PDA

View Full Version : Не мога повече



mIm3t0o0
01-18-2010, 18:41
Здравейте,
И преди съм ви занимавала със своите проблеми,но то беше доста отдавна.А ето и причината отново да потърся помощ тук:
Миналата година през април започнах флирт с един човек,който е малко по-голям от мен и който познавам много отдавна,но преди не съм го приемала като някой към когото бих могла да изпитам нещо.Но се влюбих в него,той също показваше че има чувства.Флиртувахме известно време след което започнахме връзка,но тайна заради родители те ми които не го приемат.В началото на тази връзка той беше страхотен,адски мил,показвашв ми чувствата си,летях от щастие.Но всичко хубаво приключва.Само 3 месеца от както бяхме заедно и той започна да ми изневерява с всяка срещната,а аз се правех че не забелязвам вярвах му,исках да му вярвам че ми е верен.Докато един ден не го видях с очите си.Беше с друга,прегръщаше я,говореше и колко му е хубаво с нея и т.н. Дори я последва когато тя си замина(беше дошла на почивка).Дори не си направи труда да ми се обади,да ми обясни.Когато аз го потърсих с въпроса"Разделяме ли се?",той каза "Не знам,ще видим" и ми затвори телефона.Един месец се държеше с мен като с боклук,ходеше при другата и т.н.И един ден ме потърси,искаше да се видим.Видяхме се и аз направих най-голямата грешка като му простих.Но го обичах...и все още го обичам.Аз си въобразявах че имаме връзка,а за него съм била просто секс.И един ден дори ми го каза.Толкова ме заболя,но не можах да сложа край.И така вече 2 месеца съм само тази с която спи от време на време,тази която го дели с много други,тази която го обича повече от всичко,а на него не му пука.И не мога да прекратя тези отношения.В един миг е мил,нежен,внимателен,държи се с мен като с принцеса,а в следващия е груб,наранява ме(емоционално,физически не си е позволявал никога).Но вече не мога да издържам,искам да се освободя от този омагиосан кръг,но не мога.Когато събера смелост,той се държи невероятно и аз се размеквам.
Исках просто да си излея душата и да ми олекне малко,но все пак ще съм благодарна ако някои даде съвет,ако е възможно :)
П.П.-аз съм на 18,а тои на 25,защото знам че ще попитате
П.П.2-Извинявам се за правописните грешки,защото съм убедена,че има такива,но просто ръцете ми треперят,докато го пиша и бъркам буквите :) :) :)

Nathan
01-18-2010, 18:48
Ми то си си за бой, че позволяваш да се случва това отново и отново като знаеш какво ще стане :) Освен сама да си наложиш, че нещата са свършили май друго няма как :)
Свалям ти шапка за мазохизма ама не си заслужава :)
Знаеш нещата и какво да правиш :) А сега остава да го направиш :)
Успех :)

moneycomeme
01-18-2010, 18:56
Никоя не съм,за да те съдя!Човек не избира съзнателно в кого да се влюби...но може да направи избор как да живее! :) Прецени си избираш да живееш като втората цигулка на някакъв кретен,за когото си просто телесно изкушение,или желаеш да познаеш истинската любов в очите на някой,който ще те уважава и обича.Повече смелост,повече кураж и затваряй тази страница от живота си по-скоро!Млада си,не захабявай чувствата си по непрокопсан идиот!

Lashes
01-18-2010, 19:12
НИКОГА, ама НИКОГА не прощавай на момче щом се държи така с теб и ти изневерява... Колкото и много да го обичаш, колкото и трудно да ти се струва без него. Раздели си с него, забрави го. Тази грешка я направих 2 пъти, повярвай 3ти няма да има. Просто трябва да бъдеш силна, знам че звучи трудно, но се налага. Имай малко достойнство и не позволявай да се държат така със теб, ще видиш колко по-лесно е ако не ти пука ;)

tanch3t093
01-18-2010, 19:15
Никоя не съм,за да те съдя!Човек не избира съзнателно в кого да се влюби...но може да направи избор как да живее! :) Прецени си избираш да живееш като втората цигулка на някакъв кретен,за когото си просто телесно изкушение,или желаеш да познаеш истинската любов в очите на някой,който ще те уважава и обича.Повече смелост,повече кураж и затваряй тази страница от живота си по-скоро!Млада си,не захабявай чувствата си по непрокопсан идиот!

