PDA

View Full Version : Ейвън VS. Българска коземетика



perfektencom
01-19-2010, 14:17
Хеллоу.. значи пускам темичката за да ми кажете ,доволни ли сте От Ейвън и Orriflame,защото аз много не съм ,май.. и си мисля че може би Българската коземтика е по добра ,ето например този лосион http://www.beautyandthedirt.com/wp-content/uploads/2009/07/avon_naturals.jpg , слагам този,но се отнася и за другите като го померишеш мирише мноо хубаво,но като го нанесеш на тялото,направи си губи аромата,смисал става различен,и така сега мисля да сменя
козметиката и да копувам наново,но се чудя дали да си купя на ейвън или нещо Българско , та освен да си кажете мнението ми дайте преложение :oops:
за крем за ръце (нек'ф) , лосион , крем за лице,лосиончета за акне и така 8-)

SmilezZz
01-19-2010, 14:27
От орифлей не съм много доволна..Някои продукти изобщо не стават :?
Повечето ми кремове и лосиони са на Ейвън..Ми добри са си..

FuCkInBuBbLeGuM
01-19-2010, 14:27
Аз съм много доволна от козметиката на Ейвън, особено от гланцовете и спрейовете за тяло. Лятото имаше някво желе пак за тяло ии беше супер хубаво. Иначе лосионите и душ-геловете наистина си губят бързо мириса, но пък докато се къпеш/мажеш ти е хубаво :D

sunshine955
01-19-2010, 14:33
Аз съм много доволна от козметиката на Ейвън, особено от гланцовете и спрейовете за тяло. Лятото имаше някво желе пак за тяло ии беше супер хубаво. Иначе лосионите и душ-геловете наистина си губят бързо мириса, но пък докато се къпеш/мажеш ти е хубаво :D
аз също съм доволна от спрейовете им за тяло - аз ползвам този с ягода и гуава и другия ми е с банан и кокос :)

Sintya
01-19-2010, 14:35
Ейвън , Мейбълин, Орифлейм, Макс Фактор, Есте Лаудер = всички НЕ са български.
Така че ако обичаш промени си заглавието на темата.
Ейвън имат качествени продукти ( не всички, но повечето ) за тези пари, можеш да си купиш нещо на Голден Роуз, които лично за мен са по долна класа.
Но виж сега, ако имаш 80 лв за сенки ( вместо 20 ) вземи си на Есте Лаудер ( примерно ) и ще си доволна.
Има 100000 такива теми.

FuCkInBuBbLeGuM
01-19-2010, 15:03
Аз съм много доволна от козметиката на Ейвън, особено от гланцовете и спрейовете за тяло. Лятото имаше някво желе пак за тяло ии беше супер хубаво. Иначе лосионите и душ-геловете наистина си губят бързо мириса, но пък докато се къпеш/мажеш ти е хубаво :D
аз също съм доволна от спрейовете им за тяло - аз ползвам този с ягода и гуава и другия ми е с банан и кокос :)

Аз имах тоя с черешата, а сега съм с манго и нар 8)

Hilary_
01-19-2010, 15:06
Аз ползвам много неща от Ейвън и съм доволна от повечето .. а колкото до лосионите имам (ванилия) и аромата му съвсем не се губи!!! :lol:

slynchoo
01-19-2010, 15:07
повечето ми козметика е на Ейвън..супер доволна съм!

Shia
01-19-2010, 15:18
Имам някои продукти на Орифлейм.Честно не съм доволна,продкта ми се различава от този описан в брошурата.
Поръчах си червено червило и на брошурата пише-червено червило с боркат и получих-балсам за устни в лек червен нюанс.Продъктът не беше сбъркан,но не си отговаряше на описанието и същото беше за три пили за нокти-то това не са пили,а леко грапав плат.
Но за червила(проверени,че са червила) бих взимала,защото са по 2-3 лева и имат хубави нюанси и няма да ми се налага да взимам червила за по 15лв.

billytalent
01-19-2010, 15:18
На Ейвън много харесвам лосионите за тяло(най-вече с манго и нар обожавам го),а и са трайни поне при мен.Спомням се преди години имаха уникални спрейове за тяло с аромат на грозде и пъпеш-още си пазя шишетата 8-) искам пак да ги пуснат...

tonie__
01-19-2010, 15:19
купувам си всеки месец по нещо на Ейвън и досега нямам оплаквания.спиралите им са върховни :smt007

stylo
01-19-2010, 15:26
И аз съм много доволна от козметиката на AVON имат страхотни сенки и фдт,лосионите им за тяло,душ-геловете... :grin: Е ест има и неща,които не са чак толкова хубави.Нищо не е перфектно.Примерно AVON не са силни със спирали,колкото макс фактор примерно,но това си зависи от фирмата.Инак има и много бг качествени марки. :P

liim0nka
01-19-2010, 15:58
Според мен Ейвън е ужасна марка..няма нито еедно нещо, което да ми е харесало..

lipstik
01-19-2010, 16:04
На Ейвън си поръчвам само лосиони за тяло и душ-голеве.Сега се мажа с ванилия и аромата си е траен.
А този,който ти го имаш с ягодата мирише гадно.

