PDA

View Full Version : Харесвам 1 момче- той си има гадже



Ddidi
01-19-2010, 15:56
Zdraveite ! Takaa.. Haresvam si edno mom4e v moq klas no to si ima gadje :( :oops: ! Naistina mnogo go haresvam , a neznam kak da spe4elq vnimanieto mu i da me haresA :oops: ?!? molQ pOmOgNeTe Mi :) :oops:

II. Права и задължения на потребителите
1. Да публикуват своите теми и мнения в правилната категория и с текст на кирилица.
7. Да слагат пълно и описателно заглавие на темите си.
Понеже си нова, няма да трия темата. Това е първият и последен компромис!
kalpazanka

filmimilmi
01-19-2010, 16:57
Ще стане само ако си красива.

peshost
01-19-2010, 17:00
При всеки е различно. Така, че най-общото е с намек. :)

NeverTheSame
01-19-2010, 17:02
Ще стане само ако си красива.


Тъпо,тъпо,тъпо...

nymphadora
01-19-2010, 17:07
*facepalm*

Lincheto
01-19-2010, 17:09
*facepalm*

+ :Д

britzy
01-19-2010, 17:27
Ще стане само ако си красива.
lame as you :shock: :D
Еем говорете си,седни някъде с него за в часовете,прекарвай междучасията с неговата компания,не знам :-D

DevilWish
01-19-2010, 17:29
За пореден път казвам:
Ако наистина го харесваш този човек няма да искаш да отнемеш щастието му /т.е гаджето му/ и няма да се бъркаш във връзката им ;)

ScarletBite
01-19-2010, 18:47
Преди няколко дни пуснах подобна тема.Някои от отговорите биха могли да помогнат и на твоя милост. :)
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=311365

soul1199
01-19-2010, 19:49
За пореден път казвам:
Ако наистина го харесваш този човек няма да искаш да отнемеш щастието му /т.е гаджето му/ и няма да се бъркаш във връзката им ;)

malkazlatna
01-19-2010, 19:52
по-хубаво не се бъркай във връзката му..

BlueFace
01-19-2010, 19:57
За пореден път казвам:
Ако наистина го харесваш този човек няма да искаш да отнемеш щастието му /т.е гаджето му/ и няма да се бъркаш във връзката им ;)

+ :grin:

Недей се меси в отношенията на хората.Имаш два варянта според мен :
1.Да го изчакаш да приключи връзката си!(Без ти да имаш вина за това!);
2.Да го забравиш и да преминеш на следващия който си харесаш ;)

adriana123
01-20-2010, 11:01
За пореден път казвам:
Ако наистина го харесваш този човек няма да искаш да отнемеш щастието му /т.е гаджето му/ и няма да се бъркаш във връзката им ;)

Това ... е мн тъпо ! От къде знаеш,че той е щастлив с гаджето си? Всеки си прави избора сам,ако му даде повод да си мисли,че има избор,вероятно ще го направи ... Едната или другата.
Ако стоиш пасивна и недействаш , а само задаваш въпроси по форумите ,единствената надежда е да чакаш той да те забележи сам и да се откаже от "щастието си " ..
Преди една година наруших щастието на любимия си и сега си го поделяме заедно ....

Hilary_
01-20-2010, 11:07
След като е с момичета значи ИСКА ДА Е С НЕЯ!! Точка!! Не му се бъркай в живота .. :-x

adriana123
01-20-2010, 11:17
След като е с момичета значи ИСКА ДА Е С НЕЯ!! Точка!! Не му се бъркай в живота .. :-x

Така сме устроени .. Всеки се стреми да е с някои,а това понякога нищо незначи!Това ,че си има приятелка не го прави прокажен. Докато стане на 18 ще е сменил 10 , а ако тя не направи така,че той да я забележи .. ще дойде , втора и трета .. И наистина няма да му се бръкне в живота ! ...

lilincituuuu
01-20-2010, 11:18
И пак ще кажа, че няма вечни връзки :) Ще изчакаш да скъсат, тогава ако ти обърне внимание - ти си на ход, но ако не - не му се бъркай :)

