PDA

View Full Version : и ся кво ?!



nadetee
01-17-2010, 19:52
такам.. значи запознах се лятото с едно момче..което очевидно прояви интерес към мен.. но аз - НЕ :) той няколко пъти ме помоли да изляза с него но аз се оправдания си намирах.. добреееемм.. но скоро реших да изляза с него.. впечатли ме ;д първия път не можах да отида на срещата.. закъснях ;д и втория път добре ай отидох ама той не :lol: и спряяяя да ми пише.. :shock: а наистина ми показваше че има голям интерес.. та не знам сега да продължавам ли да опитвам да изляза с него или му е минал мерака :-o

w0sh
01-17-2010, 19:53
Хаха. Ей че сте патки жените.

SoStarstruck
01-17-2010, 19:55
майче ти е мн бесен за първата среща,сигурно си мисли,че си му вързала теникия.. Ти си виновната,пиши му ти,ако имаш желание можеш да го намериш и да обясниш..нали? :wink:

Neftochimic
01-17-2010, 19:57
ahahahahahaha ебаси смеха! :lol:

nadetee
01-17-2010, 19:57
Хаха. Ей че сте патки жените.
аре трай бе.. не закъснях нарочно задържаха ме в даскало ;)

SuNsHiNe6
01-17-2010, 19:58
Не си му обръщала внимание,после незнайно как, си се впечатлила от него.И питаш защо не ти пише?!?!? :shock: :lol: Не знам къде си тръгнала с тия гаджета,при положение,че самата ти не знаеш какво искаш. :? Намери го и поговори сериозно на тая тема.. , друго не мога да те посъветвам

nadetee
01-17-2010, 19:59
ама между срешите имаше пауза от 1-2 седмици ии той продължаваше да показва и доказва интерес и дори той пойска да излезем отново.. дали го е направил за да ме върже нарочно :x

sunshinepp
01-17-2010, 20:00
Хаха. Ей че сте патки жените.

нищо, че съм женска.. така е!
според мене..си се минала вече..забравена си, направи същото и ти! :)

w0sh
01-17-2010, 20:01
Хаха. Ей че сте патки жените.
аре трай бе.. не закъснях нарочно задържаха ме в даскало ;)

Не заради това. За да си веете гъза и да се правите на шефки, или едва ли не да се правиш на господарка на сърцето му сга ще се ближеш раните.

Колко стандартно.

valdesbg
01-17-2010, 20:03
Хаха. Ей че сте патки жените.

Така е. И конкретно авторката.

П.П. Няма логична причина да ти дам градивно-конструктивен отговор, решаващ или спомагащ за решаването на проблема ти, при условие че си решила да се правиш на отворена :) Сега ще си сърбаш попарата.

ScarletBite
01-17-2010, 20:04
Не си му обръщала внимание,после незнайно как, си се впечатлила от него.И питаш защо не ти пише?!?!? :shock: :lol: Не знам къде си тръгнала с тия гаджета,при положение,че самата ти не занеш какво искаш. :? А нима някой на нашата възраст (че и много след нея) знае? :)


Бонбонке, помислил е, че си му вързала тенекия, както се каза в един от по-горните постове, и е решил да ти го върне.Вероятно е трябвало да драснеш един СМС и да предупредиш, че ще закъснееш... :?

nadetee
01-17-2010, 20:04
Хаха. Ей че сте патки жените.
аре трай бе.. не закъснях нарочно задържаха ме в даскало ;)

Не заради това. За да си веете гъза и да се правите на шефки, или едва ли не да се правиш на господарка на сърцето му сга ще се ближеш раните.

Колко стандартно.
представяш ли си не е така :) и да ти кажа чесно нема рани пич :) имах час който не трябваше да имам ;) за това

SuNsHiNe6
01-17-2010, 20:08
Не си му обръщала внимание,после незнайно как, си се впечатлила от него.И питаш защо не ти пише?!?!? :shock: :lol: Не знам къде си тръгнала с тия гаджета,при положение,че самата ти не занеш какво искаш. :? А нима някой на нашата възраст (че и много след нея) знае? :)


Бонбонке, помислил е, че си му вързала тенекия, както се каза в един от по-горните постове, и е решил да ти го върне.Вероятно е трябвало да драснеш един СМС и да предупредиш, че ще закъснееш... :?
Права си,но при това положение ,трябвало ли е така да си играе с чувствата на момчето? :( .

valdesbg
01-17-2010, 20:09
Ам ако ще го играеш с bitch - shield и тук какво очакваш?

Не, не си в правилна позиция, и не, няма да ти кажем (поне трезвомислещите) че си невинна. А иначе се обличай в каквито искаш оправдания.

Go ahead :)

И бтв - w0sh, е човека, който може да ти помогне качествено. Веселото е че няма да поиска. Причините вече са написани.

Лека вечер :)

w0sh
01-17-2010, 20:09
Тя дори не осъзнава, защо е супер глупаво поведението и.

