PDA

View Full Version : какъв стил харесвате в противоположния пол?



fireball121
01-18-2010, 12:17
може би темата не е за тук...може би има още 100тина подобни теми...но ми е много интересно какъв тип облекло и каква визия харесвате в другите тийнеджъри...дали ви харесват тесните дънки и фешънските прически...или пък метълските тениски...или пък нашумялите напоследък сред тийновете марки за футболни хулигани (Fred Perry, Londsdale и т.н.)...или пък широките тениски и дънки...споделете какво ви харесва най-много...аз лично предпочитам стандартни дънки + стилна риза или тениска + гуменки или кецове

MaLkaTa_LaDy
01-18-2010, 12:27
Тъмни дънки да не са прилепнали, но пък да не са и изсулени. Риза/ риза с пуловер. И едни кецове. Тази комбинация супер много ми харесва. Иначе стига стила да е сдържан, ще ми хареса.

XTREMEFREERIDE
01-18-2010, 12:29
Ами,за момче супер много ми харесва спортна риза.Такава малко по широчка и разкопчана до половината.Панталони от по-широките.Най-вече панталони,НЕ ДЪНКИ.Обувки?Амии,може би,скейтъри,а за зимата кубинки.И умирам за рокерски или метълски тениски. :smt007 :smt007

soul1199
01-18-2010, 12:59
дънки+блузка+кецове :)

DaemonBoy
01-18-2010, 13:05
Дънки които да й подчетават стегнатото дупе, блузка или ризка.

p17bull95
01-18-2010, 13:12
Тесни дънчици за дупето и някоя блузка. :grin:

3oPuTy
01-18-2010, 13:36
По принцип се кефя адски много на "смъкнатите" момчета :grin: ,но за съжаление сегашния ми приятел не е от тях :-D
Като цяло се кефя на спортния и спортно-елегантния начин на обличане :)
Ненавиждам момчетата с прилепнали дънки :? Нито пък елегантното и официално облекло (за това и мразя баловете ... навсякъде е пълно с готини момчета в костюми :shock: :o е вярно,че на някои им отива ама повечето са ми смотани :-D )
А иначе моя най си го обичам,когато е с дънки и някаква черна блузка :smt007 Толкова възбуждащо ми действа,когато е облечен в черно,че ... Ммм ... :smt007

ivcheto0o
01-18-2010, 13:49
Тъмни дънки да не са прилепнали, но пък да не са и изсулени. Риза/ риза с пуловер. И едни кецове. Тази комбинация супер много ми харесва. Иначе стига стила да е сдържан, ще ми хареса.

w0sh
01-18-2010, 13:50
Преимнал съм периода, в който хората се идентифицираха чрез стилове. И вие ще го преминете.

Hilary_
01-18-2010, 14:09
...може би има още 100тина подобни теми...но ми е много интересно ..

Да има още доста .. а щом ти е било толкова интересно можеше да потърсиш ..

И все пак, за да не ми кажат пак, че недоволствам: Харесвам различните стилове .. зависи какво му отива на момчето .. единственото, което ми бърка в здравето са метълите, разни скинари и супер мазните фешъни! :smt078

Extremescream
01-18-2010, 14:27
Нямам определен стил,въпреки че имам известни предпочитания.
Примерно-приятелят ми е 'метъл'-дълга коса,все в черно,кубинки.
Но,ако беше някакъв миризливец,абсурд да ме впечатли с визия.
Важното е човекът да изглежда спретнат,чист и да си има чар (излъчване),майната им на стиловете.

fenastz
01-18-2010, 14:51
Хаха, гледай Планета и се облечи така - ако не другаде, то поне на магистралата ще те приемат.

Utun
01-18-2010, 15:36
Тесни дънки, готини кецки и някакво потниче. По-официално, риза с деколте, елече над пъпа, впит панталон и нисък ток.

NeverTheSame
01-18-2010, 15:51
По принцип се кефя адски много на "смъкнатите" момчета :grin: ,но за съжаление сегашния ми приятел не е от тях :-D


ъ...прочети го още един два пъти и осъзнай колко грубо звучи.

Тка..аз харесвам пък лоши момчета x]

DaemonBoy
01-18-2010, 15:56
Чудя се между другото какво толкова ги кефи някои хора момиче с кецове?На мен това ми действа някак си... Е разбира се в лице ако е като Мегън Фокс, е**л съм ги в кецовете.

playboyche
01-18-2010, 15:58
Според човек не се влювва в външния вид ... но иначе обичам хора които се обличат секси но в нормите без да стават курви така де аз съм момче и говоря за момичета :grin:

nymphadora
01-18-2010, 17:23
мразя гелосаните фешъни с розови тенисчици и дънки,по-тесни от моите :?
обичам такива по-размъкнати,но пък и момчетата,които се обличат съвсем нормално пак ми харесват

ааа и обожавам момче със тениска и отгоре риза :-|

fireball121
01-18-2010, 17:31
мразя гелосаните фешъни с розови тенисчици и дънки,по-тесни от моите :?
обичам такива по-размъкнати,но пък и момчетата,които се обличат съвсем нормално пак ми харесват

ааа и обожавам момче със тениска и отгоре риза :-|

точно така обичам да ходя и аз...много ме кефи :grin:

fireball121
01-18-2010, 17:34
...може би има още 100тина подобни теми...но ми е много интересно ..

Да има още доста .. а щом ти е било толкова интересно можеше да потърсиш ..

И все пак, за да не ми кажат пак, че недоволствам: Харесвам различните стилове .. зависи какво му отива на момчето .. единственото, което ми бърка в здравето са метълите, разни скинари и супер мазните фешъни! :smt078

извинявай Hilary_ , но просто нямам особено много време...тренирам сериозно баскетбол, а и уча в една езикова гимназия (няма да й казвам името) където просто те скапват :(

moon_flower
01-18-2010, 17:41
Харесват ми и смъкнатите и метълите,пънкарите.Сиреч всеки един стил ми харесва,само да не е фешънския..отврат..започвам да се депресирам като видя момче фешън.По-слаби от мен изглеждат в тия тесни дънки...ужасно е просто...

moneycomeme
01-18-2010, 17:49
Важно е и към самият стил да се подходи със стил...;]]]Така насляпо не мога да коментирам темата.Виждала съм от всичкии стилове и добре изглеждащи и не чак до там...Зависи!

DaemonBoy
01-18-2010, 17:57
Към момчетата: какво толкова ви харесват момичетата с кецове?Мен лично леко ме отблъскват, някак си изглеждат като мъжкарани.Ако пък е с лице на Мъген Фокс, няма й гледам краката де :D

kombarka
01-18-2010, 18:43
Страшно се кефя на леко изсухлените дънки. Супер секси :grin: ... също и тениска с някакъв зарибяващ надпис 8-)

ceballos1990
01-19-2010, 13:22
всеки е различен за всеки ХУБАВИЦАТА е различна а общо взето аз се кефя на стройни момичета високи ест че с тесни дънки но най би ме привлякло ако е умна може д се разговаря с нея и има средна обща култура а не е някъф ръб за да я уча на каквото и да било