PDA

View Full Version : Стара кифла мухъл не хваща или?



pastel
01-17-2010, 18:11
изтрито

Shadowsogirl
01-17-2010, 19:02
Стига с тия кифли и кроасани, да не си на 12?

pastel
01-17-2010, 19:26
Кифла съвсем не е нов израз, а какво всъщност ти е мнението по въпроса или се фокусираш едниствено върху изразните средства?

Goddess
01-17-2010, 21:05
Не й е пукало за теб тогава и толкова. Сега вероятно от учтивост ти е поискала скайпа, фейсбука и телефона. Щом сте се движили в една компания... Не е нужно сега изведнъж да е решила, че може да опита с теб, само защото си "възмъжал". Може би не трябва да се надценяваш толкова и да задълбаваш в нещо минало. Зрял човек си...уж.

ecstazy
01-18-2010, 11:37
Според мен хората може да си променят с времето външния вид до такава степен, че да не ги познаеш, но вътре в себе си остават същите.. Характера не се променя (лично мое мнение) аа за теб тя безразлична ли е :-o

ivcheto0o
01-18-2010, 13:56
ти сам каза 4е си се променил външно и мисля 4е 4ак сега те е забелязала и е разбрала какво е загубила :) Според мен хората се променят,ама не 4ак толкова :) Моя съвет е да не се занимаваш с нея :)

ProstoAz
01-18-2010, 20:53
Напълно възможно е да се е променила. Някои хора се променят коренно и то за отрицателно време! Не слагайте всички под общ знаменател...
И конкретно на въпроса - аз те съветвам да си пробваш късмета, нищо не губиш. ;)

pastel
01-18-2010, 21:14
Не й е пукало за теб тогава и толкова. Сега вероятно от учтивост ти е поискала скайпа, фейсбука и телефона. Щом сте се движили в една компания... Не е нужно сега изведнъж да е решила, че може да опита с теб, само защото си "възмъжал". Може би не трябва да се надценяваш толкова и да задълбаваш в нещо минало. Зрял човек си...уж.

Не говоря изобщо за интерес да тръгнем заедно - аз до скоро имах приятелка, до колкото съм чувал тя също си има, а и не бих опитал с нея, но имах предвид, дали се опитва да ме въвлече в приятелство или негова пародия.Иначе не се надценявам, никога не съм бил мачо, просто се питам дали хората се променят. А за миналото.....колкото и години да минат, има някой въпроси, чиито отговор искаш да знаеш. Все пак благодаря за отговора, струва ми се най-вероятен учтивост... :-D

pastel
01-18-2010, 21:18
Според мен хората може да си променят с времето външния вид до такава степен, че да не ги познаеш, но вътре в себе си остават същите.. Характера не се променя (лично мое мнение) аа за теб тя безразлична ли е :-o

Ако говорим за привличане - не, отдавна е попарено, а и дончкъде съм инат към хора, хора които един ден са ти приятели и викат на помощ, а на следващият не те познават. Хората се променят, по мое мнение, не всички, но много. Бавно, леко и хармонично и един ден, като се обърнеш назад, си казваш - аз ли съъм взел такъв избор :D

pastel
01-18-2010, 21:22
Напълно възможно е да се е променила. Някои хора се променят коренно и то за отрицателно време! Не слагайте всички под общ знаменател...
И конкретно на въпроса - аз те съветвам да си пробваш късмета, нищо не губиш. ;)

Май грешно съм формулирал първият си пост - не става дума да ми падне в любовните мрежички - а по-скоро за възстановяване на приятелство. А някъде някой споменаваше нещо за зрелост - годините нищо не значат, опитът не развива 6тото чувство...за съжалние.

ProstoAz
01-18-2010, 21:34
...или аз съм чела по диагонал.
И все пак - само приятелство и цяла тема... нещо не се връзва. :-D

pastel
01-18-2010, 21:39
/s

CoNviCt
01-18-2010, 21:47
мухлясва,кифлите са с малотраен срок на годност и са направени от некачествен `матриал 8)

filmimilmi
01-18-2010, 22:19
Пич, истината е, че щом тогава не и е пукало за теб, никога няма да почне да и пука освен ако все още не е кифла, която може да се впечатли лесно със скъпа кола, каквато за съжаление вероятно все още нямаш.

Ax3
01-19-2010, 06:12
Стига с тия кифли и кроасани, да не си на 12?

НЕ СТИГА!
И автора... земи я зарежи тая, че май не струва хич...

malkazlatna
01-19-2010, 16:24
що пък ся да не го е харесала? колелото се върти! колко такива случая знам..даже и с мен се случвало-първо ти харесваш някой, след години той теб..тя може да се е променила, все пак е порастнала малко или много и нищо чудно да те е харесала..но ако не те търси по някакъв начин зн няма интерес и няма смесъл ти да и се молиш както преди.. просто времето ще покаже

SuNsEt
01-19-2010, 17:08
Всичко се връща.Преди ти си се интересувал от нея,а тя от теб не.Сега може и да е обратното.Остави я,ако наистина те харесва,дори ще ти се извини за 12 клас.Мисля,че не е нужно да си губиш времето с такова момиче...Егати неуважението,обаждаш и се 3 пъти,а тя нищо.Не си заслужава според мен.

peshost
01-19-2010, 17:21
Стига с тия кифли и кроасани, да не си на 12?Защо? Като са кифли как да ги наричам? Или и ти си кифла и се обиждаш.

pastel
01-19-2010, 17:43
Чудех се дали не съм много краен, но явно наистина не заслужава внимание.

П.П.
мнгоо хора ме интерпретират все едно искам да забивам Пенка (нека наричаме така момата) - нищо подобно - говорех за приятелство. Защод а си цапаме ръцете със стари емоции, когато има толкова готини хора по улиците и заведенията?