PDA

View Full Version : Незнам вече по какъв начин да му обясня



BuBuy
01-19-2010, 11:40
:?

x3eme
01-19-2010, 11:44
Вече си опитала да говориш с него,обяснила си му кое как стои.Можеш да свикнеш с много неща,а той не може?Тогава му постави ултиматум - или да изгладите отношенията си или се разделете.Къде е смисъла в такава връзка?Търси щастието,промяна лесна няма да има,бъди сигурна.

BuBuy
01-19-2010, 11:52
той ми го беше поставил този ултиматум на мен защото когато той ми кажеше ,че отива някъде и аз мрънках.И аз се промених както искаше той.И ме е страх да му кажа така защото не искам да скъсаме преди когато бяхме скъсали за 1-2 месеца (той ме беше скъсал) бях много зле... Обичам го до такава степен,че сичко бих направила даже тогава му се молех и ревах пред него като малко дете... И попринцип винагич за сико аз го търся и му звъня аз ако не му се обадя той няма да се сети и оня ден даже ми се скара,че много съм му била звъняла,а той не обичал да говори по телефона.Като гледам една фр и гаджето и как си званят през 5 мин,пишат си мили смс и тн и ми става гадно и аз искам да имам такава връзка искам да се чувствам обичана...

x3eme
01-19-2010, 11:55
Колкото повече му ходиш по гайдата,толкова повече ше те разиграва.Не му позволявай,никой не заслужава такова отношение,цени себе си преди всичко.И да продължите да сте заедно,къде ше е промяната?
Винаги се влюбваме в грешните хора.

mechtaq_za_teb
01-19-2010, 11:57
Здравейте...Имам си сериозен приятел от 1 година и 3 месеца,аз го обичам страшно много,но си мисля че неговите чувства не са същите... Попринцип аз съм много романтична и много обичам когато някой е мил с мен, а той много рядко се държи мило,в повечето случай ме пренебрегва, не ми обръща внимание и понякога се държи грубо или безлично.Аз много пъти съм му казвала,че ми е гадно така,че искам да е поне по мил и той винаги ми казва,че си е бил такъв и не можел да бъде по мил.Но това е само един от проблемите другия сериозен проблем е,че се виждаме рядко 1-2 пъти в седмицата.Винаги ми казва или,че има работа и не може или че е до късно на училище и после трябва да се прибере в тях да работи.Винаги ми обещава утре ще дойда и после ми казва еми няма да мога ще дойда утре и пак същото...Много пъти съм говорила с него на тая тема той се ми казва еми кво да направа ,че не мога като искаш си хвани някой с който секи ден ще се виждаш....Незнам вече по какъв начин да говоря с него за да ме разбере. :( Бях така.. и ето:раздяла, събиране, раздяла.. всичко се срина. Няма смисъл да се тормозиш. Търси си щастието другаде. Тук явно не си щастлива.

BuBuy
01-19-2010, 12:00
така е обаче не мога да скъсам с него,много ще ми е трудно да продължа без него защото знам какво и не искам пак да го изпитам и не мисля,че някога ше мога да обичам друг така и,че някога бих могла да го забравя :(

x3eme
01-19-2010, 12:03
При раздяла винаги налитат такив мисли - няма да срещна като него друг,няма да го забравя,няма да спра да го обичам и т.н и т.н
Ше го забравиш,време му е майката.Като се замислиш на кво се подлагаш,кво следва да направиш?Да продължиш да тичаш със затворени очи или да вземеш нещата в свои ръце?На думи знам,че звучи лесно,ма като вече нямаш избор ше го направиш.Просто не чакай да се стига до там.

BuBuy
01-19-2010, 12:09
Когато съм с него съм много щаслива.Знам че,ме обича но може би не го показва както аз искам,а аз не искам много от него,искам просто да бъде по-мил,да ми обръща повече внимание и да се виждаме по често.За днеска ми беше обещал да дойде в нас и преди малко ми се обади и каза,че нямало да може защото бил болен :(

x3eme
01-19-2010, 12:10
щастливо тъжна?