ScarletBite
01-17-2010, 20:10
Права си,но при това положение ,трябвало ли е така да си играе с чувствата на момчето? :( .
Тя каза, че са я задържали в училище => не е закъсняла нарочно. :)
Друг е въпросът, че не си е изяснила навреме като какъв го иска... :-o

nadetee
01-17-2010, 20:11
хах знам че съм виновна ама и момчето не е съвсем невинно.. :) има си гадже и все пак се забива с мен и с кой знае колко още.. ;)

valdesbg
01-17-2010, 20:12
Е щом знаеш че си има гадже и въпреки това продължаваш - си нагазила яко в помията. Така че - не топи другите. Жалко и грозно е.

nadetee
01-17-2010, 20:14
а то и неговото гадже не е невинно ходи с него и с още един от даскалото :shock: от едно даскало сме с тае ;) :lol:

SoStarstruck
01-17-2010, 20:14
Е,и ти знаеш,че има гадже,ама продължаваш да се занимаваш с него.Ще ти хареса ли да бъдеш ябълката на раздора??.. Не е нужно всички от темата да ти се нахвърлят чак така,ама при положение,че ти си виновна,казахме ти вече какво да направиш-свържи се с него и се извини. И земи първо изслушай на Галена-Утешителна награда пък тогава каквото и да било.. :wink:

ScarletBite
01-17-2010, 20:14
хах знам че съм виновна ама и момчето не е съвсем невинно.. :) има си гадже и все пак се забива с мен и с кой знае колко още.. ;)
Въпросът е защо ти се забиваш с него, при положение че знаеш, че си има гадже? :lol:

valdesbg
01-17-2010, 20:16
Абе момиче директно ли трябва да ти кажа - спри да обвиняваш сульо и пульо за щяло и нещяло и си погледни в твойта паничка, мама му стара. Щото там нещата са повече от трагични :)

nadetee
01-17-2010, 20:16
Е,и ти знаеш,че има гадже,ама продължаваш да се занимаваш с него.Ще ти хареса ли да бъдеш ябълката на раздора??.. Не е нужно всички от темата да ти се нахвърлят чак така,ама при положение,че ти си виновна,казахме ти вече какво да направиш-свържи се с него и се извини. И земи първо изслушай на Галена-Утешителна награда пък тогава каквото и да било.. :wink:
ми хубаво ма не слушам чалга :)

nadetee
01-17-2010, 20:18
Абе момиче директно ли трябва да ти кажа - спри да обвиняваш сульо и пульо за щяло и нещяло и си погледни в твойта паничка, мама му стара. Щото там нещата са повече от трагични :)
добре бе разбрах само не ми викай ;)

ScarletBite
01-17-2010, 20:19
Абе момиче директно ли трябва да ти кажа - спри да обвиняваш сульо и пульо за щяло и нещяло и си погледни в твойта паничка, мама му стара. Щото там нещата са повече от трагични :)
добре бе разбрах само не ми викай ;)
А как чу, че ти вика? :shock:

valdesbg
01-17-2010, 20:19
Говоря сопкойно.

Научил съм се да не викам на никого - няма смисъл.

GL&HF

nadetee
01-17-2010, 20:20
Абе момиче директно ли трябва да ти кажа - спри да обвиняваш сульо и пульо за щяло и нещяло и си погледни в твойта паничка, мама му стара. Щото там нещата са повече от трагични :)
добре бе разбрах само не ми викай ;)
А как чу, че ти вика? :shock:
не чух а го прочетох :lol:

SuNsHiNe6
01-17-2010, 20:20
а то и неговото гадже не е невинно ходи с него и с още един от даскалото :shock: от едно даскало сме с тае ;) :lol:
Това да ти е обица за ухото вече.+ това не хвърляй целия товар върху него,както казват гледай си в твоята паница и мисли следващия път

vesinka899
01-17-2010, 20:22
майче ти е мн бесен за първата среща,сигурно си мисли,че си му вързала теникия.. Ти си виновната,пиши му ти,ако имаш желание можеш да го намериш и да обясниш..нали? :wink:

nadetee
01-17-2010, 20:22
да ясно разбрах какво искате да ми кажетее.. не е нужно 20 човека да повторят едно и също мнение :)

ScarletBite
01-17-2010, 20:24
Абе момиче директно ли трябва да ти кажа - спри да обвиняваш сульо и пульо за щяло и нещяло и си погледни в твойта паничка, мама му стара. Щото там нещата са повече от трагични :)
добре бе разбрах само не ми викай ;)
А как чу, че ти вика? :shock:
не чух а го прочетох :lol:
Че ти вика ли? :shock: :lol: :razz: Разбирам да беше писал с главни букви или да имаше бесни емотки, пък то... :lol:

w0sh
01-17-2010, 20:28
:smt012

Просто край.

SoStarstruck
01-17-2010, 20:54
да ясно разбрах какво искате да ми кажетее.. не е нужно 20 човека да повторят едно и също мнение :)Ами като си разбрала,айде със здраве и отивай да си оправяш "отношенията" :) Не искаме да те дразним повече и да ти повишаваме тон..

Stan4o123
01-17-2010, 21:10
Еми потърси го сега ти...по неговата реакция и държане ще разбереш,дали да се занимаваш или не.

Bixel
01-17-2010, 21:44
бъди самоуверена иди при него и го покани ;о макар че за мене би било унижение момиче да ме покани и бих и отказал веднага, но тва е при мене, той може да не е такъф н00б

valdesbg
01-17-2010, 21:48
^
Що реши че си толкова богопомазан? Или просто избиваш комплекса да отрязваш.

nadetee
01-18-2010, 18:42
писа ми бееееееееееееееееееееее :grin: :grin: извини ми се ии ме помоли да излезем ама тоя път да идем и двамата :D :)

moon_flower
01-19-2010, 18:30
бъди самоуверена иди при него и го покани ;о макар че за мене би било унижение момиче да ме покани и бих и отказал веднага, но тва е при мене, той може да не е такъф н00б
И защо го смяташ за унизително?Значи искаш да кажеш,че е унизително едно момиче да покани на среща някое момче,така ли?Интересно ми е ако ти сега харесваш някое момиче и то те покани на среща дали ще я отрежеш веднага...
До авторката:
Не смяташ ли,че момчето си е в пълното право да не ти пише и да не ти говори?В крайна сметка ти си тази,която го е отрязвала няколко пъти и е закъсняла за срещата(макар и без да искаш).Това дали той си има гадже или не си е негов проблем.Ти би трябвало да погледнеш себе си и да критикуваш своите постъпки,а не неговите.