PDA

View Full Version : Как да кажем "Обичам те" ?



Ke6o
01-18-2010, 12:06
Еми от преди 1 месец се запознах с едно момиче, харесвам я и мисля, че я обичам. До сега не съм имал връзка и не знам как да кажа какво чувствам. Може ли някакъв съвет ?

Hilary_
01-18-2010, 12:11
Да може .. спри да мислиш, че за един месец можеш да заобичаш някой!!! 8)

MaLkaTa_LaDy
01-18-2010, 12:30
Да може .. спри да мислиш, че за един месец можеш да заобичаш някой!!! 8)
*някого Ето и за теб един - спри да се правиш, че знаеш всичко.
Иначе по темата - наистина е много трудно, да не кажа и почти невъзможно , за месец за опознаеш някого и да го заобичаш. Но ако искаш да и казваш нещо подобно, внимавай, защото може да се уплаши. Това са силни думи. И все пак трябва да е лице в лице.

b3b3t0y
01-18-2010, 12:39
Ми ако мислиш,че и тя има някакви такива отношения към теб и кажи какво чустваш,ама ако няма по-добре не казвай нищо. А пък най-добре изчакай малко,щото и аз се съгласявам че 1 месец е доста кратък период за опознаване :)

soul1199
01-18-2010, 13:13
Ми ако мислиш,че и тя има някакви такива отношения към теб и кажи какво чустваш,ама ако няма по-добре не казвай нищо. А пък най-добре изчакай малко,щото и аз се съгласявам че 1 месец е доста кратък период за опознаване :)

p17bull95
01-18-2010, 13:14
Аз един път като го казах след 3 секунди избухнах в смях. Повече не опитах да го кажа. :lol:

Sh@d0w
01-18-2010, 13:40
Да може .. спри да мислиш, че за един месец можеш да заобичаш някой!!! 8)

Че защо да не може,някои даже и от пръв поглед се влюбват ;)

По-темата: Не си прави планове как да и го кажеш или да репетираш,защото съвсем ще я оплескаш.Просто и го кажи съвсем просто когато видиш,че ти се отдава възможност :)

Lincheto
01-18-2010, 13:48
1 месец..
Мисля, че "обичам те" ще я стресне.

w0sh
01-18-2010, 13:55
С фокус. Винаги съм искал да го направя с фокус.

Lincheto
01-18-2010, 13:59
не се получава.

w0sh
01-18-2010, 14:00
кое не се получава?

ThedramaQueen
01-18-2010, 14:01
Да може .. спри да мислиш, че за един месец можеш да заобичаш някой!!! 8)

Че защо да не може,някои даже и от пръв поглед се влюбват ;)

По-темата: Не си прави планове как да и го кажеш или да репетираш,защото съвсем ще я оплескаш.Просто и го кажи съвсем просто когато видиш,че ти се отдава възможност :)

доста общичък ти се е получил съвета... "кажи й го като видиш, че се отдава възможност". Тва ми звучи като "бъди себе си"... :shock:

добре де не чак толкова банално

Не мисля, че за един месец можеш да се влюбиш в някой, ти кога ще го опознаваш? 8-)

Не й казвай още, верно ще се стресне момичето. :?

Hilary_
01-18-2010, 14:03
Че защо да не може,някои даже и от пръв поглед се влюбват ;)


Да точно .. пиши си не ми пречиш .. :wink: Щом ти можеш ок .. аз като заобичам някой първо го опознавам не само хубавите му страни, а и лошите, които съвсем не се появяват на първия месец ..

колкото до MaLkaTa_LaDy не съм искала мнението ти .. това, че не си съгласна с моето мнение (макар, че си написала същото), не значи, че знам всичко .. това са си вече твои изводи, които слабо ме късаят .. 8)

Sh@d0w
01-18-2010, 14:07
доста общичък ти се е получил съвета... "кажи й го като видиш, че се отдава възможност". Тва ми звучи като "бъди себе си"... :shock:

добре де не чак толкова банално

Не мисля, че за един месец можеш да се влюбиш в някой, ти кога ще го опознаваш? 8-)

Не й казвай още, верно ще се стресне момичето. :?

Имах предвид,не да отиде при нея и да почне да и се обяснява...трябва малко тактичност иначе няма да се получи :)

Ти откъде разбра че ще се стресне?Момчето се чуди как да и каже,а не дали го харесва... :)

Lincheto
01-18-2010, 14:10
кое не се получава?

