PDA

View Full Version : Въпрос!



Gretii95
01-17-2010, 13:17
Здравейте!Наскоро започнах да се ровя в нета и да чета за така наречения "емо стил",и искам да ви попитам защо повечето хора мразят емотата сигурна съм,че и повече от този форум също ги мразят,и искам да попитам защо?Какво са ви направили :shock: ?

FairPlayer
01-17-2010, 13:34
Миришат

SmilezZz
01-17-2010, 13:41
И аз се чудя по въпроса..Наистина повечето ги мразят..
Не съм сигурна коя е причината,но мисля,че е "рязането" на вените..Тези деца/емотата/ са склонни към самоубийство..А и това не е хубаво,нали ?

Gretii95
01-17-2010, 13:49
И аз се чудя по въпроса..Наистина повечето ги мразят..
Не съм сигурна коя е причината,но мисля,че е "рязането" на вените..Тези деца/емотата/ са склонни към самоубийство..А и това не е хубаво,нали ?

Съгласна съм с тебе не е хубаво,но нали все пак всики си избира къкв да бъде и какво да прави!Повечето хора като видят емо и се нахвърлят,това е много гадно била съм свидетелка на бой на едно емо момиче,то си върви и едни други момичета го нападнаха и започнаха да удрят и бутат момичето,с оправданието ,че мразят емотата!

Chacho
01-17-2010, 13:55
Всеки си прави избора какъв да е, както всеки си прави избора кое да удобрява и кое не. Да не харесвам емо стила си е моя избор. Естествено, не съм ходил да бия емота, но пък хич не ми допада идеята депресията да става хоби. Всеки човек има проблеми, а това което правят емотата е да преиграват. Моя живот също хич не е цветущ, но пък съм сигурен, че един ден ще си го направя хубав.

EJI4eTy
01-17-2010, 13:57
щото стана много комерсиално ... и всичко е нещо катоо "една голяма измишльотина" разбираш ли , да гледаш деца на по 12-13 години с бритонче и някфи изстрадали и отчаяни от живота , щото еди-кое си не им е наред а всъщност незнаят какво е да ти е трудно в живота

HRaBr0TyYKeBaPcHe
01-17-2010, 15:16
Еммм.. Аз ги мразя.Правят се на интересни и се опитват да превличат вниманието по този начин дори и негативно.А рязането на вени е само да се хвалят или начин по който другите да ги забележат и да им кажат да не го правят.Тфа са пълни изродщини!!! :-x :-x :-x

Sladurchoo
01-17-2010, 16:47
е аз примерно имам бритон, а не съм емо .. просто така се харесвам :D

доказателство за тва, че не съм емо е, че слушам чалга :D

anonymous546178
01-17-2010, 17:42
е аз примерно имам бритон, а не съм емо .. просто така се харесвам :D

доказателство за тва, че не съм емо е, че слушам чалга :D

И се гордееш с това...
Наистина е нечестно. Има много предрасъдаци относно емотата (не че ги защитавам просто не са направили нищо лошо), ама чалгарка по бих разбрал ако биеха по улицата. Ама никога няма да стане тъй щото половината България, и много повече сигурно, слушат чалга. Де'а и мангалската работа.

shokoladchety
01-17-2010, 17:44
шшш...Ей...Да глупаво е некфи лапета 11/12 годишни са правят на емота.Ма вие хал хабер си нямате кфо е емо нали?Само кат видят,че сте писали всички емо стил ми стана ясно.Шшш...ей...Емо не е стил,емо е начин на живот.И,да няма голям смисъл.И кфо бях емо 8) и не ми пукаше,кои кфо си мисли...Ся намерих друг стил и кфо?Ай някой да доиде да ми каже нещо.Ще го смеля...
П.с.-Ако ви покажа един гот и едно емо...Ще има да са чудите :D :D :D

Gretii95
01-17-2010, 18:52
Знам,че е глупаво някакви си 12/13 годишни лапета за се правят на емота!Ама въпросът ми беше друг какво ви кара да ги мразите при положение,че не са ви направили нищо?

shokoladchety
01-17-2010, 18:55
Кой ги мрази |-) ... ? Който ги мрази....Да го духа :D

danibebi
01-17-2010, 19:40
Не знам мнението на всички хора,но аз лично не ги харесвам,защото си режат вените..ии понякога прическите им са ужасни.. :D

BlackEyed
01-17-2010, 19:58
:lol:

epic fail.


