PDA

View Full Version : По едно мнение !?



Sheepo
01-18-2010, 20:05
Вчера с приятелката ми се разхождахме и аз и викам мн те обичам и тя ми вика и аз ... отидохме после в нас и тя ми вика искаш ли да ти врътна една свирка (мн ми стана смешно :razz: ) казах, че ако иска може да ми направи ... съблече се и почна да ми го гали, а после го лапна ... идеше ми да и пръсна катерицата ама незнам как да й го кажа (няя да кажа искам да ти цепя катеричока) ... дайте съвет как да й го предложа и как да започнем :)

Konstantin0000
01-18-2010, 20:06
Пич, много просташко изказване :D Нея явно не я притеснява да ти каже такова нещо...така че директно и кажи да се съблича :-D

Sheepo
01-18-2010, 20:11
да й кажа събличай се направо :lol: :lol: :lol:

Bukmop
01-18-2010, 20:15
да й кажа събличай се направо :lol: :lol: :lol:

Ае щом ти е казала за свирка просто я попитай дали иска да правите секс... ако не ще здраве да е ...

BlueFace
01-18-2010, 20:50
Да и пръсна катерицата вика :razz: :razz: :razz: 8-) :lol: :lol:

MakeMeLaugh
01-18-2010, 21:20
Сети се за най-милите думи, които би казал на чисто новия си компютър и ще успееш 8-)

Не бе честно, не си ли гледал филми или пък не ти ли идва отвътре както да й го кажеш..
Но във всеки случай трябва да бъде със загадъчен тих и нисък глас на ушенце какво би й причинил.. но пак повтарям, не бъди животно, те я един малък компютър за теб :lol:

draid
01-18-2010, 21:35
Егати въпросите задавате. Като ти каже такова нещо и отговори, ами не искаш ли да направим и друго нещо и т.н. и т.н. има страшно много варианти.

c0ci
01-18-2010, 21:38
"Нека моят змей посети твоята пещеричка, бейбе" :smt047

MakeMeLaugh
01-18-2010, 21:48
Той да няма да я разсмива бе, ще я люби уж :smt042

c0ci
01-18-2010, 21:54
Той да няма да я разсмива бе, ще я люби уж :smt042

Като гледам темата според мен повече ще успее с разсмиването O:)

Bixel
01-18-2010, 22:03
Мило мое слънце искаш ли да се отдадем на дивото в нас и да се слеем в едно като ракия и вино в корема на дърт алкохолик през зимна вечер? ;О

eveto_xx
01-18-2010, 23:00
Вчера с приятелката ми се разхождахме и аз и викам мн те обичам и тя ми вика и аз ... отидохме после в нас и тя ми вика искаш ли да ти врътна една свирка (мн ми стана смешно :razz: ) казах, че ако иска може да ми направи ... съблече се и почна да ми го гали, а после го лапна ... идеше ми да и пръсна катерицата ама незнам как да й го кажа (няя да кажа искам да ти цепя катеричока) ... дайте съвет как да й го предложа и как да започнем :)
Водиш я някъде на тъмно и обезлюдено, и я почваш. Не вярвам да ти се дърпа. :D :D

dakata123
01-19-2010, 07:47
Да и пръсна катерицата вика :razz: :razz: :razz: 8-) :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: 8-) :grin:
Може без да и казваш почваш с опипвания, целувки ио тя ще се досети, а ко нестане я попитай

Hilary_
01-19-2010, 12:05
Оф ясно е защо не можеш да си го поискаш .. супер просташко изказване имаш .. :? :?

Иначе не е нужно да й казваш "ела да те е*нем" .. просто я сложи да легне започни да я целуваш, галиш ии така .. :-o

HRaBr0TyYKeBaPcHe
01-19-2010, 12:11
Мило мое слънце искаш ли да се отдадем на дивото в нас и да се слеем в едно като ракия и вино в корема на дърт алкохолик през зимна вечер? ;О

:D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

Ти български знаеш ли??? Кви са тея "страстни" изрази.Малко по мило :) :)

Ke6o
01-19-2010, 14:33
Мило мое слънце искаш ли да се отдадем на дивото в нас и да се слеем в едно като ракия и вино в корема на дърт алкохолик през зимна вечер? ;О
:razz: :razz: :lol: :lol:

vellvet
01-19-2010, 14:39
събличай!вкарвам!

p17bull95
01-19-2010, 14:51
Плесни я здраво по дупето и я сложи на леглото. Ше се досети. :grin:

pebals
01-19-2010, 15:15
Да и пръсна катерицата вика :razz: :razz: :razz: 8-) :lol: :lol:

