PDA

View Full Version : Купон - игри ?!



gree_girl
01-17-2010, 19:22
Здравейте! Скоро имам РД, ставам на 18 ... ще правя купон, но проблема е че ще бъдат събрани на едно различни компании и не знам дали щее забавно. Затова реших да направя някакви игри. Но не ми се иска да бъдат от баналните и изтъркани като завързани очите с шал и да се хранят ... затова ви моля, ако знаете някакви забавни и смешни игри да ми предложите :)
Благодаря ви предварително! :-)

Chacho
01-17-2010, 21:18
Здравейте! Скоро имам РД, ставам на 18 ... ще правя купон, но проблема е че ще бъдат събрани на едно различни компании и не знам дали щее забавно. Затова реших да направя някакви игри. Но не ми се иска да бъдат от баналните и изтъркани като завързани очите с шал и да се хранят ... затова ви моля, ако знаете някакви забавни и смешни игри да ми предложите :)
Благодаря ви предварително! :-)

Туистър
Риск или истина
Караоке
Някакъв конкурс за танци (не просто кой танцува най-добре, ами най-еротичен, най-смешен и прочее).
Това сега не знам как да го кръстя.. Да речем коктеили. Предполагам си навзела алкохол, така че пишете си имената, разбърквате и се теглите. Целта е да забъркаш някакъв коктеил на човека, чието име си изтеглил.

PurpleDream
01-17-2010, 22:11
18ти рожден ден...игри....как за бога успя да ги събереш в едно изречение :-o
не си ли чувала за 'МНОГО АЛКОХОЛ' и 'МНОГО ЧАЛГА' :D

Valento
01-17-2010, 22:30
18ти рожден ден...игри....как за бога успя да ги събереш в едно изречение :-o
не си ли чувала за 'МНОГО АЛКОХОЛ' и 'МНОГО ЧАЛГА' :D
... явно иска да го запомни ...
по темата : важно е настроението ... настроението идва с музиката , пускате си каквато музика слушате и денсите ... и така

MichellePhan
01-17-2010, 22:31
на 13 съм и ходих на една моя съученичка рд-то..Беше у тях и имаше Мери Джеин +някаква водка ама аз не пих...Никой не игра освен на шише и са праиха на големи с език за целуваха :shock: Ти на 18 за игри на Twister ме питаш :razz: Иначе освен на шише може и онова дето напримерно аз излизам за "цар" и казвам на всеки по отделно да направи нещо-да изпие 1 чаша алкохол на екс,да си бръкне в гъза :lol: И ако не го направи всички му се хвърлят отгоре 8-)

r0ckst4r
01-18-2010, 08:18
18ти рожден ден...игри....как за бога успя да ги събереш в едно изречение :-o
не си ли чувала за 'МНОГО АЛКОХОЛ' и 'МНОГО ЧАЛГА' :D

+1

DanceForLife
01-18-2010, 20:51
Бирпонг.Наливате бира(или друго пиене по ваш избор) в много чаши и целите така че топче да попадне в някоя чаша.Който уцели дава чащата с бира на този,който не е.След като изпиете известно количество бира започва забавното,а именно да ви видят как се опитвате да уцелите докато не можете да кажете и името си.

BaiboCo
01-18-2010, 20:58
играйте Цък - най-долната игра :Д