефект. Аз ги имам, но постоянно забравям за тях :-D

xactoR
02-02-2010, 07:54
Мм .. мерси, че ме подкрепяте :)

Купи си експандери. Това са малки гумени обръчи, предназначени за заздравяване на китките и предмишниците. Помпи по цял ден и ще има ефект. Аз ги имам, но постоянно забравям за тях :-D
И мойте приятели това ме посаветваха, и това ще направя . . 8)