rali4ka91
01-19-2010, 16:21
От Орифлейм съм по-доволна, отколкото от Ейвън. Въпреки, че не си поръчвам - някой неща са неоправдано скъпи. :) Единствено "кандидат-свекървата" подхвърля разни мазила, понеже е дистрибутор. А относно българската козметика - аз съм с 2 ръце за нея - особено за Арома. А кремче за ръце - "Билка" :)

tonie__
01-19-2010, 16:23
от българската козметика мога да се изкажа само за "Билка"-много съм доволна!качествени са и са адски евтини :-D

*иначе на Орифлейм май нямам нищо,но те са ми по-..старчески 8-) и са неоправдано скъпи,както казаха преди мен

girl91
01-19-2010, 16:35
Представител на AVON съм и почти всеки месец си взимам по нещичко, все има нещо, което да ми хареса. Тук вече е заприличало на козметичен магазин :-D Нямам оплаквания, продуктите ми харесват.

viksit0y
01-19-2010, 17:09
Предпочитам орифлейм и съм доволна.

cherrygloss
01-19-2010, 17:20
Аз имам и на avon и на разните му Max Factor, Maybelline, L'oreal и тнт. Ако нещо си харесам си го вземам. :)

lipstik
01-19-2010, 18:58
Кремчето за ръце на "Билка" и аз го имам,много хубаво мирише.

Neopitom3na
01-19-2010, 19:18
спрейовете на Ейвън на мен ми харесват :)

yozii
01-19-2010, 19:46
Аз почти всеки месец си поръчвам по нещо от avon и повечето продукти ми харесват ..

billytalent
01-19-2010, 21:12
от българската козметика мога да се изкажа само за "Билка"-много съм доволна!качествени са и са адски евтини :-D

*иначе на Орифлейм май нямам нищо,но те са ми по-..старчески 8-) и са неоправдано скъпи,както казаха преди мен

Съгласна съм на Билка продуктите са много добри,а на Орифлейм повечето неща са за по-големи жени

Korrnyy
01-20-2010, 08:59
На Ейвън ми харесват единствено спрейовете за тяло.

Ползвам продуктите на Dove предимно :) На "Fa" имам един душ-гел, който мирише уникалноо и се отмирисва много трудно :) На следващата вечер, като влезна да се къпя още го усещам :) Обичам го :D :D :D

chocolatee
01-20-2010, 15:23
Всеки месец си поръчвам по нещо от AVON..Все ще се намери нещо, което да ми хареса. 8-) Иначе съм доволна от продуктите им.Имат както и много добри, така и не чак толкова. ;)

perfektencom
01-21-2010, 12:26
ами , какво ще кажете за автобронзантите й.. :razz:

Neopitom3na
01-21-2010, 12:34
Козметиката на Билка е мноооого добра, а цените са даже смешни 8-)

iiirish
01-21-2010, 14:28
аз не харесвам особено нещата нито на Ейвън, нито на Орифлейм. Има много по-качествени и хубави продукти.
колкото до българските - продуктите на Лавена например никак не са за подценяване ;) също и от тези на Арома има добри ;)

sunshine955
01-21-2010, 19:13
Аз съм много доволна от козметиката на Ейвън, особено от гланцовете и спрейовете за тяло. Лятото имаше някво желе пак за тяло ии беше супер хубаво. Иначе лосионите и душ-геловете наистина си губят бързо мириса, но пък докато се къпеш/мажеш ти е хубаво :D
аз също съм доволна от спрейовете им за тяло - аз ползвам този с ягода и гуава и другия ми е с банан и кокос :)

Аз имах тоя с черешата, а сега съм с манго и нар 8)
с манго и нар го има една приятелка .. хареса ми аромата :)

Shadowsogirl
01-21-2010, 20:09
Да ви питам кой ще ми препоръчате за спрей за тяло: череша и индийско орехче, нар, бадеми и мляко или ягода и гуава? Щото искам да си взема някакъв, а се чудя какъв...?

girl91
01-21-2010, 20:21
Да ви питам кой ще ми препоръчате за спрей за тяло: череша и индийско орехче, нар, бадеми и мляко или ягода и гуава? Щото искам да си взема някакъв, а се чудя какъв...?

Не си ли ги помирисвала? Аз знам всички как миришат и най ми харесва с нар. Но на теб може да не ти хареса, трябва да ги помиришеш за да си харесаш някой.

yozii
01-21-2010, 20:28
Да ви питам кой ще ми препоръчате за спрей за тяло: череша и индийско орехче, нар, бадеми и мляко или ягода и гуава? Щото искам да си взема някакъв, а се чудя какъв...?

denety
01-21-2010, 20:31
ами не знам какво слагат другите на кожата си,ама аз ползвам Bettina Barty Tropic Water води се лосион за ръце и тяло :P;) много съм доволна хубаво мирише овлажнява хубаво и не е скъпо около 15 лева някъде...може малко повече :P

krasawichka
01-22-2010, 11:19
еивън ии макс фактор те според мен са наии - хуавитее :-)

Flopper
01-22-2010, 12:34
На Ейвън има много яки нещица - плодовите лосиони, моливите, ноо има и такива, които не ми допадат хич - един крем за лице с праскова, спиралите и лаковете им също не си заслужават.

А от БГ козметиката - имах лосион за тяло на Арома и миришеше невероятно.. Също така наскоро разбрах,че Импала са БГ марка - имат много яка декоративна козметика и ФДТ :)