п.п у лево.

HRaBr0TyYKeBaPcHe
01-17-2010, 20:11
Разни лапета дет са праят на емота - тфа значи, че са адски слаби в главата ;-)

Goddess
01-17-2010, 20:52
Защото са позьори. Защото е вид тенденция, която за щастие поотшумя като че ли. Защото хората, когато имат проблеми, се стремят да ги оправят, а не търсят внимание и съжаление. Ако искаш да се самоубиеш - самоубиваш се и толкова. Не се правиш на идиот. Лайна...
И аз бих наритала такива. Но не съм чак толкова агресивна колкото се изкарвам. ;д Не бих нападнала човек просто така, но като цяло ме отвращват.

Gretii95
01-18-2010, 18:10
Защото са позьори. Защото е вид тенденция, която за щастие поотшумя като че ли. Защото хората, когато имат проблеми, се стремят да ги оправят, а не търсят внимание и съжаление. Ако искаш да се самоубиеш - самоубиваш се и толкова. Не се правиш на идиот. Лайна...
И аз бих наритала такива. Но не съм чак толкова агресивна колкото се изкарвам. ;д Не бих нападнала човек просто така, но като цяло ме отвращват.

Аз мисля,че не трябва да сме агресиви към тях защото те и без това са достатачно депресирани

AFT
01-18-2010, 18:17
Просто са тъпи пубертети, чудещи се как да привлекат вниманието на хората.
....Едното око било открито да гледа реалния свят, а другото (зад бретона дет е) гледало към техния си свят! Божеее! Глупости на таркалета!

Gretii95
01-18-2010, 18:25
Просто са тъпи пубертети, чудещи се как да привлекат вниманието на хората.
....Едното око било открито да гледа реалния свят, а другото (зад бретона дет е) гледало към техния си свят! Божеее! Глупости на таркалета!

Това за очите наистина не е вярно,но това за вниманието не съм съгласна
:?

Goddess
01-19-2010, 16:25
Защото са позьори. Защото е вид тенденция, която за щастие поотшумя като че ли. Защото хората, когато имат проблеми, се стремят да ги оправят, а не търсят внимание и съжаление. Ако искаш да се самоубиеш - самоубиваш се и толкова. Не се правиш на идиот. Лайна...
И аз бих наритала такива. Но не съм чак толкова агресивна колкото се изкарвам. ;д Не бих нападнала човек просто така, но като цяло ме отвращват.

Аз мисля,че не трябва да сме агресиви към тях защото те и без това са достатачно депресирани
Тъпотии...От какво са депресирани, бе ? 90% просто ги тресе хормона и смятат, че щом е модерно, ще съм емо. Аз също милиони пъти съм изпадала в "дупки" и съм била депресирана, но нито съм си рязала вените, нито съм се правила на такава каквато не съм. Или живеят в реалния свят като хората или да си изпорежат вените всички и да се разкарат. Не приемам такива подобия на хора, сори.

mrtn
01-19-2010, 16:40
Не ги мразя, безразлични са ми. :)

Gretii95
01-19-2010, 17:04
Защото са позьори. Защото е вид тенденция, която за щастие поотшумя като че ли. Защото хората, когато имат проблеми, се стремят да ги оправят, а не търсят внимание и съжаление. Ако искаш да се самоубиеш - самоубиваш се и толкова. Не се правиш на идиот. Лайна...
И аз бих наритала такива. Но не съм чак толкова агресивна колкото се изкарвам. ;д Не бих нападнала човек просто така, но като цяло ме отвращват.