не става с фокус

макар че като идея не е лошо

Sh@d0w
01-18-2010, 14:18
Че защо да не може,някои даже и от пръв поглед се влюбват ;)


Да точно .. пиши си не ми пречиш .. :wink: Щом ти можеш ок .. аз като заобичам някой първо го опознавам не само хубавите му страни, а и лошите, които съвсем не се появяват на първия месец ..


Моля? :D

Значи първо "заобичваш" някой след това го опознаваш...и ти трябва повече от месец :-o

Ок.На някои хора им е нужен само един ден с даден човек,за да го преценят :)

Hilary_
01-18-2010, 14:19
Точно обратното .. първо го опознавам после го заобичвам .. и това опознаване НЯМА как да стане за месец!!!!!

Радвам се за тия някои хора .. макар, че силно се съмнявам!!! :?

Utun
01-18-2010, 15:32
Когато го казвам звучи някак неестествено. Трябва наистина да го мисля!

tanch3t093
01-18-2010, 17:22
Когато казваш Обичам те трябва да го чувстваш и да го мислиш, но и да си сигурен, че е така , а не после да се окаже просто хлътване.. Дай време и на себе си, да прецениш какво чувстваш наистина.

fenastz
01-18-2010, 17:23
Че защо да не може,някои даже и от пръв поглед се влюбват ;)


Да точно .. пиши си не ми пречиш .. :wink: Щом ти можеш ок .. аз като заобичам някой първо го опознавам не само хубавите му страни, а и лошите, които съвсем не се появяват на първия месец ..

колкото до MaLkaTa_LaDy не съм искала мнението ти .. това, че не си съгласна с моето мнение (макар, че си написала същото), не значи, че знам всичко .. това са си вече твои изводи, които слабо ме късаят .. 8)
:-k
Носна кърпичка ?

playboyche
01-18-2010, 17:32
С фокус. Винаги съм искал да го направя с фокус.
:razz: :razz: :razz:

sunshinepp
01-18-2010, 19:29
а пък аз си мислих, че ще е някоя хубава темичка , в която хората дават варианти как да изненадаш любимия човек и да кажеш "обичам те" някак си по-оригинално..

а по темата напълно съгласна съм с Hilary_
иначе, ако държиш да й го кажеш, просто изстреляй думичките..става бързо и лесно и не премисляш много много нещата.. и тя не осъзнава какво става в началото..

FiRe_LaDy
01-18-2010, 19:35
1 месец..
Мисля, че "обичам те" ще я стресне.

+1

SoStarstruck
01-18-2010, 19:38
Точно обратното .. първо го опознавам после го заобичвам .. и това опознаване НЯМА как да стане за месец!!!!!

Радвам се за тия някои хора .. макар, че силно се съмнявам!!! :?И аз мисля,че тия хора го казват 'просто така'. Или само си мислят,че обичат,а всъщност дори и истински влюбени не са. Е,има си и изключения,разбира се,но в повечето случаи.. :?

BlueFace
01-18-2010, 19:45
Определено тези ,които си мислят ,че могат да заобичат някого за един месец сериозно се заблуждават ...
Според мен ,за да обичаш един човек първо трябва да опознаеш хубавите и лошите му страни,а това както каза Hilary_ определено не може да стане за 1 месец ,защото в началото на връзката всички се държат миличко и сладичко и отрицателните черти не се проявяват :)

П.П.А за любовта от пръв поглед мога да кажа ,че това не е истинска любов.Това е просто силно привличане ,което събужда теб силни емоции и желание да опознаеш човека (може и други по-перверзни желания да събужда :-D )

П.П.2 До автора: Не се хаби да казваш тези думи без дори да чувстваш това което ще изречеш ;) За 1 месец връзка няма как да изпитвате тези чувства един към друг ;)

MaLkaTa_LaDy
01-19-2010, 12:39
Че защо да не може,някои даже и от пръв поглед се влюбват ;)

колкото до MaLkaTa_LaDy не съм искала мнението ти .. това, че не си съгласна с моето мнение (макар, че си написала същото), не значи, че знам всичко .. това са си вече твои изводи, които слабо ме късаят .. 8)
Като за начало поправих грешката в поста ти, а именно, че местоимението е "някого", а не "някой". Къде казала, че не съм съгласна с теб относно този въпрос? Не ми хареса начина, по който се изрази. Защо му налагаш промяната? Това не е ли негово решение? Той иска съвет, не заповед. И между другото няма нужда да поискаш мнението ми, за да си го дам. :)

x3eme
01-19-2010, 12:42
кажи го искрено

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2010, 13:22
Колкото по-късно й го кажеш, толкова по-смислено ще звучи.

