PDA

View Full Version : изкуствена коса на треса



tonii
01-19-2010, 12:13
леле колко глупаво ще ми прозвучи въпроса не е истина :lol: Но все пак , някой би ли ми обяснил какво е изкуствена коса на треса неизвестната дума ми е треса. Потърсих но не можах да схвана. :-D

tonie__
01-19-2010, 12:15
тресата е кичурът доколкото знам..ако имаш въпроси за изкуствените коси ги насочи към POLLINA , тя има опит.

POLLINA
01-19-2010, 15:47
8-)
ето това е треса
http://www.jewel-bg.com/images/STRAIGHT.gif

LuxurySk0B
01-19-2010, 16:36
Взимаш 1 буркан пълниш го 1/3 с пясък и пускат няколко пирона , затваряш буркана и го покриваш 10 мин с кърпа.

tonii
01-19-2010, 17:46
8-)
ето това е треса
http://www.jewel-bg.com/images/STRAIGHT.gif



Lele mersi mngo :-)

coolness
01-19-2010, 18:26
коси нямате ли си..ебаси смешното е с тия удължения :razz:

ELiTyYy
01-19-2010, 18:53
коси нямате ли си..ебаси смешното е с тия удължения :razz:
пф що да е смешно?! ...зависи как ще се сложи...е вярно на някой стой ужасно,но ...просто или е с изкуствени удължения(чак смешно наистина) ..или е сложена зле от моми4ето...
...мен като ме гледаш да виждаш удълженията.. ? :-o ... "коси нямате ли си" ... :lol: е ако имаш коса до раменете..и искаш по дълга...а твоята расте бавно(чак никък..при мен) ..няма ли да прибегнеш до тази "придобивка" ...

POLLINA
01-19-2010, 19:16
оф как се дразня на някой като ми каже нещо от рода : коса нямаш ли ? плешива ли си?!
повярвай ми имам доста хубава коса , която расте като ненормална, но просто съм решила,че искам да е по-дълга?
ти май бъркаш понятието удължваване със сгъстяване... и присаждане, което вече е при хора с проблеми

ELiTyYy
01-19-2010, 19:22
бе...няма си представа явно..ама да се обади момичето..
тъпа работа... :o :-o

coolness
01-20-2010, 06:01
ELiTyYy повярвай ми имам си представа.Но като ви расте толко бързо косата защо просто не я пуснете и като ви е толкова гъста и хубава?Съвсем различно стои естествената коса.С тия удълженияизглеждате адски изкуствени..Имам хубава дълга черна коса до кръста и всеки може да я постигне с малко повече грижа,въпреки всекидневното изправяне ;)

ELiTyYy
01-20-2010, 08:05
хах...моята и с добро 'отглеждане' не расте (маски,ампули,хининови води,кристали... дори и тривиниминол съм ползвала..) ..Вярно,че поне не изгаря от всекидневното изправяне..ама то от толкова продукти..
браво за хубавата ти коса,щом е естествена и толкова дълга ..
Който си няма дълга..си има удължения.. ;)

Hilary_
01-20-2010, 09:26
Съвсем различно стои естествената коса.С тия удълженияизглеждате адски изкуствени..
Зависи .. има жени, които си удължават косата по такъв начин, че не може да се различи дали е изкуствена или не!!!

всеки може да я постигне с малко повече грижа,въпреки всекидневното изправяне ;)
ами не всеки .. както вече ти казаха има момичета, на които не им расте толкова бързо косата .. и доста години ще минат докато получат желаниоя ефект!

tonii
01-20-2010, 11:13
коси нямате ли си..ебаси смешното е с тия удължения :razz:


Ами да ти кажа ако беше постригана като мен щях да те вид дали нямаше да тръгваш да си слагаш изкуствена коса. Моята е супер къса като Рияна е, не че не си я харесвам просто искам разнообразие. И това, че ти имаш дълга коса не означава че всеки може, айде аз моята си я постригах но има хора на които просто не им е здрава косата и не расте повече от една определена дължина.

POLLINA
01-20-2010, 13:01
уф няма каквво да споря..
ти не можеш да ми казваш ''защо просто не си я оставиш да расте''
щом съм решила така ще е ..

Luscious_Heart
01-22-2010, 19:19
По-дълга коса се поддържа с повече време и нерви.
Тъй че една средно дълга коса с трасерти не е толкова зле. 8-)