Аз мисля,че не трябва да сме агресиви към тях защото те и без това са достатачно депресирани
Тъпотии...От какво са депресирани, бе ? 90% просто ги тресе хормона и смятат, че щом е модерно, ще съм емо. Аз също милиони пъти съм изпадала в "дупки" и съм била депресирана, но нито съм си рязала вените, нито съм се правила на такава каквато не съм. Или живеят в реалния свят като хората или да си изпорежат вените всички и да се разкарат. Не приемам такива подобия на хора, сори.

Донякъде си права!Но не напълно!

Zaritu
01-19-2010, 18:41
аз не ги мразя ... всеки има правото да избира какъв да бъде :)

nyxu
01-19-2010, 19:06
Не ги мразя,просто държанието им и тези техни депресии, от които бягят като си режат вените, не ми допада. Като си "накълцаш" вените к'во ?! Ще избягаш от проблемите си ли, ще станеш интересен ли ? Не !! Ще станеш жалък в очите на някои хора... Т'ва е :)

Gretii95
01-19-2010, 19:51
аз не ги мразя ... всеки има правото да избира какъв да бъде :)

Ти си напълно права,но за жалост повечето хора ги мразят :?

DevlLady666
01-19-2010, 23:51
Защото е забавно да им се подиграваме. Наскоро имаше мода да сме емота, бейби! Модно е да се режеш вените ли, бе :lol: Не заслужават даже и да ги мразим. Тези са достойни за съжаление.. Кефят ме тия: чалгар-метъл-хаусар-емо-емо чалгар-фешън (тук е време за готЕните цайси, impulse, aha и всичките му глезотийки като шалчета с черепчета и снимки по сутиени) 8) :razz: Да не говорим, че повечето емота ходят с 24 каратова усмивка, освен ако не са се депреснали-да се тресат на кълбо, мъчейки се да се разреват и да покажат на света колко са "нещастни" щото Пешо от долния етаж ги е зарязал..

DevlLady666
01-19-2010, 23:56
Goddess, що емо ли ще ставаш? 8)
Don't be afraid of..Soon you'll be dead :D
Ако ставаш емо, не забравяй да си го напишеш на кецовете 8) :D

Gretii95
01-20-2010, 06:58
Защото е забавно да им се подиграваме. Наскоро имаше мода да сме емота, бейби! Модно е да се режеш вените ли, бе :lol: Не заслужават даже и да ги мразим. Тези са достойни за съжаление.. Кефят ме тия: чалгар-метъл-хаусар-емо-емо чалгар-фешън (тук е време за готЕните цайси, impulse, aha и всичките му глезотийки като шалчета с черепчета и снимки по сутиени) 8) :razz: Да не говорим, че повечето емота ходят с 24 каратова усмивка, освен ако не са се депреснали-да се тресат на кълбо, мъчейки се да се разреват и да покажат на света колко са "нещастни" щото Пешо от долния етаж ги е зарязал..

Забавно ти е да се подиграваш! :shock: :shock: :shock: пфф егати злобата да се подиграваш на някой който не ти е направил нищо е мн.гадно,DevlLady666 посатви се на тяхно място нали няма да ти е приятно всеки да ти се подиграва и да казва ,че се забавлява с това :?

xXTOXiCXx
01-20-2010, 07:13
Аз лично се опитах да се поставя на тяхно място..,! Искате резултата?! --> :lol: :lol: :lol:

Не ми побира ума как на някой може д аму доставя наслада да се самонаранява.. да си реже вените с риск всеки път като опре острия предмет във вените си ,че може да умре..,!

Да седи в ъгъла свит/а на кълбо и 24/7 да плачка защото е сама вместо да сложи малко липстик леки сенки ,хубави цветни дрешки и да излезе на лов за мъже...,

Та 1/2 от емоционалните почти се не къпят иуууу.., !