Напълно си права! Подкрепям

Не се оставяй едно момче да те има за играчка, особено ако не си единствена. Такива като твоите случаи - много, но има време да се осъзнаеш и да спреш всичко. Не си похабявай младостта заради едно момче, колкото и да го обичаш времето лекува, ще го забравиш... Знам, че е трудно, дори много, но ако ти сама не се решиш, никой не поже да ти помогне

mIm3t0o0
01-18-2010, 19:39
Знам че трябва да сложа край,сама се мразя за това че нямам смелост.Но вече става прекалено това което той ми причинява и колкото и да е трудно ще сложа край на тази болка :)
Благодаря ви за отговорите :)

solvex
01-18-2010, 20:46
аз съм малко в подобна ситуация.само че се виждам с 1 мом4е за с.кс без да сме ходили.някак си и аз се влюбих в него защото той ме обърка ,подсказвах му че искам нещо повече но той го е страх(или така поне каза,не можел да има пр нищо лично ми каза)
но вече чувствата ми минаха и сега е просто съм за кеф с него.
знам че не бива да се оставям така и аз но...

BlueFace
01-18-2010, 20:53
На 18 си ,а все още си наивна като малко дете....Незнам как може да търпиш това отношение.За мен просто си мазохистка или нямаш и грам достойнство.
Как може да прощаваш на човек на който очвидно не му пука за теб??Как може да търпиш това отношение? :( :o

Аз мога да те посъветвам само да прекратиш на момента тази връзка и да си намериш човек ,който наитина ще те цени.От това което написа мога да преценя ,че си човек ,способен да даде на партньора си много любов,но ти просто си избрала неподходящ човек.

П.П. 100% има много момчета които са готови да те оценят и да те обичат истински, нещо което този боклук с който си никога няма да е способен да направи ... :(

ivcheto0o
01-19-2010, 06:50
как да ти помогнем ние като ти сама не искаш да си помогнеш,ти съзнаваш вси4ко и знаеш какво трябва да направиш.Стегни се и не му позволяваи да си играя с теб.

stupid0boy
01-19-2010, 06:59
Използва те.... Ти си преценяваш дали да останеш с него.... а един човек, който изневери е ясно, че вече не обича половинката си... поне така мисля... а ти наистина си пропиляваш годинките заради някакъв непокист, който си мисли, че живота е секс... дъвжи се мило с теб ПОНЯКОГА, защото иска да си има резерви....

mIm3t0o0
01-19-2010, 09:11
Да,колкото и да е трудно ще го направя.Тази седмица като се прибера в моя град (тъй като уча във Варна) ще говоря с него :) и после ще пиша как е минало :) :) :)

valdesbg
01-19-2010, 09:19
Успех от мен :)

peshost
01-19-2010, 18:06
Аз съвет не мога да ти дам друг освен да спреш тази велика тъпня. Повече не искам да казвам, ясно е, че го обичаш, ама то този тормоз все пак.... Ти си си го направила, никой не може да ти помогне. Успех.

Ke6o
01-19-2010, 19:10
Да,колкото и да е трудно ще го направя.Тази седмица като се прибера в моя град (тъй като уча във Варна) ще говоря с него :) и после ще пиша как е минало :) :) :)

Успех и от мен ;)

scanadal
01-20-2010, 18:12
Бях до скоро в подобна на твоята ситуация.И да ти призная,не го изтърпях дълго време да се държи с мене като с боклук.Петата в дупето и айде ;)
После около 2 месеца тича след мен и ми се обяснява как ще се промени и ще се държи с уважение.Но когато ме имаше да е мислел...Да не ти пука,зарязвай го,кретен е,не си заслужава да си хабиш чувствата по такива.А когато осъзнае какво губи,ти ще бъдеш щастлива с някой друг,който знае как да се държи с една жена.Успехче :-) и горе главата!