mOBSCENE
01-19-2010, 13:29
замисли се дали наистина го чувстваш.И ако е така изчакай подходящ момент.
Аз го казах на 3-тата или на 4тата среща...
Просто ми се изплъзна от устата.
Той беше перфектен до ден днешен и продължава :)

ceballos1990
01-19-2010, 13:32
аз го казах на 8-мия ни месец преди 3-4 дена не го казвай постоянно няма смисъл гледай да е в подходящия момент такъв когато най много ще погалиш с тези думи човекът до себе си

Sh@d0w
01-19-2010, 13:45
Тцтц големи философи на тема любов имало в форума,жалко че си служат само с клишета :?

lipsvashh_mi
01-19-2010, 19:57
ако й го кажеш изневиделица 100 процента гаранция,че ще си брутално отрязан..за тая работа има едно нещо-език на тялото се нарича..всеки индивид с над 5 процента работещо сиво мозъчно вещество знае как да го използва-жалко,че в наши дни всички го забравят и действат първосигнално та четем 100 теми от сорта на-тя ме отряза,какво да правя :lol:

BlueFace
01-19-2010, 20:01
Тцтц големи философи на тема любов имало в форума,жалко че си служат само с клишета :?

Тези "клишета" за които ти говориш за изпитани истини и точно за това се споменават :) Лично аз не виждам нищо лошо в използването на така наречените "заучени изрази" когато истиността им е потвърдена :)
Не разбрах кои точно клишета не ти харесват и защо и ще те помоля да ми обясниш ако нямаш нищо против :)

x3eme
01-19-2010, 20:10
искрено бе
,как да го кажеш иначе

FantaMen
01-19-2010, 21:36
Не Как се казва а как се доказва ако не си сигурен че я обичаш значи не я обичаш .Това е чувство което не се показва и казва а се доказва и не с материални подаръци и за 1 2 или 5 дена...

Sh@d0w
01-20-2010, 03:16
Не разбрах кои точно клишета не ти харесват и защо и ще те помоля да ми обясниш ако нямаш нищо против :)

Нямаш проблем.


Определено тези ,които си мислят ,че могат да заобичат някого за един месец сериозно се заблуждават ...


Така ли и как го отсъди това?На базата на какво?На собствен опит ли?В случая можеш да говориш само за себе си,но не и за другите.Имам приятел,с който преди година-две бяхме на диско,запозна се с едно момиче,допаднаха си и познай до ден днешен са си заедно.Историята не мисля че и е мястото да я разказвам тук.Нито са ходили с месеци "за да се опознаят" просто така се случи.Понякога жестовете,държанието на някой в дадена ситуация говори много повече за човека,отколкото можеш да разбереш за него за месец да кажем.



П.П.А за любовта от пръв поглед мога да кажа ,че това не е истинска любов.Това е просто силно привличане ,което събужда теб силни емоции и желание да опознаеш човека (може и други по-перверзни желания да събужда :-D )


Ето пак...това сега откъде го прочете?Съжалявам нищо лично,но половината форум или дава съвети които на практика са безполезни или си служи с заучени фрази...Случвало ли ти се е?Изпитвал ли си я ?Аз немисля.Едно е привличането за което говориш,друго е това за което аз ти говоря.Както и да е дори и да ти обясня немисля,че ще ме разбереш това трябва да го изпиташ.

Ако не разбра нещо или имаш още въпроси заповядай :)

miss_asi
01-20-2010, 05:40
Айде,първо осъзнай какво означават тези две думи,помисли си какво си готов да направиш за нея и ще разбереш дали наистина я обичаш.Въпреки че почти всички след първия месец си казват "Обичам те!",ама влагат ли малко мисълв тези думи?!Защото ако не го чувстваш,най-малкото можеш да я нараниш.Помисли си много добре и чак тогава действай. :wink:

Apoccaliptra
01-21-2010, 08:43
искрено бе
,как да го кажеш иначе

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-21-2010, 09:13
Научете се, че има разлика между това да обичаш и това хормоните да ти мътят мозъка, както е винаги в първите месеци на връзката.