BuBuy
01-19-2010, 12:12
еми когато сме заедно,примерно като дойде в нас и се чуствам много щаслива държи се добре не така както аз искам но сепак добре,но през останалото време...

x3eme
01-19-2010, 12:14
моята гледна точка я описах по-горе,възможно най-обективно

mechtaq_za_teb
01-19-2010, 12:15
Когато съм с него съм много щаслива.Знам че,ме обича но може би не го показва както аз искам,а аз не искам много от него,искам просто да бъде по-мил,да ми обръща повече внимание и да се виждаме по често.За днеска ми беше обещал да дойде в нас и преди малко ми се обади и каза,че нямало да може защото бил болен :(Аз живях в тази илюзия страшно дълго време и получих разбито сърце в замяна.

BuBuy
01-19-2010, 12:16
ок месрси за съветите

BuBuy
01-19-2010, 12:18
[/quote]Аз живях в тази илюзия страшно дълго време и получих разбито сърце в замяна.[/quote]
Да аз Попринцип съм много наивна и много чувствителна,много лесно мога да бъда наранена и той го прави постоянно...

x3eme
01-19-2010, 12:18
Квото и да правиш е хубаво да помислиш преди да го направиш.

MaLkaTa_LaDy
01-19-2010, 12:20
Като те е страх да скъсате, единствения вариант е ти да оправиш нещата. Трябва да наложиш някаква промяна. Което значи спри да му звъниш, да го търсиш и да му пишеш за известно време. Нека той да се сети за теб. Нека да се почуди малко защо нещо вече не е същото. Като ти звънне, се дръж все едно нищо не е станало. Имала си много работа за вършене, много домашни, много тренировки или каквото се сетиш. Нещо съвсем стандартно за начина ти на живот. Ако поиска да се видите, вижте се, ако не, ти недей да казваш нищо. В момента той чувства как те има цялата и не се бори по никакъв начин за теб. Стегни се малко. Покажи му, че не си му в кърпа вързана, нали така?

Linns
01-19-2010, 12:23
В една връзка и двете страни трябва да правят компромиси, щом той не може значи не те обича или поне не достатъчно.. Плюс това когато един човек е влюбен не е нужно да му се казва "ела да се видим", той сам би тряяло да иска да те види..

BuBuy
01-19-2010, 12:25
Като те е страх да скъсате, единствения вариант е ти да оправиш нещата. Трябва да наложиш някаква промяна. Което значи спри да му звъниш, да го търсиш и да му пишеш за известно време. Нека той да се сети за теб. Нека да се почуди малко защо нещо вече не е същото. Като ти звънне, се дръж все едно нищо не е станало. Имала си много работа за вършене, много домашни, много тренировки или каквото се сетиш. Нещо съвсем стандартно за начина ти на живот. Ако поиска да се видите, вижте се, ако не, ти недей да казваш нищо. В момента той чувства как те има цялата и не се бори по никакъв начин за теб. Стегни се малко. Покажи му, че не си му в кърпа вързана, нали така?
Точно това си мислех да направа.Няколко пъти съм се опитвала ама винаги накрая се предавам и му званя,ама сега мисля да се стегна и да се сдържа.Няма да му званя ще чакам той да ми се обади и в скъпе почти винаги аз му пиша първа сега ще чакам той да ми пише,дано се получи.

x3eme
01-19-2010, 12:26
^тогаз първо се пребори със себе си

roadrunner
01-19-2010, 12:33
Леле, като чета всякаш говориш за бившия ми приятел :shock: :shock: :shock: Да ти кажа честно не мисля, че ще се промени.. По-добре го остави и ако наистина те обича сам ще се върне и ще оправи нещата, ако ли пък не си намери някакво занимание, разсейвай се, за да не мислиш толкова за него и по-лесно да го преживееш :)

lindorr
01-19-2010, 12:41
Леле, като чета всякаш говориш за бившия ми приятел :shock: :shock: :shock: Да ти кажа честно не мисля, че ще се промени.. По-добре го остави и ако наистина те обича сам ще се върне и ще оправи нещата, ако ли пък не си намери някакво занимание, разсейвай се, за да не мислиш толкова за него и по-лесно да го преживееш :)

+1

MaLkaTa_LaDy
01-19-2010, 12:42
Ооо, намери волята да спреш.

antifashionshit
01-19-2010, 12:44
ако наистина я има онази всеотдайност при него, съпътстваща истинските чувства, той би се постарал да си щастлива...
най-вероятно си мисли, че си му в ръчичките, и няма интерес.
просто го остави, не продължавай да се измъчваш, колкото и да ти е трудно. и не му тичай по задника. ако той се съгласи да се разделите - значи не му пука особено...