PDA

View Full Version : Сега вече го харесвам



ryanreynolds
01-17-2010, 15:34
Mi ima edno mom4e i predi dve godini toi mn me haresva6e i iska6e da stanem gadjeta pita me po skype i az bqh mn glupava i mu otkazah i sega zapo4nah da go haresvam malko e stranno no neznam i toi znae 4e go haresvam i ima stranno povedeniq tu pokazva 4e me haresva tu ne i edna moq priqtelka go popita toi kaza 4e ne me haresva i posle karah edin negov fr da go pita toi kaza ne i vsu6toto vreme pravi stranni ne6ta onq den me odari po zadnika a kato mine po koridora na u4ili6teto zdrasti nekazva no po skype si 4atim
mojeli nqkoi ne6to da mi kaje???

Писането на кирилица е задължително! Понеже си новорегистриран/а, това е първият и последен компромис!
kalpazanka

Nathan
01-17-2010, 15:38
Първо пиши на кирилица ...
След 2 години от когато той те е харесвал маи е имал време да се оправи от теб . Мисля, че ти е късничко сега да се сещаш, че го искаш ама пък нищо не ти пречи да си го хванеш из училище на саме и да се разберете кой кого и дали, но НЕ ПО СКАЙП !!!

ryanreynolds
01-17-2010, 19:40
Всъщност тогава го харесвах , но не приех ,защото мислех че той е като другите момчета понеже в града в който живея той е малък и всички се познават и вс момчета обичат да ходят по дискотеките и такива работи аз не и мислех че и той харесва тези неща и др което е че вс момичета със 3 кила грим все тях харесваха и аз небях като тях затова пък и целуването неможех

Nathan
01-17-2010, 19:49
Абе каквото и да кажеш 2 години са си 2 години :) Всичко се преживява за толкова :) Сега само можеш да го питаш лично дали те харесжа СЛУЧАЙНО още и тогава можете да правите нещо :)

darkness848
01-17-2010, 19:50
Ами това, че те удря по задника, говори там по някакъв си начин с теб, който ти харесваш може и да го прави, за да те привлече да легне с теб може би... :smt017

YinyanG
01-18-2010, 07:43
Ако питаш мен напрао го фани някаде и се разберете кои кого и защо :) :-x :-D :)