FromAutumToAshes
01-20-2010, 11:18
НяМаАааАа ПъЪЪъЪъЪъЪЪк ДаАаАаааАа тИиИиИИИиии пУмОгНиИиИИиииИм... дАааААа тИиИИиИИИИИиИиИ еЕеЕеееЕЕЕЕе гАдНуУуУуууУууууууУУуУУу

Дразнещо е да се пише така нали ? ;)

SmilezZz
01-20-2010, 12:06
За пореден път казвам:
Ако наистина го харесваш този човек няма да искаш да отнемеш щастието му /т.е гаджето му/ и няма да се бъркаш във връзката им ;)

NaOH
01-20-2010, 12:17
Чакаш.

justwondering
01-20-2010, 12:35
За пореден път казвам:
Ако наистина го харесваш този човек няма да искаш да отнемеш щастието му /т.е гаджето му/ и няма да се бъркаш във връзката им ;)

+1

izlishna
01-20-2010, 12:39
Защо всички искат да нарушат спокойствието и щастието на влюбените.. Той ако те харесваше щеше да е с теб, но щом е с друга значи не те харесва и не иска да е с теб.. Толкова е логично! Стига сте разваляли връзки.. Намери си друга мишена.. (свободна)

flowerlina
01-20-2010, 14:26
За пореден път казвам:
Ако наистина го харесваш този човек няма да искаш да отнемеш щастието му /т.е гаджето му/ и няма да се бъркаш във връзката им ;)

Alex4o0o
01-20-2010, 18:46
След като е с момичета значи ИСКА ДА Е С НЕЯ!! Точка!! Не му се бъркай в живота .. :-x

Това е вярно но все пак трябва ли да забравяш себе си само за да е щастлив този който обичаш и то с друга?не можеш да си сигурна че той е щастлив!пробвай да го спечелиш!

BlueFace
01-20-2010, 18:57
След като е с момичета значи ИСКА ДА Е С НЕЯ!! Точка!! Не му се бъркай в живота .. :-x

Това е вярно но все пак трябва ли да забравяш себе си само за да е щастлив този който обичаш и то с друга?не можеш да си сигурна че той е щастлив!пробвай да го спечелиш!

Дбре е пич,това е въпрос на принципи.Да попринцип всеки индивид гледа предимно себе си ,но все пак в обществото което живеем има приети морални норми които е добре да нложим и като свои собствени.Всеки човек избира какво да върши,но има някой неща ,като например разбиването на чужда връзка , които не са добри откъдето и да го погледнеш ;)
Замисли се малко,ако момчето не е щастливо ,защо ще продължава да е с това момиче ? :-o Не вярвам да е мазохост ,а още по-малко да го прави от някакъв вид задължение ;)
Това да разрушиш връзката на двама влюбени е просто лицемерно ;)

IbiZaA
01-20-2010, 20:24
Явно повечето тук сме на едно мнение.Закво тряя му се бъркаш и да объркваш всичко.Като видиш,че е свободен тогава се занимавай с негоо :-x :-x :-x

Bixel
01-20-2010, 20:29
Закво не си харесаш някой без гадже а? Всички сте некфи объркани и искате на другия нещата, а не тези които нямат притежател....

dqvolcheto9
01-21-2010, 11:15
и аз съм така ,но въпросното момче въобще не обича момичето с ,което ходи.Вика бе дреме ми за таа пуйка,неискам да се занимавам с нея ,нито нищо друго. Понякога се занимава с мене хилим се ,приказваме си ,ходим си заедно,чакаме се за даскало да сме заедно ,пишем си по скаип ,говорим си по gsm и т.н. Незнам какво да правя вече като понякога нарочно отива при друго момиче и почва да го обарва... И в същото време ме използва да му помагам за тфа онова .Хора кажете какво да правя вече много съм объркана :( Благодаря предварително.
:-)

ShawnMac
01-21-2010, 11:27
Откажи се , никъв шанс.

dqvolcheto9
01-21-2010, 11:31
за мене ли се отнася или за авторката ?

