PDA

View Full Version : Става въпрос за едно момче



xxRememberMexx
01-18-2010, 14:23
Има едно момче което е 3 години по-голямо от мене и ми е взел ума.Постоянно мисля за него, развалих си успеха в училище, отслабнах..Приятелите ме питат защо постоянно съм замислена и не се включвам в разговори и такива работи..Не знам дали просто го харесвам или нещо повече..

clever
01-18-2010, 15:07
Опитай се да съсредоточиш вниманието си към ученето и другите ти приятели..Спортувай за да си оттеглиш вниманието от момчето... не трябва да мислиш само за него защото има и други неща в живота на които трябва да обръщаш внимание. :) Ако смяташ че има нещо сериозно между вас и че и той те харесва може да си станете гаджета.На колко си ???

xxRememberMexx
01-18-2010, 15:13
13 :)

clever
01-18-2010, 15:18
Мисля че си малко малка за гадже... НО можете да си станете страхотни приятели! :) :)

SmilezZz
01-18-2010, 15:36
Мисля че си малко малка за гадже... НО можете да си станете страхотни приятели! :) :)

Съгласна съм..

Но все пак,ако се "обичате" толкова много - може да тръгнете..
Или пък ако си подозирала,че и той те харесва - може да поговориш с него..Да му кажеш чувствата си..Не знам..

Пък ако не - изобщо да не ти пука..Все пак той не е единствения,който ще срещнеш през живота си..Намери си някакво хоби/занимание..Излез със приятели и си гледай живота

xxRememberMexx
01-18-2010, 15:48
Благодаря ви много за съветите :)

teenems
01-24-2010, 19:27
.. А ако тръгнете направо все едно ще ти изпие ума ;дд

prodavam4
01-24-2010, 20:25
Не трябва да си съсипваш живота, заради някъв гламав ;) 13? 7 клас? Точно тая година ли намери животът ти да се основава върху момчетата... Ако и той те харесва - ок, ама ако не, ти буквално си съсипваш живота ;д