PDA

View Full Version : Него или Нея ... :@



princess85
01-18-2010, 13:31
здрашейте .. харесала съм си едно момче .. позаншаме се от скоро .. ам анапрашо се влубих ш него ... проблема е , че и тои има чушстша към мен , обаче моч причтелка същоо гоо харесваа... :@:@ моля ши кажете ми какво да направяя :@:@:@:@ :shock: :-o :?

Sh@d0w
01-18-2010, 13:33
Тройка.

princess85
01-18-2010, 13:33
моля да ме извините за гресхките , ама ми е преебана клашиатурата

one
01-18-2010, 13:37
Емии, намери решение. :lol:

ivcheto0o
01-18-2010, 13:41
ако ти е много добра приятелка си помисли дали си заслужава :) Ако мислиш 4е ще си щастлива стова мом4е не вижда защо да не си с него :)

Lincheto
01-18-2010, 13:44
Ако й обясниш как стоят нещата и ако ти се пише добра приятелка, ще те разбере.

Ама гадно за нея.

vow
01-18-2010, 13:46
аз бих постапил така- колкото и да харесвовам някого ,не бих го отнел' от най добрия си приятел,макар ти да не го отнемаш тъй като и те не са гаджета,но истинското преятелство е ппо скапо

Hilary_
01-18-2010, 14:13
Купи си нова клавиатура .. :lol:

Konstantin0000
01-18-2010, 14:17
Избери него ! Винаги момче застава между приятелки и така ще бъде... та не пропускай да бъдеш щастлива.

in4et0yy
01-18-2010, 14:23
Хмм...Сп0ред мен с гаджет0 все няк0га ще се скарате и ще скъсате..А е д0бре к0гат0 т0ва стане да има няк0и д0 теб, к0йто да те утеши! Н0 щ0м и тя г0 харесва, е възм0жн0 да ти се разсърди и 0ставаш хем без гадже, хем без приятелка..т0ва к0ето искам да кажа е, че приятелств0т0 ви ще е мн0г0 по трайн0 0т увлечениет0 ви към т0ва м0мче :)

Иии..все пак е възм0жн0 да греша и м0мчет0 наистина да си заслужава. И ак0 все пак решиш да тръгнеш с нег0, п0-д0бре не крий 0т нея, защ0т0 тя все няк0га ще разбере и ще се п0чувства измамена, не защ0т0 си с нег0, а защ0т0 не си и казала.

in4et0yy
01-18-2010, 14:26
Купи си нова клавиатура .. :lol:

:razz: т0ва е решениет0!! :D

ThedramaQueen
01-18-2010, 14:26
здрашейте .. харесала съм си едно момче .. позаншаме се от скоро .. ам анапрашо се влубих ш него ... проблема е , че и тои има чушстша към мен , обаче моч причтелка същоо гоо харесваа... :@:@ моля ши кажете ми какво да направяя :@:@:@:@ :shock: :-o :?

като чета и оставам с впечатлението, че са ти вадили зъб.


заради ш-тата е :lol:

ScarletBite
01-18-2010, 14:32
Истинско женско приятелство няма - дори и да бъде преглътната злобата, моменти като тези разклащат взаимоотношенията.Вие сте пример.

Шансът той да се окаже твоят принц е почти 0%.Освен, че с това момче се познавате отскоро, демек не си имала възможността да видиш на 100% що за човек е, отбележи и факта, че на нашата възраст истинската любов е много, много, много рядко явление, случващо се на единици.Вероятно ще се окаже просто авантюра.
Замисли се - заслужава ли си да се скараш с приятелката си заради една авантюра? :)

Добре е да го опознаеш истински, дълбоко.Ако след това все още искаш да си с него и имаш сериозни чувства, не просто "харесване", то поговори с нея и си изяснете нещата.

Lashes
01-18-2010, 14:32
Най-добре поговорете двете и се разберете. Ако ти е наистина добра приятелка ще те разбере. А за това както казаха някои - гаджето е до време, а приятелите са за винаги, не във всички случаи е така ;) Та за най-добре поговорете и решете дали някоя от двете ще е с него и коя.

