PDA

View Full Version : проблем с диспей



Kris4an0
01-18-2010, 18:14
Значи хора .. имам проблем със GSM-a си. Ако има някакво значение все пак да спомена, че е сони ериксон к300 (доста старичък ;))
И все пак да премина към проблема - дисплея прави номера. Понякога всичко се обръща огледално - вместо да е от ляво на дясно всичко е изписано от дясно на ляво включително и картинката е обърната. Абе .. както вече казах .. целия диспей е огледален. Но не това е единствения проблем, напоследък изобщо няма дисплей - само свети без да има каквито и да е надписи и изображения.
Иначе самия ГСМ си работи, примерно когато някой ми звъни мога да вдигна или затворя, но няма как да видя кой е и т.н
Дефакто да обобщя - GSM-a си работи, но дисплея хич го няма!
Ако имате някакви идеи какво може да се направи по въпроса давайте ги. ;)
И ако някой е имал подобен проблем да каже горе долу цена за която са го оправили, щото да си правя сметката дали има смисъл да го оправям или направо нов. :)
Мерси предварително! :)

Kris4an0
01-18-2010, 18:23
Всъщност пропуснах да добавя 2 важни неща .. когато го изключа и пак го включа по някой път се оправя, но в повечето случай трябва много пъти да го рестартвам докато стане нормално. И другото е, че не съм го изпускал .. просто от нищото се прееба. :?

xXxAngerfisTxXx
01-18-2010, 19:11
преинстал на софта му тряя и шса опрай

doomkillerr
01-18-2010, 20:18
На мен същия проблем ми правеше (по някога) стария ми GSM Siemens CX65. Иначе идеята с преинсталиране на софтуера може да се получи. Аз преди една седмица си преинсталирах софтуера на сегашния ми телефон Sony Ericsson k800i, защото ми правеше разни проблеми, като сега вече е на "пушка"... :grin:

Kris4an0
01-18-2010, 20:48
Дайте малко разяснения ... :)
Как да му се преинсталне софтуера? Аз мога ли да го направя?

doomkillerr
01-18-2010, 20:56
Дайте малко разяснения ... :)
Как да му се преинсталне софтуера? Аз мога ли да го направя?

Ами силно ти препоръчвам сам да го направиш с програмата "sony ericsson update service" - можеш да си я свалиш от официалната странаца на Sony Ericsson!

Всичко си пише на български език, така че предполагам ще се ориентираш!