PDA

View Full Version : аз съм самотен човек



likefatherlikeson
01-17-2010, 20:58
имам нужда от съвет защото приятелите ми немогат да ми помогнат...
чувствам се изключително самотен и искам да променя това
не съм бил с момиче от 2 можеби 3 години...
всяко второ момиче ме грабва изключително много
немога да си помогни и се опитвам да не гледам никаде освен в земята
какво трябва да направя
последният ми опит за връзка когато сърцето ми тръгна да кипи отново се оказа че възлюбената ми е била долна курва
не ми приличаше на долна курва но делата говорят сами...
още немога да повярвам какви работи правят хората за пари ... но това е друга тема на разговор

как да се излекувам от тази дълбока депресия в която съм изпаднал

SoStarstruck
01-17-2010, 21:00
Ако наистина ти е била тръпка и то съвсем наскоро,сърце няма да ти дава да я възприемеш като "долна к***ва". :wink:

Nathan
01-17-2010, 21:01
И да ти обясняваме да ходиш по купони май няма да стане :) Имаш си приятели, което е добре :) не си някой сдухльо, а просто си в такъв период :)
Депресията си е заболяване :) Отиди на някой психолог, за да може да ти се помогне качествено .
Успех !

valdesbg
01-17-2010, 21:03
Вените, мойто момче. Или се обеси някъде.


П.П. Абе бива простотия и жалкост, ама всичко си има граници. Ти ги прекрачваш смело в момента.

likefatherlikeson
01-17-2010, 21:06
границите са илюзия поставени от самият човек
просто имам нужда от малко помощ владка

valdesbg
01-17-2010, 21:07
Ами помогни си първо сам, за да може да типомогне и Господ.

Има една приказка :)

Докато седфиш на камъка - каручката няма да се оправи сама.

Stan4o123
01-17-2010, 21:08
много хора се чувстват така,обаче не говорят глупости,каквито ти...Депресията си кофти нещо,обаче ти говориш като някой изстрадал затворник...и какво като няква си гъска те е прецакала,излей си мъката и горе главата...самосъжалението е най-тъпото нещо,което можеш да правиш в такива моменти.

Valento
01-17-2010, 22:24
Това че знаеш че е к***а трябва да убива желанието в теб да си с нея ...

FromAutumToAshes
01-18-2010, 00:03
Добре дошъл в клуба ;)

cinderella_gugutka
01-18-2010, 00:46
еми като срещнеш подходящата ще станат нещата,само 4е нали знаеш 4е няма да ти по4ука на вратата и да каже "ай да ходим" .огледай се малко,излизай по-4есто,сприятели се с нови хора ...

NoShTnO_iZkUsHeNiE
01-18-2010, 00:55
Ами по-добре сам отколкото с някоя развалина,която не заслужава това,което и предлагаш.По-скоро вместо да се депресираш се оглеждай за някое добро момиче,което ще те направи щастлив...Не става изведнъж 2-3 години са доста време,но гледай от добрата страна на нещата,хората си хващат момичета за краткотрайни връзки,а ти може би ще успееш да откриеш жената на живота си...

BlackEyed
01-18-2010, 00:57
Ако стойш по цял ден и мислиш върху проблемите си и се самосъжаляваш нещата няма да се променят , сам каза , че всяко второ момиче те грабва , е какво чакаш тогава , действай (:

sunshinepp
01-18-2010, 05:59
Ами по-добре сам отколкото с някоя развалина,която не заслужава това,което и предлагаш.По-скоро вместо да се депресираш се оглеждай за някое добро момиче,което ще те направи щастлив...Не става изведнъж 2-3 години са доста време,но гледай от добрата страна на нещата,хората си хващат момичета за краткотрайни връзки,а ти може би ще успееш да откриеш жената на живота си...

напълно съм съгласна..
за всеки си има време, просто твойто още не е дошло ..

vesinka899
01-18-2010, 08:09
Добре дошъл в клуба ;) :-|

likefatherlikeson
01-18-2010, 10:53
ще се опитам да ви послъшам
мерси много за насоките

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-18-2010, 11:22
Докато "сам" е физическо състояние, "самотен" е психическо. Сам не значи самотен и обратно, така че по-скоро трябва да промениш нагласата си, отколкото любовния статус. ;)

Sh@d0w
01-18-2010, 11:31
чувствам се изключително самотен и искам да променя това
всяко второ момиче ме грабва изключително много
немога да си помогни и се опитвам да не гледам никаде освен в земята
какво трябва да направя

Типичните симптоми на чикиджия...вземи се стегни малко.Като се самосъжеляваш по форумите по-добре ли се чувстваш?Вземи излизай малко с компанията тук-там да си вдигнеш самочувствието.Всичко зависи от теб и от това какво мислиш и как се чувстваш.Ако продължаваш да се сдухваш сам,никой не може да ти помогне.

Belair
01-18-2010, 12:08
Вените,мой човек.Само това помага при курвите

soul1199
01-18-2010, 13:03
ще се оправиш споко :)

Belair
01-18-2010, 13:10
Az kato niamam priatelka da ne sam ymrial