Hilary_
01-21-2010, 12:29
Павелчо (BlueFace) мерси, че ми спести 10 минути писане .. :) Точно това имах и аз предвид!!! :)

BlueFace
01-21-2010, 16:04
Павелчо (BlueFace) мерси, че ми спести 10 минути писане .. :) Точно това имах и аз предвид!!! :)

За нищо, на мене може да се разчита 8-) :lol: :P

mishkaa
01-21-2010, 16:13
Ще стане само ако си красива.
Просто не се мъчете.. МОМЧЕТАТА НЕ РАЗБИРАТ ОТ НАМЕЦИИ!

Еми кажи му ,че изпитваш чувства към него..
Ако много се обичат няма да стане нищо.. ама все пак по - добре му кажи ..
Какво ще изгубиш?!
И при мен беше така (:

mishkaa
01-21-2010, 16:14
Ще стане само ако си красива.


Тъпо,тъпо,тъпо...
Тъпо е да.. каквито са и момчетата .. така ,че и тва е от значение.. ;д

BlueFace
01-21-2010, 16:32
mishkaa нещо явно си разтроена и недостатъчното количество на мозък в главата ти те кара да пишеш пълни глупости.... :?
Разбираме ,че някое момче те е преебало и сега си много saD ,но нали разбираш ,че няма как да познаваш всички момчета на тази земя и затова нямаш право да слагаш всички под общ знаменател ;)

П.П.Ти си като едно момче от една друга тема ,което казваше ,че жените не заслужават уважение,освен ако не го заслужат ... :? И двамата сте предубедени .... :(

sunshine955
01-21-2010, 19:32
флирт .. бъди естесвена :wink: той трабва да те харесва каквато си .. пък и като му говориш той би трябвало да разбере че го харесваш по начина по който го гледаш,усмивката :) и усмихвай се с нежна сладка усмивка би трабвало да помогне :-D

sunshinepp
01-22-2010, 06:41
има гадже..следователно докато не скъса с гаджето си, ти забравяш за него :)

desitka1
01-26-2010, 16:45
съгласна съм с "sunshinepp" :)

perla333
01-26-2010, 18:00
Съгласна съм с някои от по-горните мнения да не му се месиш. Има си гадже, значи я харесва, щом я харесва и тя него (щом са заедно) значи е щастлив...ако ти се намесиш и той се скара с гаджето си може да ти се ядоса, че си провалила щастието му..Все пак не трябва да разваляш чуждите отношения, защото това е ЕГОИСТИЧНО и НЕЧЕСТНО спрямо тези на които разваляш отношенията.
Имам една приятелка, която харесваше едно момче и щяха да станат гаджета. Обаче едни момчета го наредиха едно хубаво (за да спре да си пише с таз моята приятелка), той спря да й пише и сега тя е наранена..И ядосана, че онези се намесиха в личния й живот и буквално изгониха момчето, което тя много харесваше.

Поука : Ако наистина го харесваш ще изчакаш да скъса с гаджето си(ако скъсат де) , защото ако се намесиш може да има лоши последици за теб : може така да загубиш единствения си шанс някога да бъдете заедно.

Change
01-29-2010, 16:51
Авторке, не си ли чувала, че каквото направи човек в живота си, рано или късно му се връща? Ако се опиташ да "отвоюваш" това момче от приятелката му, успееш и се съберете, нима няма постоянно да се страхуваш, че някое момиче може да направи същото, каквото си сторила ти преди, тоест да ти отмъкне приятеля? Вярно е, че, дори да се опитваш по всякакъв начин да се добереш до него, ако той не те харесва, няма да бъде с теб, но е достатъчно ужасно да отровиш доверието между двама души. Е, извинявам се, ако съм те засегнала с думите си - надявам се ти да не си от хората, които живеят на принципа "Целта оправдава средствата"! Не се притеснявай, съдбата си знае работата - ще ти даде възможността да бъдеш с човека за теб! Всичко хубаво!

BloomF
01-29-2010, 17:01
Има гадже!