И не е злоба.., просто удоволствие..,


1.1. Авторката.., Нали искаше отговор -дават ти го не мрънкай сега ;дд
1.2. По принцип това ,което четох по-нагоре е истина... За да се държиш като "емо" определено си "слаб в главата" .. нямаш воля,не протича здрава мисъл, нямаш изградено лично мнение.., и определено си НЕНОРМАЛЕН!!!! ., :lol:



P.S. Емотата са змотани и ненормални и ни е забавно да се подиграваме с тяхх ! :D:D :lol:

xXTOXiCXx
01-20-2010, 07:17
DevlLady666 посатви се на тяхно място нали няма да ти е приятно всеки да ти се подиграва и да казва ,че се забавлява с това :?



Добре де.., аз и тя ли сме виновни примерно,че те са решили да са емоционално депресирани мазохистични пубери ., ?! Всеки сам си избира пътя и никой не е до толкова депресиран...всичко са тъпи пози за привличане на вниманието.., И аз не съм най-щастъливия човек,но поддържам лична хигиена, не си режа вените с надеждата да умра и не си пиша на скайпа "Today I saw a kissing couple! I Think I'm gon'na puke! Goobdye cruel world!" (бтл тоя надпис съм го виждала с очите си !!! ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gretii95
01-20-2010, 07:29
DevlLady666 посатви се на тяхно място нали няма да ти е приятно всеки да ти се подиграва и да казва ,че се забавлява с това :?



Добре де.., аз и тя ли сме виновни примерно,че те са решили да са емоционално депресирани мазохистични пубери ., ?! Всеки сам си избира пътя и никой не е до толкова депресиран...всичко са тъпи пози за привличане на вниманието.., И аз не съм най-щастъливия човек,но поддържам лична хигиена, не си режа вените с надеждата да умра и не си пиша на скайпа "Today I saw a kissing couple! I Think I'm gon'na puke! Goobdye cruel world!" (бтл тоя надпис съм го виждала с очите си !!! ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Кой е казал,че някой е виновен :shock: просто ми стана странно,че има хора който се забавляват по този начин(да се подиграват) :shock:

CrAzYanDlaZy
01-20-2010, 07:43
ами мразят ги, защото са различни ... хората не са свикнали да виждат различно и за тях тва е изкривено ... а емотата по този начин изразяват как се чувстват ... предполагам си чувала за т.нар. скинари, които бият емота ... аз много обичам емота и познавам такива. Те са много чувствителни и лесно раними.

Gretii95
01-20-2010, 07:51
ами мразят ги, защото са различни ... хората не са свикнали да виждат различно и за тях тва е изкривено ... а емотата по този начин изразяват как се чувстват ... предполагам си чувала за т.нар. скинари, които бият емота ... аз много обичам емота и познавам такива. Те са много чувствителни и лесно раними.

Ти си напълно права,и моята най-добра приятелка е "емо". и като се разхождаме вси4ки я гледат мн.странно.гледат я с презрение!Ама така е като хората не са свикнали с различното :?

DevlLady666
01-20-2010, 09:53
А твоята приятелка е емо 'щот е модерно или е решила да се депресне по модерен начин?! Ние не обиждаме емотата, които наистина имат за какво да се депресират, обиждаме 90 % от тях, които са само позьори.. Извинявай, ама повечето в момента са емота, точно защото искат да се направяи с гетите и даже не могат да се разреват като хората, а само се преструват.. Всичко е фейк! Истинските емота могат ли да се депреснат по по-нормален начин и да не привличат толкова внимание?? Айде отивай си гледаш Едуард и Бела и не разсъждавай мнг мнг.. 8)

clever
01-20-2010, 10:35
Според мен няма причина да мразя емо-тата.. Техен си е проблема че са склонни към самоубийство и това е много лошо.Но на мен не ми пречат ...

Gretii95
01-20-2010, 17:17
А твоята приятелка е емо 'щот е модерно или е решила да се депресне по модерен начин?! Ние не обиждаме емотата, които наистина имат за какво да се депресират, обиждаме 90 % от тях, които са само позьори.. Извинявай, ама повечето в момента са емота, точно защото искат да се направяи с гетите и даже не могат да се разреват като хората, а само се преструват.. Всичко е фейк! Истинските емота могат ли да се депреснат по по-нормален начин и да не привличат толкова внимание?? Айде отивай си гледаш Едуард и Бела и не разсъждавай мнг мнг.. 8)

Моята приятелка стана емо заради многото си проблеми, 1от проблемите и е ,че родителите и се развеждат и постоянно се карат и я карат да избира между майка и и баща й, и още какви ли не проблеми :( така,че тя не е позьорка :?