+ Мда..още по-селски не можеше ли да се изкажеш ???? :D :D :D :D :D

vaseto0o
01-19-2010, 16:08
Искаш ли да ти покажа как се тъпче козе сирене в пипера :smt112

cookie_master
01-19-2010, 16:56
"Нека моят змей посети твоята пещеричка, бейбе" :smt047 :grin: :grin:

ifilinnchica
01-23-2010, 14:54
Сети се за най-милите думи, които би казал на чисто новия си компютър и ще успееш 8-)

Не бе честно, не си ли гледал филми или пък не ти ли идва отвътре както да й го кажеш..
Но във всеки случай трябва да бъде със загадъчен тих и нисък глас на ушенце какво би й причинил.. но пак повтарям, не бъди животно, те я един малък компютър за теб :lol:
Абе аз като гледам мацката не е от най-нежните и чувствителните така че според мен всичко би подействало. Изобщо не се чуди хващай я и й го набутай! Не мисля че ще има против като съдя по това което ти е казала

stefanov
01-23-2010, 14:57
Сети се за най-милите думи, които би казал на чисто новия си компютър и ще успееш 8-)

Не бе честно, не си ли гледал филми или пък не ти ли идва отвътре както да й го кажеш..
Но във всеки случай трябва да бъде със загадъчен тих и нисък глас на ушенце какво би й причинил.. но пак повтарям, не бъди животно, те я един малък компютър за теб :lol: АДСКИЯ! :lol: :lol:

stefanov
01-23-2010, 15:01
Мило, кypo ми е хибрид м/у бетон и топола.

Ще видиш как ще се нагъзи набързо! :D

ifilinnchica
01-23-2010, 15:02
Мило, кypo ми е хибрид м/у бетон и топола.

Ще видиш как ще се нагъзи набързо! :D
Ако на мен ми кажат нещо такова ще се сцепя от смях :lol:

stelSs21
01-23-2010, 20:52
Мисля ,че draid ти е дал добър съвет.

TwEEtyNkA
01-23-2010, 21:06
Погледни я в очите слови рацете си на дънките или там с каквото е и и кажи искаш ли (би трябвало да те разбере) :)

_butterfly_
01-23-2010, 22:08
Сети се за най-милите думи, които би казал на чисто новия си компютър и ще успееш 8-)

Не бе честно, не си ли гледал филми или пък не ти ли идва отвътре както да й го кажеш..
Но във всеки случай трябва да бъде със загадъчен тих и нисък глас на ушенце какво би й причинил.. но пак повтарям, не бъди животно, те я един малък компютър за теб :lol:

Това е добър съвет . Също така не е нужно да й казваш нещо,достатъчно е едно "искам те" след това оставаш действията ти, ръцете, докосването, общо взето езика на тялото да проговори.
Много просташкото изказване ("да ти пръсна катеричока" :shock: ), дано и в секса не се покажеш като дивия селянин.

Madeyed
01-23-2010, 22:09
да й кажа събличай се направо :lol: :lol: :lol:

Ае щом ти е казала за свирка просто я попитай дали иска да правите секс... ако не ще здраве да е ... 8-)

playboyche
01-23-2010, 22:12
абе пич кажи им ей виж ко си фен на боба с киселото зели давай да прайм раотата ... :lol:
а по темата (сериозно) виж кажи им искаш ли да го направим или просто го направи без думи както сте у вас почни да я целуваш след това да я обарваш ии така без да я питаш и то пак си я питал но без думи и ако ти се дръпни оставаш на сухо но надали ... щом ти предлага свидки сама утре фани я и им удрусай джанката ... или виж това с катерицата може да я обиди щот ш си помисли че си мислиш че им е космата затфа я питай "може ли да те друсам като гладен циганин джанка" :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

lenito_sf
01-23-2010, 22:14
на нейно място, при такова изказване, такоооов мазен шамар бих ти залепила че еййй..ще се опомниш :shock:

Madeyed
01-23-2010, 22:16
на нейно място, при такова изказване, такоооов мазен шамар бих ти залепила че еййй..ще се опомниш :shock: :lol: ама тя видя ли кво е направила :lol:

lenito_sf
01-23-2010, 22:17
на нейно място, при такова изказване, такоооов мазен шамар бих ти залепила че еййй..ще се опомниш :shock: :lol: ама тя видя ли кво е направила :lol:

дааааа :shock: :shock:

Madeyed
01-23-2010, 22:18
на нейно място, при такова изказване, такоооов мазен шамар бих ти залепила че еййй..ще се опомниш :shock: :lol: ама тя видя ли кво е направила :lol:

дааааа :shock: :shock: ми така че може да си прави квото иска на 100% сигурен съм че ще се чука със тоя 8-)

prettyboy
01-23-2010, 23:29
Кат ти врътне свирката, питай я "искаш ли да врътнем и един секс" .

Madn3s5
01-23-2010, 23:30
Щом е изявила желание да ти прави свирка ей така от нищото, не мисля че ще трябва да се стараеш..едно "искам да те чукам" би свършило работа..