PDA

View Full Version : Невъзможна любов...



cdcdcd
01-19-2010, 14:49
Знам че това е поредната скучна за вас тема…но искам да споделя мъката…Та,по същество…Преди около 3 години на игрището мина едно момиче,връщаше се от тренировка,аз по някаква случайност бях там,погледнах я,харесах я…на следващия ден това се повтори,-влюбих се.Тя е 2 години по-голяма от мен.Умна,красива…невероят а,#1 във всяко едно отношение.В едно училище сме,всеки ден минавам пред стаята й,поглеждам я,искам я,само за мен...В момента си няма приятел,незнайно защо…виждам я по коридорите,изглежда самотна,сякаш нещо и и липсва...Разбрах че я обичам,искам само нея,винаги,навсякъде…Разб ах също че не можем да сме заедно…Тя е 12 клас….Тази година завършва,няма да я виждам повече…ще учи в Англия…Тези 2 години разлика…са много голяма пречка според мен.Опитвах се да я забравя,да тръгна с някоя…но не мога,след нея всички са…нищо,едно голямо нищо,не мога да обичам друга.Исках да стана курвар…да се задоволявам само със секса,и да ми е стига,да мога да сменям жените като салфетки,исках да не съм я срещал…никога… искам само нея,обичам я някак…искрено,чисто…не си бия чекий на нея,не си представям простотий за нея…както не го правя и със себе си,тя е като част от мен…хубавата част.Няма как да сме заедно,тя просто е над мен,тя е над всички..никои не я заслужава,камоли пък аз…Не си мислете че я издигам на пиедестал,не си мислете че пиша глупости в момента…пиша каквото чувствам,вече не издържам...знам че не мога да я имам…но защо я обичам…и всеки ден става все по-силно…И сега съм във вашия форум,скапан,смазан от тази невъзможна любов…споделям най-съкровенните си чувства с напълно непознати хора…мислех че ще ми олекне,но не е така,искам съвет от вас,как да я забравя…Мерси предварително ;(

sh3_1s_7h3_0n3
01-19-2010, 14:54
Още един сляпо влюбен.

Момче, ти направо я боготвориш. "Тя е над всички." А най-лошото е, че нямаш и капка самочувствие камо ли самоуважение, което направо ще ти подрине егото жестоко, ако не се вземеш в ръце.
Трябва да знаеш, че над себе си не трябва да поставяш НИКОГО, защото в твоя живот никой не е по-значим от теб самия. Ще е добре, ако го осъзнаеш от рано. Че не трябва да живееш заради някой друг, а заради себе си. Можеш единствено да се радваш на благата предлагани от другите - като любов например, но не ги идеализирай и не ги надценявай.

Начинът ти на мислене никога няма да ти позволи да си с някоя 'богоизбрана' - нито с тази, нито с някоя друга 'висша класа'.

MaLkaTa_LaDy
01-19-2010, 14:55
Чувствала съм се така. Тази година тя ще замине. Няма да я видиш повече, няма да я чуеш. Ще я забравиш. Дай си време.

ivcheto0o
01-19-2010, 15:14
аз не разбрах вие познавате ли се?!?

cdcdcd
01-19-2010, 15:19
а,не може ли да не заминава,да и кажа какво изпитвам към нея,би ли ме обичала ''по милост'',знам,вярвам че мога да я направя щастлива,само да аимам шанс...3 години са много,не знаете какво е,искам да крещя,пред всички,пред целия свят ''Обичам те,майната му на всичко...'' не знам,може би точно уникалността й,ме кара да съм толкова нерешителен спрямо нея...страх ме е че ще каже ''не'' и ще загубя всички шансове...никога не съм и казвал за чувствата си,тя не знае дори за жалкото и същестеуване...не искам да заминавааа...всеки ден си казвам утре ще и кажа,пък да става каквото ще,но...не събирам смелост...и самоубийство ми е минавало през главата в интерес на истината...смейте се,подигравайте се...но искам съвет...

cdcdcd
01-19-2010, 16:59
Не,не се познаваме...даже и здрасти-здрасти няма...

ScionOfStorm
01-19-2010, 17:01
Нямаш си и идея колко е безумно да искаш обич по милост, защото това ще те направи още по-празен и неудовлетворен от това, което е сега.

Даваш си време за събиране на парчетата и търсиш на друго място; вманиачаването е ужасно - бил съм там за кратко време.

