PDA

View Full Version : Къдрене с пяна за коса



DevilWish
01-17-2010, 14:31
Здравейте, пак имам проблем /какво винаги =)) /.
Преди 2-3 години си къдрих косата с преса и се получаваше. . обаче ако сега тръгна да я къдря, просто седи като на клечки, не знам пяната ли не ми е добра или какво става, но . .
1) въпрос - каква пяна бихте ми препоръчали?И всички пяни еднакви ли са, защото на повечето чета ,че пише Volume и се чудя това ще ме накъдри ли или е създадено само и само за обем!?
2) - Правите ли нещо освен да я навлажните, да сложите пяната и да я намачкате с ръце?

Мерси предварително :-)

NeverTheSame
01-17-2010, 15:58
За да не ти стават на клечки по-добре си вземи такава която не е толкова силна.
Иначе аз след като си намачкам косата я суша като нали...я мачкам през тфа време.Преди след като й сложа пяна я връзвах на няколко места и тфа също имаше ефект,но вече не ми се занимава

slynchoo
01-17-2010, 16:57
аз ти препоръчвам пяната на Велафлекс за къдрава коса..мн е добра \:D/

sl0w
01-17-2010, 16:59
Wella !

Shadowsogirl
01-17-2010, 17:07
Аз сега съм с пяната на Тафт за къдрава коса и съм много доволна, една такава е с оранжева капачка. Обаче съм решила следващият път да пробвам тая на Вела.

Neopitom3na
01-17-2010, 17:28
Аз съм много доволна от черната пяна на Тафт! Може също след като я навлажниш и намачкаш да я минеш с дифузер :) лично аз не съм го правила..защото нямам проблем с къдренето, но съм чувала, че става :P

DevilWish
01-18-2010, 16:13
Честно казано не знам Wella българска марка ли е?Ако да, тук няма да я намеря.Но тафт със сигурност. Дифузер нямам, но щом сте доволни от тафт ще пробвам с нея.Мерси много за отговорите :-)

Zarity
01-18-2010, 16:17
Аз сега съм с пяната на Тафт за къдрава коса и съм много доволна, една такава е с оранжева капачка.
+1

Melanie
01-18-2010, 16:31
Аз си взех пяна на SERI и съм много доволна. Правя си я с дифузера и не става на клечки (и мирише много яко) :D

chocolatedidi
01-18-2010, 16:58
Мойта е на Garnier Fructis - Extreme 5 ! С най-голямата фиксация !

DevilWish
01-18-2010, 17:32
Още нещо . . на моята пяна, от която не съм доволна пише Volume и аз се замислих и викам сигурно е само за обем, а не за къдрене, но вчера бях по магазините и гледах, че на всяка една пяна пише Volume и съвсем се обърках ?!
Може да не помислите за адски тъпа, но . . не съм на "ти" със къдренето на коса.

yozii
01-18-2010, 20:42
.. ами мойта е на тафт .. синя с оранжева капачка .. доволна съм горе-долу ..

ExtrAc7
01-18-2010, 21:02
Здравейте, пак имам проблем /какво винаги =)) /.
Преди 2-3 години си къдрих косата с преса и се получаваше. . обаче ако сега тръгна да я къдря, просто седи като на клечки, не знам пяната ли не ми е добра или какво става, но . .
1) въпрос - каква пяна бихте ми препоръчали?И всички пяни еднакви ли са, защото на повечето чета ,че пише Volume и се чудя това ще ме накъдри ли или е създадено само и само за обем!?
2) - Правите ли нещо освен да я навлажните, да сложите пяната и да я намачкате с ръце?

Мерси предварително :-)

Имаш ужасна грешка !

kykona
01-19-2010, 08:02
Още нещо . . на моята пяна, от която не съм доволна пише Volume и аз се замислих и викам сигурно е само за обем, а не за къдрене, но вчера бях по магазините и гледах, че на всяка една пяна пише Volume и съвсем се обърках ?!
Може да не помислите за адски тъпа, но . . не съм на "ти" със къдренето на коса.

пяната попринцип е за да виксира косата и да я доуформи пък за volumе нз може и обем да придават :D :D

DevilWish
01-19-2010, 08:41
Още нещо . . на моята пяна, от която не съм доволна пише Volume и аз се замислих и викам сигурно е само за обем, а не за къдрене, но вчера бях по магазините и гледах, че на всяка една пяна пише Volume и съвсем се обърках ?!
Може да не помислите за адски тъпа, но . . не съм на "ти" със къдренето на коса.

пяната попринцип е за да виксира косата и да я доуформи пък за volumе нз може и обем да придават :D :D
Просто на всяка една пяна, която видя пише Volume и се обърквам тотално.
ExtrAc7 - Да ,просто фаталана грешка ;)

blue_ice
01-19-2010, 09:44
аз имам на тафт пяната level 5 една такава черна и мисля, че не стават хубави къдрици. Ама нз може и аз да не я слагам кат хората :D . Иначе имам 2 приятелки, които ползват на велафлекс за къдрици и се получават страшно добре къдриците :-)