PDA

View Full Version : стопяване на мазнини



TheGirlNextDoor
01-17-2010, 12:12
от утре тръгвам на фитнес кажете ми упражнения и там всичко,което трябва да правя..храна всичко.Искам да стопя излишните мазнини а си нямам понятие какво да правя.. :(

dydka
01-17-2010, 12:27
ЗА тази работа си има фитнес инструктори там ... за всеки програмата на упражнение както и менюто за хранене е индивидуално....и той ти я съставя взависимост колко мазнини има да се стопяват той ти определя режимът

foreverr
01-17-2010, 13:06
За храните те съветвам следното.Отбягвай сладкото, пърженото , мазното, и всякъква пакетирана храна като чипсове, снаксове, вафли.Също отбягвай и тестеното.Главно яж следните неща:
месо
яйца
сирене
кашкавал
извара
кисело и прясно мляко
плодове
зеленчуци
На тези храни наблягай.
А иначе питаш и какво да правиш в фитнеса-по принцип си има фитнес инструктор, отиваш и му казваш къде искаш да свалиш мазнини и той ти казва какво да правиш.Но щом искаш да сваляш мазнини ти трябва кардио.То може да се постигне на пътеката като бягаш, или на кростренажора, но трябва да действаш и там бързо, чак да се задъхаш.И на степера може, дори и на колелото.А ако искаш нещо за стгане-то си има отделни уреди, и за дупе , и за ръце, и за крака и за корем.Ако имаш допълнителни въпроси ми пиши ЛС, а ако си от Пловдив ще ходим двете на фитнес ако искаш :D

sl0w
01-17-2010, 13:10
60 минути на патека , всеки ден ;)
Храна Чисто месо без мазнини и салати ...
Без никакво сладко ядене ( шоколад , вафли и т.н. ) .
Без алкохол , газирано и т.н. , може натирален сок , минерална вода и т.н. И дъвки без захар ;)

m1nik
01-17-2010, 13:23
и идея си нямаш колко такива теми има

Inn0cenCe
01-31-2010, 15:18
Аз не ходя на фитнес. Поддържам се, като тичам в Кайлъка (голям парк, в Плевен :-D ) и скачам на въже :) .Според мен не ти трябва фитнес, ако не си с наднормено тегло ;) .

titinkaa
01-31-2010, 15:49
Бягай на пътеката най-малко 30мин,после колело,после кростренажор,степер,избягв ай пържено,тестено(пици,дюнер ),панирано,сладко,газирано и т.н. просто ги забрави,наблегни на слатите,кашкавала,сиренето ,месоо яж колкото ти душа иска,най-вече пилешко,но без кожа,и гледай да е или печено или варено,може и супички да хапваш :)