Това ми е и съвета, колкото и плосък и невъзможен да ти изглежда. Задълбаеш ли, ще се самоунищожиш - а това, че ти се смяташ за жалък, ще накара и другите така да се отнасят към теб. Включая самата нея дори да ти обърне внимание ;)

cdcdcd
01-19-2010, 17:06
Знам,т.е. представям си колко нелепо и без смисъл е да обичаш по милост,но ми се струва единствения реално възможен положителен за мен изход.Не пожелавам на никой да обича така...наказание е...

ScionOfStorm
01-19-2010, 17:17
Наказание и да се получи исканото в тази ситуация от теб.

В смисъл, сериозно - замисли се. Дори и да стане, момичето няма да те иска истински, ще си просто като мятаща се пречка в живота й, във всеки поглед /искаш или не/ ще виждаш съжаление и дори частица презрение в нея, ако въобще се захване.

Знам, че е грубо, но мисли постоянно на тази тематика дни или 1-2 седмици и ще осъзнаеш истинността. След като направиш мозъчната връзка и емоционалната ще последва, просто ти трябва малко време и наистина осъзнаване на ситуацията И със сърцето.

Боли и е късащо, но на мен ми помогна, вярвам, че и на теб ще ти. :)

DevilWish
01-19-2010, 17:36
Здравей, разбирам те до някъде, защото това със заминаването съм го преживявала.Много е гадно, но очи, които не се виждат се забравят /говоря, че чувствата ще отминат, момичето няма да го забравиш, но няма да я 'обичащ'/.Второ как може да я обичаш щом не я познаваш?Това е просто влюбване , и да има разлика ;) Наистина ще ти мине.
Иначе евала за това "не си мисля простотии с нея", радвам се, че някой може да има и такива чувства =)

pumukyl
01-19-2010, 17:47
Може и тя да се чувства самотна, неразбрана, необичана - за теб в твоите очи тя е уникална, но ВСЕКИ човек има своите страхове и своите тревоги.

Може би не сте толкова различни - ти също нямаш приятелка, защото харесваш нея - чувстваш се тъжен и тн. Може би някой като те гледа - също не би и подозирал за тези твои мисли...пък ги имаш.

Помисли за нея като нормална - така ще ти е по-лесно да намериш нещо общо между вас и да сте заедно...

liim0nka
01-19-2010, 18:06
Обичаш човек, когото не познаваш?

cdcdcd
01-19-2010, 18:13
Знам какво е любов по милост,т.е.представям си какво е...за нея-мъка,а за мене замазване на очите...
Знам доста неща за нея..все пак 3 години интерес си е много...влюбен съм в това което знам за нея,в начина и на мислене,в изразяването,в това че е от хората,с които може да се говори...за каквото и да е,а не ти да му говориш,то кима с глава и те гледа като тъпанар,
Наистина виждам че е самотна...в смисъл...начин на държание,говорене,смях...ви да се че нещо и тежи,че не иска другите да знаят за проблемите и...начина по който отива до Английския,скръстила ръце и гушнала учебника,като мечтания любим...аз съм същия...навън съм супер весел,смея се,усмихвам се...''правя си кефа'',но,никой не знае какво ми е...всъщност...че умирам от болка...всеки ден,час,минута....
Тя не е курва,не е поредната на някой ''оборотен'',явно знае какво иска,търси го...знам това...,

f17n3s
01-19-2010, 18:16
ха как да ти отговоря като и аз доскоро бях в същото положение, наистина си е наказание, всеки ти вика забрави я, не ти трябва ...... да ясно НО КАК ДА ГО НАПРАВЯ, то е по-силно от теб .... разбирам те и наистина дори и да ти кажа забрави я, няма да го направиш, поне в моя случай си бяхме поне доста близки и напрао се изяждах отвътре, че нямаше шанс за нещо повече .... наистина е мн трудно, пък не искам и да си представям какво е дори и да не я познаваш ....... какво бих направил аз на твое място ? отивам и се запознавам, няма какво да губя, нищо др не ми остава, отивам и квото ще да става, но не бих веднага и казал, че съм мн влюбен в нея, защото най-мн да ме помисли за някъв маняк .... запознай се, опознайте се и като мине време и покажи какво чувстваш, точно както ни го обясни на нас .... обясни и че тя за теб е нещо мн повече от сексуален обект, че за теб тя е всичко и си готов на сичко за нея .... да малко ще е кофти ако те отблъсне, но поне ще си пробвал и след това няма да се питаш кво щеше да стане, ако бях и казал едно здрасти ... наистина ти пожелавам успех и да не ти пука от нищо събирай смелост и отиди да се запознаете ....

mey_si
01-19-2010, 18:16
Още един сляпо влюбен.

