PDA

View Full Version : Да се научиш да флиртуваш :)



pumukyl
01-18-2010, 15:55
Понеже много време четох само този форум и доста такива теми намерих, реших да се включа най-сетне и да ви напиша за нещо, на което ходих аз.
Кръжок за свалки:) :) :) Е не се казваше точно така де, но беше за такова нещо - да си упражняваш уменията за свалки 8-)
Беше много яко. Аз понеже като застана пред момиче, което харесвам и яко спичам и не знам какво да говоря. После ми идват 1000 неща, които съм можел да кажа, но....
И намерих в нет-а за такова нещо - в сладур май ;) и реших да отида и беше много забавно - такъв срам и смях падаше като се опитвахме да се запознаваме и там ни дават някакви техники за флирт и какво като направиш, какво означава и езика на тялото как да се тълкува и така.

Та, ако някой има проблеми с "противоположния пол" и иска да го реши - да ми пише на лична, да не спамя тук.

Похвалих се - както има една обява "Мъж с прекрасен външен вид, страхотна работа, вила на морето и 2 мерцедеса в гаржа, умен, интелигентен, много богат - нищо не търся, нищо не предлагам, ей така да се похваля ;) :lol:

Zarity
01-18-2010, 15:57
:-o
Сметни,колко тряя си изпаднал :razz:

playboyche
01-18-2010, 16:01
:-o
Сметни,колко тряя си изпаднал :razz:
пич ако ти тряяше да ни даваш съвети по добре никога да нямам гадже ти ш си бахти задръстения на кръжок по сваляне :razz: :razz: :razz: :razz: пич ти си се научил една вчера надали още си го използвал а почна да учиш другите ..... :?

Hilary_
01-18-2010, 16:12
Да ти имам хваленето .. :lol: :lol: :lol:

ivcheto0o
01-18-2010, 16:36
и си вярваш 4е някои може да те нау4и как да се държиш :?

pumukyl
01-18-2010, 16:41
Е много по-яко е да киснеш в некъв форум и питаш други пубертети какво да правиш и те да ти говорат глупости.
Верно - много е тъпо като имаш проблем да питаш - по-хубаво е да се оплакваш и да си траеш от срам да не ти се подиграват 8-) 8-)

Нека ми е зле :) Аз се забавлявах яко и не ме е срам, че съм имал нужда от друг подход и помощ.

pumukyl
01-18-2010, 16:46
и си вярваш 4е някои може да те нау4и как да се държиш :?

Не много ясно - ти се раждаш научен и никога не се променяш :razz: И ако нещо не ти харесва или не знаеш какво да правиш - се самоубиваш, щото другото е срамно

AndWhat
01-18-2010, 16:55
Всеки си намира свой начин да се пребори със срама :) за първи път чувам за такъв кръжок, ама си представям какво ще е там.. някой да ти казва какво да говориш и как да се държиш... То не ти ли идва от вътре няма как да стане :)

peshost
01-18-2010, 17:02
Идиотщина. Не да излезеш навън и да си кажеш очи в очи каквото мислиш....

HRaBr0TyYKeBaPcHe
01-18-2010, 17:09
Много е хубаво да споделиш опита си и да предложиш съвет =D> Но кражок по флиртове :-D Как звучи само :D :D :D

pumukyl
01-18-2010, 17:12
Ами на мен не ми идваше нищо като застана пред момиче КОЕТО ХАРЕСВАМ.

Не бе човек, никой не ти казва какво да казваш и правиш - това не е оркестър да дирижираш.
Като сваляш някое момиче на живо и като те отреже - не знаеш кво не и е харесло. Там ми беше забавно като разигавахме сценки - тя седи са, на някаква маса и аз трябва да отида и какво бих и казал - после като направя нещо - тя самата мацка дето е там също и ми казва "ей тва много ме подразни, ей това като го направи ми хареса" и ти дава мнение бе, никой не ти говори наизуст там кво трябва и кво не.
То идеята е ти да си го откриеш кво те запушва и що толкова те е срам и като го направиш няколко пъти като знаеш, че и да сбъркаш - кво от това и така..
А и аз нямам проблем с това някой да знае повече и да ме научи :-o кво толкова "няма ми казваш кво да праа" - що да не ми каже? Така сме се смяли на нашите си работи и всеки като го прави и другите гледат и стават много яки грешки, лафове - ставате си близки..сеш се.