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-20-2010, 18:23
Успех и най-вече кураж! Страхотно е да си влюбен, но още по-хубаво е да съумееш да запазиш себе си в любовта, защото тя НЕ ТРЯБВА да ти действа в ущърб. :)

stupid0boy
01-21-2010, 06:26
Успех!!! :-P :-P

LofYou
01-21-2010, 06:35
Успех и от мен,дано всичко мине добре и не се притеснявай за разликата в годините,и ние с моето слънце сме с 6 години разлика,но това не ни пречи :-|

stupid0boy
01-21-2010, 06:37
При мен пък мУмичетУ по - голямо от мен с 1 година :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

LofYou
01-21-2010, 06:39
При мен пък мУмичетУ по - голямо от мен с 1 година :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ооо нищо особено,подкрепям такива връзки... Моя позната ходи с момче което е с 7 години по-малко от нея :shock:

stupid0boy
01-21-2010, 06:42
7 годинки вече са в повечко... ще се чуствам не удобно с такава какичка :oops: :oops: :oops: :-D

mIm3t0o0
02-01-2010, 17:11
Направих го!Когато се прибрах се видях с него и го попитах "Само секс ли искаш от мен?",а той с цялата си наглост ми отговори "Ти нормална ли си?К'во друго мога да искам от тебе,аиде не ме занимавай с глупости!!" :shock: .Това беше края.Казах му"Съжалявам само че пропилях 8 месеца с тебе,приятно чу**не с твойте курви,сбогом!!!"Първите дни ми беше зле,но сега ми е по-добре.Той ходи след мене търси ме,но аз няма да се вурна при него! :)
Благодаря на всички които писаха в темата :) :) :)

xNiKx
02-05-2010, 08:43
Кухнята, ножа, банята, вените - край на проблемите. Базик, ама ти сама си си виновна, не знам ние какво можем да направим. Просто късаш и готово! Сега остава пак да му простиш.
На 18 и вече разочарована от живота... :?

buuu
02-05-2010, 09:29
На 18 си ,а все още си наивна като малко дете....Незнам как може да търпиш това отношение.За мен просто си мазохистка или нямаш и грам достойнство.
Как може да прощаваш на човек на който очвидно не му пука за теб??Как може да търпиш това отношение? :( :o

Аз мога да те посъветвам само да прекратиш на момента тази връзка и да си намериш човек ,който наитина ще те цени.От това което написа мога да преценя ,че си човек ,способен да даде на партньора си много любов,но ти просто си избрала неподходящ човек.

П.П. 100% има много момчета които са готови да те оценят и да те обичат истински, нещо което този боклук с който си никога няма да е способен да направи ... :(

ScionOfStorm
02-05-2010, 16:49
Това беше края.Казах му"Съжалявам само че пропилях 8 месеца с тебе,приятно чу**не с твойте к**ви,сбогом!!!"Първите дни ми беше зле,но сега ми е по-добре.Той ходи след мене търси ме,но аз няма да се вурна при него! :)
Благодаря на всички които писаха в темата :) :) :)

А сега го задържи това и още месец-два, за да се затвърди и да няма кривване из пътя.

Иначе евала - започваш да проявяваш самоуважение и да не оставяш да те тъпче някакъв си курвар, колкото и мила роля да е играел пред теб еди-кога-си или в представите ти. Поддържай така и резвай всеки опит да се върне в живота ти. Има неща, които не се прощават, или поне трябва да минат години, за да се поднови контакт.

А се съмнявам, че тоя и след години ще е стойностен ;)

Започвай да се оглеждаш за някой, който вместо да взима от теб и да се подиграва, ще ти даде и нещо (: Само тогава напълно ще осъзнаеш това загубено в глупости време и няма да повториш втори път тая грешка :р

48700200
02-05-2010, 17:10
Успех хахахах

justonegirlwithonehope
02-07-2010, 16:36
Никоя не съм,за да те съдя!Човек не избира съзнателно в кого да се влюби...но може да направи избор как да живее! :) Прецени си избираш да живееш като втората цигулка на някакъв кретен,за когото си просто телесно изкушение,или желаеш да познаеш истинската любов в очите на някой,който ще те уважава и обича.Повече смелост,повече кураж и затваряй тази страница от живота си по-скоро!Млада си,не захабявай чувствата си по непрокопсан идиот!