PDA

View Full Version : ...след 9 клас :))))



lusytooo
01-18-2010, 17:52
здравеитее незная дали вече съществува таква тема и ако има се извинявам че я повтарям,но за мен наистина е важно.Значи аз си търся училище в което да вляза след 9 клас но в google нищо не намирам и така първото място за което се сетих да попитам ее този саит.Знам че сигурно съм си изпуснала възможностите ноо какво да се прави късно се осъзнавам (а проблемът в това е че просто досега имах страхотни приятели с които вече изобщо не сме в добри отношения ии искам да се махна от моито даскало) ии така малко е тъпа темичката ноо аз за всеки случаи да си попитам :oops: благодаря предварително :)

ameli
01-18-2010, 17:55
с връзки или с много пари ... мисля, че след 9 клас никъде не можеш да влезеш ... поправете ме ако греша :)

mrtn
01-18-2010, 18:17
ameli, всяка гимназия приема след 8 клас, без езиковите :)
Първо кажи от къде си да знаят, хората какво да ти препоръчат.
Второ има гимназий и СОУ, които примет ученици след 8 клас, без изпит само с дипломата си за основно образование. :)

anonymous546178
01-18-2010, 18:37
Не еверно нито едното нито другото. След 8 клас приемат само професионалните гимназии (инак казано техникумите) и някой специалности в обикновенните гимназии. След 7 клас са всички останали, има си изпити и те така.
Иначе можеш да се преместиш във клас със същия профил като твоя без изпити. Ако искаш друг със приравнителни изпити.

cookie_master
01-19-2010, 15:30
само защото не си в добри отношения с някои хора не означава,че трябва да си сменяш училището

liim0nka
01-19-2010, 16:08
само защото не си в добри отношения с някои хора не означава,че трябва да си сменяш училището
може да не е само това..момичето си е решило явно :)
а откъде си?

SuNsEt
01-19-2010, 16:57
само защото не си в добри отношения с някои хора не означава,че трябва да си сменяш училището
може да не е само това..момичето си е решило явно :)
а откъде си? Ами да може и да не е само това,но след като спомена САМо това,значи е главният проблем.Мисля,че никой не трябва да прави грешката да остава в забутано даскало само,заради приятелите си.Трябва да търсиш път нагоре,а не някой,който да те тегли надолу.

От кой град си?В какво училище учиш в момента?В обикновените СОУ-та мисля,че е възможно.Има хора,които се местят в 10-11 клас в СОУ-та...

ameli
01-19-2010, 17:03
ameli, всяка гимназия приема след 8 клас, без езиковите :)
Първо кажи от къде си да знаят, хората какво да ти препоръчат.
Второ има гимназий и СОУ, които примет ученици след 8 клас, без изпит само с дипломата си за основно образование. :)

прочети въпроса отново ... пита за след 9 клас :)

ecstazy
01-19-2010, 18:18
ще следя темата и аз че нещо малко съжалявам че съм влезнала в 32-ро (софия) нещо даскалите съкс с приятелите нищо не става но учителите просто.. една от класа смята да се мести във 1ва или 2ра английска значиии има някакъв начин ама изпит ли беше к'во беше :-o

ThePowerOfLove
01-19-2010, 18:24
Мисля, че може само ако в определена гимназия има в някой клас свободно място, и то ще държиш приравнителни изпити. Не съм много запозната, но е малко вероятно да те приемат след 9 клас в някое по-хубаво у-ще.

lusytooo
01-22-2010, 12:42
ми значи училище в софия си търся а аз съм от едноо село училището тък не е лошо даже бих казала че си е супер ноо някак си обстановката не ми е приятна и немога да се развивам тук :( аа ии в момента профила ми е информационни технологиии :)

clever
01-22-2010, 12:45
с връзки или с много пари ... мисля, че след 9 клас никъде не можеш да влезеш ... :)
казаха ти го...
за жалост е така :-o