LadyDi
01-18-2010, 14:45
Лаптоп с Виста, затва са й грешките.

По проблема: Ако двамата имате чувства един към друг, какъв е проблема? Приятелката би трябвало да разбере. Виж, ако имат връзка...

Fam0usGIRL
01-18-2010, 14:53
Купи си нова клавиатура .. :lol:

ти сама незнаеш колко си права ..

:grin: :razz:

fenastz
01-18-2010, 14:58
Барай меча му.

vilityyy96
01-18-2010, 15:04
Купи си нова клавиатура .. :lol: + :lol:

shokoladchety
01-18-2010, 15:08
най-добрата ми фр е в такава ситуация.Запази момчето ;]]

nadetee
01-18-2010, 18:49
абее секи си се спасява както може.. няма човек който никога не е страдал :) ама ако ти е бфф дет се вика поговори с нея.. ако тя ти е достатъчно добра фр ще те остави да бъдеш щастлива ;)

ThePowerOfLove
01-18-2010, 18:54
Имаш ли това момиче за приятелка? За човек, на когото можеш да разчиташ? Ако е така, остави момчето..мъжете са нещо преходно, винаги ще се намери друг, но виж истинските хора са по-малко и трябва да държиш на тях. А и знаеш ли колко е гадно някоя да ти отнеме момчето.. Кофти е, и то много! Вярно, той избира теб, но твоята приятелка няма да може да те разбере, сигурна съм. Дори и да ти каже, че няма проблем, отношението й ще се промени..

SoStarstruck
01-18-2010, 19:41
Имаш ли това момиче за приятелка? За човек, на когото можеш да разчиташ? Ако е така, остави момчето..мъжете са нещо преходно, винаги ще се намери друг, но виж истинските хора са по-малко и трябва да държиш на тях. А и знаеш ли колко е гадно някоя да ти отнеме момчето.. Кофти е, и то много! Вярно, той избира теб, но твоята приятелка няма да може да те разбере, сигурна съм. Дори и да ти каже, че няма проблем, отношението й ще се промени..+1 :) :) :)

antifashionshit
01-18-2010, 19:57
не прави нищо прибързано, опознай малко повече момчето. трябва да си сигурна, че имаш чувства към него. след това поговори с приятелката ти. ако държи на теб и е благородна, ще те разбере. няма да е очарована, но така се получава. виж ако не е такава добричка и разбрана, може да стане фал...
но пък ако това момче харесва нея? би ли се отказала доброволно от него и би ли се радвала за нея? ако искаш да опиташ с момчета, трябва и ти да си способна да направиш това за нея, в случай, че той предпочете нея и ти държиш на приятелството ви.
според мен сте в ситуация, която ще покаже дали приятелството ви е инстинско и какви хора сте в действителност. пък и нали сте най-добри приятелки. значи трябва да можете да си споделяте дори и такива неща.

lilincituuuu
01-19-2010, 07:29
Като го харесваш, говори с нея.. Не е ли важно и ти да си щастлива, а щом момчето харесва теб, а не нея, значи нямат голям шанс заедно.. шхвашаш.. 8-)

TedinCetyYy
01-19-2010, 11:22
..казват ти да избереш приятлката си,защото все някога ще скъсаш с момчето ако тръгнете ... не ги слушай .. нито една връзка е вечна и не винаги приятелите са истински,но това си го знаеш ти най-добре защото я познаваш .. ами според мен я попитай нещо от сорта "какво би направила ако ти и някоя твоя приятелка харесвате едно и също момче" или нещо такова,но без да се усети ест ... ако ти каже,че тя би го отнела от приятелката си уж дето го харесва - просто няма какво да се колебаеш - вземаш момчето ... но ако не би го отнела от приятелката си,ще е хубаво и ти да се въздържиш :) :razz:

Brok3nHeart
01-19-2010, 13:37
Ако искаш да си запазиш приятелството по-добре забрави за момчето.. не си струва :?