PDA

View Full Version : Какво може да е...? :(



titinkaa
01-18-2010, 15:22
Здравейте,имам следния проблем,в петък на 15.01.2010г. бях на практика в у-ще и изведнъж ми стана лошо,устата ми пресъхна,краката ми се подкосиха,корем аи се изду,ръцете от вътрешн астран ан адланта ми посиняха,и те ми отмаляха и нямах никви сили,дори да стан аот стола,почна да ми става лошо все едно ще повърна,задушаваше м ена гърлото,много ми си пиеше вода и това беше пребрах се мина ми след 1 час,хапнах малко шоколад и мина,и ето два дни по късно пак същата история,преди малко се пребирах с една приятелка от центъра и в автобуса вече почти до нас пак ми стана същото,та съмнявам се да не би да имам диабет без да знам,щом ми пресъхва так аустата и без сладко не се оправям е възможно да е диабет,на някой случвало ли му се е,и да ходя ли н алекар да изследвания,това ми се случва за втори път,вече се плаша,че някой ден ако съм сама някъде уж улиците и ако ми стане лошо няма кой да си ме пребере ако нещо падна или т.н.Та въпроса ми е дали би могло да е диабет или нещо друго,и да ходя ли на лекар?Моля ви за помощ не знам кво да правя,наще знаят за първия път и сега смятам да им кажа като се преберат и за одеве?!Дайте съвет,моля ви! :( :( :( :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry:

clever
01-18-2010, 15:32
Може да имаш проблем със сърцето;диабет или ниско кръвно. Мерила ли си си кръвното и пулса ? Забелязвали ли са те да изглеждаш пребледняла като ти прилошава? Причернява ли ти ? Според мен е най-добре да отидеш на лекар и да ти направи нужните изследвания-според мен пълна кръвна картина е важно да ти се направи .. Забелязах че спазваш диета. Това също го спомени на лекаря. Успех и отиди колкото се може по-скоро на лекар (при възможност утре) за да не ти прилошава така ... :) :) Сподели и на вашите проблема си. :)

titinkaa
01-18-2010, 16:00
Може да имаш проблем със сърцето;диабет или ниско кръвно. Мерила ли си си кръвното и пулса ? Забелязвали ли са те да изглеждаш пребледняла като ти прилошава? Причернява ли ти ? Според мен е най-добре да отидеш на лекар и да ти направи нужните изследвания-според мен пълна кръвна картина е важно да ти се направи .. Забелязах че спазваш диета. Това също го спомени на лекаря. Успех и отиди колкото се може по-скоро на лекар (при възможност утре) за да не ти прилошава така ... :) :) Сподели и на вашите проблема си. :)

А да забравих да кажа че миналия път пребледнях,ама да на диета съм ама не е чак строга,а и преди 2г. бях на същата диета и не ми е ставало така както сега :( аз все си мисля че може да е диабет тъй акто имам да свалям килограми и може те да ми влияят зле :-# :-# :-#

haritov
01-18-2010, 16:02
ако имаше диабет щеше да се спукваш от ядене и тоя шоколад нямаше да ти помогне никак

clever
01-18-2010, 16:29
Може да имаш проблем със сърцето;диабет или ниско кръвно. Мерила ли си си кръвното и пулса ? Забелязвали ли са те да изглеждаш пребледняла като ти прилошава? Причернява ли ти ? Според мен е най-добре да отидеш на лекар и да ти направи нужните изследвания-според мен пълна кръвна картина е важно да ти се направи .. Забелязах че спазваш диета. Това също го спомени на лекаря. Успех и отиди колкото се може по-скоро на лекар (при възможност утре) за да не ти прилошава така ... :) :) Сподели и на вашите проблема си. :)

А да забравих да кажа че миналия път пребледнях,ама да на диета съм ама не е чак строга,а и преди 2г. бях на същата диета и не ми е ставало така както сега :( аз все си мисля че може да е диабет тъй акто имам да свалям килограми и може те да ми влияят зле :-# :-# :-#
Не е задължително човек да има излишни кг за да е болен диабет.И слаби хора боледуват от диабет.Както каза haritov болните от диабет се спукват от ядене.. както и пият прекалено много вода.
Отиди на лекар за да се разбере какъв ти е проблема и все пак му кажи че си била на диета;колко си свалила и т.н... ако те пита въпреки че диетата не ти се струва драстична.
Дано не е сериозно.Като разберат какво ти има сподели в тази тема. ;);) Успех ! :) :) :) :-)

cookie_master
01-18-2010, 16:46
какво се чудиш
при първа възможност отиди на лекар