PDA

View Full Version : Правене на снимки от монитора?!



vladyweeeeee
01-19-2010, 14:56
Ето как правех допреди 1 седмица снимки, след което нещо се обърка.
значи пускам си бс плеър и като намеря момента който искам да снимам натискам бутона PRINT SCREEN SYSRQ, след това с една програма (Photo Filtre) я обработвам и снимката ми е готова. Обаче от скоро като снимам от бс плеъра и го поставя в програмата не ми стои снимката , а върви каквото в момента е пуснато с бс плеъра. пробвах с други плеъри и с пейнт (като програма за обработване на картини), но и в този случай не се запаметява образа на снимката който искам , а снимката става като клип и върви паралелно с клипа от плеъра. та въпроса ми е как отново да си правя сники , а не от програмите за поправяне на изображения да ми вървят клипове? надявам се да съм го обяснил достатъчно добре и някой да ми помогне : )

doomkillerr
01-19-2010, 15:29
Щом използваш "BSplayer"-а можеш спокойно да си прихващаш образа от картината, като щракаш бутона "P" от клавиатурата... След това си търси снимките в инсталационната директория на "BSplayer". :)

Успех от мен! :P

vladyweeeeee
01-19-2010, 17:09
Щом използваш "BSplayer"-а можеш спокойно да си прихващаш образа от картината, като щракаш бутона "P" от клавиатурата... След това си търси снимките в инсталационната директория на "BSplayer". :)

Успех от мен! :P
еми не ми върши работа по този начин, но все пак мерси. целта ми е да сложа две картинки една под друга , а така пробвах със снимките от бс плеъра и ми е много трудно :)