PDA

View Full Version : Любовта не ми минава !



CCooLGirLL
01-18-2010, 07:04
Здравейте ! Харесвам едно мом4е още от малко момиче [бих казала от около 10 години] . Та с това момче изживях много хубави моменти преди година и половина . Но когато исках да станем нещо повиче и когато станахме по близки разбрах че си е имал гадже през цялото лято но тя не е била в града . Адски много бях тъжна :( ! Та на един купон го извиках и го отрязах тотално и на него му стана гадно . От онзи моминт не ми проговори сигорно половин година , а аз в момента съм с едно момче което ме обича. Чувствам се като кучка спрямо него , защото не спирам да мисля за отминалите мигове с моето любимо момче , а той не ме има за нищо . :-k

DjPiRgOs
01-18-2010, 07:18
Правилно кучка си :-# :D виж ко зарежи твоя и скочи върхо другия после знаеш

Linns
01-18-2010, 07:30
Лошо, лошо ..
По принцип тръгваме с друг за да забравим предишния, при теб не е имало успех, защо връзката ви продължава?

Stan4o123
01-18-2010, 07:46
Духаш супата...късай със сегашния си приятел,защото това,което правиш е тъпо...или се отдай на момчето,с което си или поне не го залъгвай,както ония те е лъгал теб!

sunshinepp
01-18-2010, 08:14
любовта не ти е летен грип, за да ти мине.. :)

vesinka899
01-18-2010, 08:18
любовта не ти е летен грип, за да ти мине.. :)

x3eme
01-18-2010, 09:45
Ти сама си си прекъснала пътищата до него,кво го режеш все едно има задължения към теб и не може да има връзки.Когато искаш щастие го търси,но да не е само в твоя полза.Иначе винаги ше има един нещастен.

FromAutumToAshes
01-18-2010, 10:26
Поживей още малко ще мине ;) Нали знаеш... Няма песен без край ;)

soul1199
01-18-2010, 13:11
Духаш супата...късай със сегашния си приятел,защото това,което правиш е тъпо...или се отдай на момчето,с което си или поне не го залъгвай,както ония те е лъгал теб!

Presley
01-19-2010, 11:06
И ти трябва да го нямаш эа нищо въпросното леке.
А ако искаш съвет,моят е насочен към драмата със сегашния ти приятел: недей да раэиграваш момчето само эа да не си сама,baby.

Presley
01-19-2010, 11:06
Поживей още малко ще мине ;) Нали знаеш... Няма песен без край ;)
Ти пък.. :D

GossipGirl89
01-19-2010, 11:13
За въпросното ти "любимо момче" няма какво да кажа - разигравал си те е ама недей сега да правиш същото с гаджето си. Щом не изпитваш нищо към него най-добре го остави да си намери споделено щастие. Усещаш ли, че в момента постъпваш по същият начин както са постъпили с теб? Беше ли ти приятно? Ако отговора е "НЕ!" знаеш какво трябва да направиш ;)

fenastz
01-19-2010, 12:49
Здравейте ! Харесвам едно мом4е още от малко момиче [бих казала от около 10 години] . Та с това момче изживях много хубави моменти преди година и половина . Но когато исках да станем нещо повиче и когато станахме по близки разбрах че си е имал гадже през цялото лято но тя не е била в града . Адски много бях тъжна :( ! Та на един купон го извиках и го отрязах тотално и на него му стана гадно . От онзи моминт не ми проговори сигорно половин година , а аз в момента съм с едно момче което ме обича. Чувствам се като кучка спрямо него , защото не спирам да мисля за отминалите мигове с моето любимо момче , а той не ме има за нищо . :-k

Да не живееш в някое затворено общество ? :-o

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2010, 13:15
Как не ти е гадно и съвестно да играеш така двойна игра.
Аз примерно не мога да бъда с един и да мисля за друг. Самата мисъл, че мога да го направя ме отвращава от себе си.
Лицемерието за мен е една от най-подлите човешки черти що се отнася до любовта.

Brok3nHeart
01-19-2010, 13:21
Както казаха повечето по-добре не разигравай момчето, с което си в момента. Опитай се да оправиш нещата със "любимото момче" :)

ThePowerOfLove
01-19-2010, 13:24
Вманиачила си се по другия. В момента какви ви са взаимоотношенията? Той има ли приятелка, вие говорите ли си?
А относно сегашния ти приятел - по-добре го остави, за да не продължава да живее в заблуда, че го искаш. По-добре сега, че на по-късен етап ще го заболи повече, а и няма смисъл, след като не си истински с него ;)

PuFfyy
01-19-2010, 13:37
Момчето с което си в момента не заслужава това :?

brutalbarbiee
01-19-2010, 15:16
виж,щом ''любимото момче'' те е разигравал,той не те заслужава!А факта,че сега постъпваш така с човека до себе си говори,че си много объркана..Моя съвет е да забравиш и за двамата,някой ден ще срещнеш момчето за теб.Но до тогава не прави това,което не искаш да ти сторят !
Успех ! :)

m1nik
01-19-2010, 18:50
Духаш супата...късай със сегашния си приятел,защото това,което правиш е тъпо...или се отдай на момчето,с което си или поне не го залъгвай,както ония те е лъгал теб!

<<ето това е коментара :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

NaGaStYlE
01-20-2010, 05:37
най-лесния начин да забравиш 1 маж,е като легнеш под друг :neutral: :smt011 :smt011 :smt011

miss_asi
01-20-2010, 05:44
Любовта не минава.Тва да не вие грип?!Днеска сте го хванали,а след няколко дни сте наред.Кучка си!!!Ако толкова пък си влюбена във другото момче,прекратяваш връзката си със сегашния и се отдаваш на тая Любов.Много сте ми интересни такива хора,хем така,хем иначе.Толкова ли те е страх да останеш сама?! :?

FancyGirl
01-20-2010, 09:38
любовта не ти е летен грип, за да ти мине.. :)

Hilary_
01-20-2010, 09:47
мм чувствай се .. има защо :lol: иначе си си изпуснала шанса .. продължавай напред!