PDA

View Full Version : Какво да правя..!?



Nesi96
01-17-2010, 19:45
...

clever
01-18-2010, 13:28
Боже.... съвременният свят е побъркан. :-s
Само едно ще ти кажа-не може да опознаеш добре един човек чрез интернета.. трябва да се видите и да дружите доста време заедно за да разберете дали ще си паснете и ще можете да отидете към по-висок етап на живота ви заедно. :?

rammstein123
01-18-2010, 15:13
Напълно съгласна съм с Сlever. Ти си само на 13, не трябва да приемаш всичко насериозно. Откъде знаеш, че не е някой 20 годишен педофил? /например/ Щом не иска да си направи снимка, съм 50% сигурна, че и тази не е негова. А и за обичането.. понякога момчетата са гадни, надявам се, че вече си го разбрала. Както и да е, не можем да ти дадем добър съвет, защото само ти знаеш кой избор е правилен. Успех. (:

nyxu
01-20-2010, 12:23
Не иска да се снима... Лъже те...
Ами к'во се занимаваш с него?! :D А и тва е и-нет, на никого не можеш да вярвяш изцяло, разбира се ако не се познавате наистина... :) Намери си някое реално момче и си избий от акъла, че може да имаш нещо с този човек от НЕТА. :?

SmilezZz
01-22-2010, 16:58
Боже.... съвременният свят е побъркан. :-s
Само едно ще ти кажа-не може да опознаеш добре един човек чрез интернета.. трябва да се видите и да дружите доста време заедно за да разберете дали ще си паснете и ще можете да отидете към по-висок етап на живота ви заедно. :?

c0raline
01-22-2010, 17:53
щом ти прави такива номера, значи наистина си губиш времето с него

teenems
01-24-2010, 20:26
Да те обича ,хах - жесток виц :smt048
Много мразя нет връзки ,защото ти може да го мислиш за 1 , а той да е 50 годишен педофил :smt104 .

prodavam4
01-24-2010, 21:23
Напълно съгласна съм с Сlever. Ти си само на 13, не трябва да приемаш всичко насериозно. Откъде знаеш, че не е някой 20 годишен педофил? /например/ Щом не иска да си направи снимка, съм 50% сигурна, че и тази не е негова. А и за обичането.. понякога момчетата са гадни, надявам се, че вече си го разбрала. Както и да е, не можем да ти дадем добър съвет, защото само ти знаеш кой избор е правилен. Успех. (:

Напротив, и аз давам по максимум една снимка из интернет, просто не обичам да се снимам. А тва за любовта - човек, не можеш да се влюбиш чрез интернет. Хората се държат много различно и според мен си влюбена в интернетното му състояние.

filmimilmi
01-25-2010, 03:51
В чата е различно. Обикновено страните идеализират една друга защото нямат реална представа какво представляват в реалния живот. Тоест ти си се влюбила в образа от фантазиите си, а на живо е голяма вероятността да се разочароваш. И само това настрана от всички други възможни проблеми, които крие интернет запознанството, като реалната опасност въпросният тип да се окаже педофил...

stefanov
01-25-2010, 09:58
Не ми се коментира! А ние сме бъдещето на България, 'Новото поколение'!
:(

Dimana99
01-25-2010, 18:24
По интернето само може да се разочароваш и да си изгубиш времето

bloodymirror
01-28-2010, 11:17
Това са пълни глупости........... как ще обичаш някой,като си видяла една негова снимка,а и друго нещо- не можеш да си сигурна,че това е той. Не искам да се превъщам в дърдореща майка,но в интернет има всякакви. Много интересно,как си влюбена и го обичаш,като не си го виждала нито веднъж! 8-) :?