П.С. не гледам Едуард и Бела

MichellePhan
01-20-2010, 18:00
Аз мисля,че повечето са безволеви.Щом имат проблеми и то доста големи-край на живота ми.Ако стане модерно да се мяташ върху колите??

Zaritu
01-22-2010, 18:41

RememberxMe
01-22-2010, 20:08
Емота НЯМА! Всичките са позиори.. Те незнаят кво е емо ,ама вече ми топират косата и си вадят очите с бритона .. :? И каква е тяхната гледна точка да си Емо? Това да се снимаш с изкривени крака и с знака peace? :-D СМЕШКИ! А относно депресията и аз съм имала трудни моменти ,но не съм се забивала в ъгълана на стаята и да си режа вените нали? :x Изобщо не разбирам кво ги защитавате с тва ,че имат трудни моменти.. То и аз имам трудни моменти ве ,всички имаме да не са само те?! :? Gretii95 защо си мислиш ,че DevlLady666 е злобна? Защото си казва всичко на право ли? Мога да кажа,че тя е абсолютно права.. И ако си мислиш ,че тя е злобна повярвай ми не си видяла нищо от живота и не си срещнала достатачно хора за да разбереш кой е злобен и кой не.. :?

Chacho
01-22-2010, 23:50
ами мразят ги, защото са различни ... хората не са свикнали да виждат различно и за тях тва е изкривено ... а емотата по този начин изразяват как се чувстват ... предполагам си чувала за т.нар. скинари, които бият емота ... аз много обичам емота и познавам такива. Те са много чувствителни и лесно раними.

Ти си напълно права,и моята най-добра приятелка е "емо". и като се разхождаме вси4ки я гледат мн.странно.гледат я с презрение!Ама така е като хората не са свикнали с различното :?

Ето я причината за пускането на темата, както и причината, поради която Gretii95 няма да приеме чуждото мнение.

На мен ми е интересно, имаше ли момент в който искаше наистина да разбереш нещо или просто искаше да доказваш на всички несподелящи мнението ти, колко си права?

Тази тема плаче за ключ. Едни хора писаха едни коментари, други опонираха, трети, четвърти и пети почнаха да се повтарят, но никой наникъде не върви (и аз в това число). Според мен темата е безцелна.

SoDifferent
01-23-2010, 06:48
..

stelSs21
01-24-2010, 16:40
Аз не ги мразя просто не ги понасям защото повечето,които изглеждат като емота и се държат като такива го правят,за да бъдат интересни.А истинските емота просто не ги разбирам и не искам да общувам с тях не че ги мразя.Те са избрали този начин да се справят с трудностите в живота еми ОК всеки има право на избор.

iva1603
01-24-2010, 17:34
"Мразя" е силна дума.Аз лично не ги мразя, просто не ги разбирам. Например - скоро гледах по телевизията предаване за емоционално малтретираните обекти - емо. Журналисти имаха пряк контакт с децата и родителите им и всичко беше заснето по домовете на тези емо-та. По никакъв начин не забелязах тези деца да са емоционално малтретирани. Първо - имаха всичко от което имат нужда, че и в повече - в материален план (то каква ли не техника имаше - от а до я).Второ - имат абсолютна свобода за всичко .. напълно разхайтени, което се дължи на прекалено добри родители, а не на малтретиране. Тези деца правят какво си искат и получават каквото искат от уж малтретиралите ги родители ..

cherrygloss
01-24-2010, 18:14
Според мен няма причина да мразя емо-тата.. Техен си е проблема че са склонни към самоубийство и това е много лошо.Но на мен не ми пречат ...