Тука сте яко затворени бе за форум "аз знам и никой няма да ми каже кво да правя" ЩО?

MaLkaTa_LaDy
01-18-2010, 17:13
Така... Не ми харесва тази идея за кръжок, но момчето е право, че някой като попита нещо по тази тема и всички му казват "прави каквото чувстваш". Има някои моменти, в които наистина искаш да знаеш как действията ти изглеждат отстрани и имаш нужда, а всички ти казват, абе бъди себе си, или ти се присмиват, разбира се. Което е още по-голямата глупост, защото принципно този сайт е направен за да си помагаме, а не да влошаваме проблема. Не разбирам, тук ли е мястото да покажете колко сте велики? Упреквам ви, да! Усетете се каква е целта на форума. Просто бъдете по-толерантни към хората. Съответно и към себе си, защото се показвате простаци, когато само нареждате хората с проблеми. Сякаш вие си нямате ваши...

peshost
01-18-2010, 17:14
Ами на мен не ми идваше нищо като застана пред момиче КОЕТО ХАРЕСВАМ.

Не бе човек, никой не ти казва какво да казваш и правиш - това не е оркестър да дирижираш.
Като сваляш някое момиче на живо и като те отреже - не знаеш кво не и е харесло. Там ми беше забавно като разигавахме сценки - тя седи са, на някаква маса и аз трябва да отида и какво бих и казал - после като направя нещо - тя самата мацка дето е там също и ми казва "ей тва много ме подразни, ей това като го направи ми хареса" и ти дава мнение бе, никой не ти говори наизуст там кво трябва и кво не.
То идеята е ти да си го откриеш кво те запушва и що толкова те е срам и като го направиш няколко пъти като знаеш, че и да сбъркаш - кво от това и така..
А и аз нямам проблем с това някой да знае повече и да ме научи :-o кво толкова "няма ми казваш кво да праа" - що да не ми каже? Така сме се смяли на нашите си работи и всеки като го прави и другите гледат и стават много яки грешки, лафове - ставате си близки..сеш се.

Тука сте яко затворени бе за форум "аз знам и никой няма да ми каже кво да правя" ЩО?

Една ОГРОМНА грешка. Това, което не се е харесало на момичето може да се хареса на друго и обратното, затова е СТРОГО индивидуално. Освен ако не праиш някви простотии, които никое момиче няма да хареса.

pumukyl
01-18-2010, 17:18
Ма няма лошо да не ви хареса - важното е, че на мен ми хареса :lol: :razz:

Всеки си има мнение..

fenastz
01-18-2010, 17:21
Колко ти платиха ?

MaLkaTa_LaDy
01-18-2010, 17:21
Ма няма лошо да не ви хареса - важното е, че на мен ми хареса :lol: :razz:

Всеки си има мнение..
И всеки го изразява, няма лошо. ;)

pumukyl
01-18-2010, 18:06
1000лв на час :) :grin:

w0sh
01-18-2010, 18:30
Мен ме кефи да флиртувам без реално да флиртувам.

сложно е, но аз го владея.

fstormbg
01-18-2010, 20:20
Това си е вродено неможеш да го научиш :D

Konstantin0000
01-18-2010, 20:28
Я кажи по-подробно за този кръжок. Имам проблеми със свалките :D Колко годишни ходят там. Въпроса ми пълнолетни ли са 8) Кой град, искам да се вкюча във вашата сбирщина и да ме научат как се флиртува.

fenastz
01-19-2010, 12:51
1000лв на час :) :grin:

Я ме свържи с тия хора, не знаех, че толкова лек спам се заплаща така добре :)