Момче, ти направо я боготвориш. "Тя е над всички." А най-лошото е, че нямаш и капка самочувствие камо ли самоуважение, което направо ще ти подрине егото жестоко, ако не се вземеш в ръце.
Трябва да знаеш, че над себе си не трябва да поставяш НИКОГО, защото в твоя живот никой не е по-значим от теб самия. Ще е добре, ако го осъзнаеш от рано. Че не трябва да живееш заради някой друг, а заради себе си. Можеш единствено да се радваш на благата предлагани от другите - като любов например, но не ги идеализирай и не ги надценявай.

Начинът ти на мислене никога няма да ти позволи да си с някоя 'богоизбрана' - нито с тази, нито с някоя друга 'висша класа'.
+11111
а замислял ли си се поне да се запознаете ?

cdcdcd
01-19-2010, 18:27
Замислял съм се да и кажа за всичко...както е,както го чувствам...и го правя,по 100 пъти на ден...но в една друга страна...''фантазия''...найсти на,мисля си че ако и кажа всичко черно на бяло...ще ме помисли за манияк...за боготворящ я мухльо...нито съм и на знанията(макар че се стремя),нито съм и на красотата(килкото дали Мама и Тате)...изобщо,-няма място за сравнение...

vilityyy96
01-19-2010, 18:37
Трябва да опиташ бе момче, запознай се с нея, ако припаднеш ще стане кофти 8-) обаче ТРЯБВА да опиташ... поне после няма да се чудиш и да се разяждаш отвътре като си мислиш какво би станало...
Най- искрено ти пожелавам успех! :-)

cdcdcd
01-19-2010, 19:13
Хаха...няма да припадна,не ме е срам от нея,по-скоро се страхувам от отхвърляне,което припокрива всички реално възможни изходи...и после нулев шанс за каквото и да е...

soul1199
01-19-2010, 20:26
Още един сляпо влюбен.

Момче, ти направо я боготвориш. "Тя е над всички." А най-лошото е, че нямаш и капка самочувствие камо ли самоуважение, което направо ще ти подрине егото жестоко, ако не се вземеш в ръце.
Трябва да знаеш, че над себе си не трябва да поставяш НИКОГО, защото в твоя живот никой не е по-значим от теб самия. Ще е добре, ако го осъзнаеш от рано. Че не трябва да живееш заради някой друг, а заради себе си. Можеш единствено да се радваш на благата предлагани от другите - като любов например, но не ги идеализирай и не ги надценявай.

Начинът ти на мислене никога няма да ти позволи да си с някоя 'богоизбрана' - нито с тази, нито с някоя друга 'висша класа'.точно :)

shashash
01-19-2010, 21:52
ииииииии пич до кога така? Колкото повече дни минават , толкова по трудно ще става ... не би ли искал да опитаташ по някакъв начин да я съхраниш да не заминава? Ако ще е ... да е .... дали ще те отхвърли или ще замине каква е разликата и в двата случая губиш :).Аз те съветвам да събереш смелост ... като начало се запознайте и почни да общуваш по често с нея .... Защо да не направиш последните и месеци в БГ най-щастливите през живота й ! :)

Успех ! :)

Change
01-25-2010, 17:06
Трябва да опиташ да се приближиш до нея - да се запознаеш поне, като за начало. Да откриеш дали нямате общи интереси и дали пък не е възможно и тя да те е забелязала... Така, ако просто стоиш и чакаш, не постигаш нищо друго, освен още повече да подхранваш усещането, че си страхливец, който няма смелост да се бори за човека, за когото мечтае от цели 3 години. Опитай, пък каквото стане - има само две възможности. Ако момичето не откликне на чувствата ти, поне ще бъдеш сигурен, че няма как да бъдете заедно, вместо още дълго време да се питаш "Какво ли щеше да стане, ако поне веднъж я бях заговорил?..." Освен това, така ще й дадеш шанс да те забележи, ако това не се е случило досега. От опит глава не боли, пробвала съм тази поговорка - вярна е.

Auby
01-29-2010, 17:25
Обичаш човек, когото не познаваш?
Подкрепям. Не познаваш същността й, характера й. Невъзможно.

antifashionshit
01-29-2010, 17:38
излез от филма. друго не мога да ти кажа. започни да мислиш по-рационално.

kombarka
01-29-2010, 19:37
Ето започва се..
Заблуден си. Сляп си. Не знаеш какво искаш. Не си готов за сериозна връзка.

:-)