BlueFace
01-21-2010, 10:03
Sh@d0w допускам ,че може би има хора които за 1 месец могат да се опознят напълно и да се заобичат .Ок,но на базата на какво ще заобичаш човек само от един поглед.
Щом мислиш ,че е възможно обоснови се.Мойте доводи са ,че любовта се гради ,не само на външният вид ,а и на цялостният образ на един човек характер ,навици , поведение...А просто от един поглед можеш само да прецениш външният вид и излъчването (което понякога лъже).
Имало е случаи в които някое момиче ми е правило огромно впечатление като я видя ,но след това когато я опозная просто нещата не са толкова розови .... :( Ти даде пример с този твой приятел който "се е влюбил" от пръв поглед.Да има и такива случаи в които след като си харесаш някой и се опознаете се оказва ,че с пасвате много добре ,но мисля ,че има и много случаи в които става точно обратното ;)
П.П. За да заобичаш наистина един човек ,според мен, трябва да прекараш известно време с него ,да минете не само през розовите моменти , да се опознаете и тогава ,ако още има силни чувства и сте още знаедо ,можем да говорим за истинска любов :)

ShawnMac
01-21-2010, 11:42
Щом не можеш да й го кажеш , значи е рано.
То ще ти дойде отвътре след време :)

Blo0dSuGaR
01-21-2010, 14:48
Направи го спонтанно,без да го обмисляш предварително,просто в момент, в който го чувставаш й го кажи.

asp1r1n94
01-21-2010, 16:02
А може би не е много трудно да се каже ''Обичам те'' ,трудното е да се преодолее страха от реакцията на другия

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
01-21-2010, 17:21
Месец,любов?!?!О ДАААААААААААААААААААААААА :grin: :grin: :grin: :grin:



u r 2 stupid..blahh.. xD

sunshine955
01-21-2010, 19:26
може би просто е силно привличане,харесваш я .. но сигурен ли си че чак я обичаш :? по различно ли ти се струва чувството отколкото към предишните момичета ? .. отговори си на този въпрос ... не е лесно да кажеш "ОБИЧАМ ТЕ" пък и може да е просто увличане .. скоро ще го осъзнаеш ако е така :) до тогава Успех :-) а пък ако наистина е тъка ... ти пожелавам и тя да има същите чувства към тебе :)

lipstik
01-21-2010, 20:08
Да може .. спри да мислиш, че за един месец можеш да заобичаш някой!!! 8)

Пълни глупости...

FancyGirl
01-21-2010, 20:13
Извод: всички сте много опитни в област любов :)

onestar
01-21-2010, 20:29
Сигурен ли си, че я обичаш? Май само си хлътнал... :-D
Не й го казвай. Можеш да й покажеш, че е много важна за теб просто със жестове... :)

eminem213
01-22-2010, 13:32
Опознай я добре след това говори с нея!!!
Неизбързвай ако искаш момента да е запомнящ :)

Ke6o
01-22-2010, 21:07
Ок, мерси много, май още е рано. Няма да бързам за да не прецакам нещо. :)

SoStarstruck
01-22-2010, 21:10
Извод: всички сте много опитни в област любов :)Нали.. :)

fluffy2
01-22-2010, 22:57
аммм може ли един въпрос за да знам как да ти отгоеоря..? : на колко си ..? :P :P :P :P :P

ayhan4o
02-13-2010, 09:00
Понякога човек се привързва толкова много към нещо че си мисли че го обича :-o Но тези които казват че човек неможе да заобича някого за 1 месец според мен грешът, но все пак това си е мое лично мнение...Ааа това което напсаих в началото имах предвид че може да си се привързал към нея да си се влюбил, но между това да си влюбен и да обичаш някого има голяма разлика :) :wink: \:D/ Ако искаш и кажи че я обичаш може ида я изплашиш но може и да спечелиш обичта й...Ти избираш :wink:

JackSparrow
02-13-2010, 11:37
отговор на въпроса на темата - как да кажем обичам те?
с устата го правят повечето, ако искаш да бъдеш по-интересен го направи както правят клоуните- със стомаха. :D

Remy
02-14-2010, 14:23
Ако наистина го чувстваш кажи й го...Нищо че я познаваш от месец. Аз казах на момиче което познавах от седмица че я обичам и стана, само където се намеси "дистанцията" и за това не се получи между нас. А относно за това че за 1 месец неможеш да се влюбиш, да заобичаш някого - пълни глупости. А какво общо има това колко познаваш човек с това колко го обичаш ?! В последствие може и да се променят но това няма значение.Има хора които биват буквално изтормозени от половинките си и ВСЕ ПАК ги обичат, така че тук не съм никак съгласен ;-)