PDA

View Full Version : Спортни Списания



L1v3rp0oLMaN95
01-17-2010, 17:00
Здравеите.
Някои може ли да ми препоръча някакво футболно списание по възможност на български защото колкото и да търсих нищо не намерих

BreezePower
01-17-2010, 17:06
Закакво ти е списание?Живеем в 21 век,според мен няма нужда да даваш излишни пари.В интернет има всичко влизай в sportal.bg
gol.bg topsport.bg gong.bg това са едни от най-добрите сайтове.Колкото до списание/въпреки че не бих си купил/ Дон Балон е също добро.

loveUpeps4o
01-17-2010, 17:22
Закакво ти е списание?Живеем в 21 век,според мен няма нужда да даваш излишни пари.В интернет има всичко влизай в sportal.bg
gol.bg topsport.bg gong.bg това са едни от най-добрите сайтове.Колкото до списание/въпреки че не бих си купил/ Дон Балон е също добро.
+1
иначе имаше преди едно списание don balon :)

L1v3rp0oLMaN95
01-17-2010, 19:56
вярно е че има много саитове попринцип премиерсхип.бг наи ми харесва, но и списанията имат плюсове например плакати :D 8-) :D

D3NG3rZ0N3
01-17-2010, 20:24
Закакво ти е списание?Живеем в 21 век,според мен няма нужда да даваш излишни пари.В интернет има всичко влизай в sportal.bg
gol.bg topsport.bg gong.bg това са едни от най-добрите сайтове.Колкото до списание/въпреки че не бих си купил/ Дон Балон е също добро.
+1
иначе имаше преди едно списание don balon :)

Тея са най-долното издание. Става само за кенефа да си избършеш гъза с него...