PDA

View Full Version : поредното разочарование..



brokeXn
01-19-2010, 15:56
Здравейте...искам просто да споделя...
Аз като всеки човек имам приятели и приятелки...имам дори момче,което ми е нещо като най-добър приятел.Винаги сме си помагали,разчитали сме един на друг и сме се отешавали...и естественно,както можете да се досетите в мен възникнаха чувствата,възприемам го като...като момче..като някой към когото изпитвам силно привличане...проблема ми е ,че той не знае,и сега в този момент,докато аз имам тези чувства,той изживява несподелена любов и аз естественно съм отново в ролята на добрата приятелка,която го утешава и му дава как да излезе нещо с другото момиче...Просто сърцето ми се къса...не знам какво да правя...но не искам да му казвам как се чувствам,защото рискувам да го изгубя...

brutalbarbiee
01-19-2010, 16:46
тази ситуация е наистина ужасна :( мисля,че трябва да му кажеш,но не избързвай!не му и давай съвети за това момиче,защото хем ти се чувстваш ужасно,хем той и без това няма шанс,щом любовта му е несподелена.след време,когато този период отмине,му сподели чувствата си,или имам по добра идея-целуни го !така шансът той да почувства нещо повече се удвоява ;) за сега мога да ти кажа само да го утешаваш,защото по-късно той ще го оцени!
Успех и да разказваш! :-)

DaemonBoy
01-19-2010, 16:49
Не прави моята грешка - ИЗБЪРЗВАНЕ. Изчакай да му мине, да я забрави.А после му кажи.

filmimilmi
01-19-2010, 16:54
Кажи му всичко и ако си хубава ще стане каквото искаш да стане. Ако не си ще развалиш всичко.

peshost
01-19-2010, 16:57
Аз първо закъснях, после избързах.... Направо съм уникален. :D Значи чакаш като му мине и се залепяш до него и бъди до него, когато има нужда и сама ще усетиш момента, когато да му споделиш.

m1nik
01-19-2010, 17:11
Незнам дали ще те объркам само с поредния открояващ се коментар, но все пак..
кажи му, че тя не го заслужава..нали за да го зае*ава така
..а ти си му ...
сама го каза най.добра приятелка ще те чуе :)
и просто му кажи, ме имаш чувства към един човек..опиши го, но не му казвай името.. 8-)
сега е много уязвим, би трябвало всичко да се получи както ти би искала..имате имнало..за да сте приятели..значи имате и много общо.. :) :) шансовете са големи според мен
бтw на колко сте годинки, ако не е тайна?

ivcheto0o
01-19-2010, 17:16
няма какво да направиш освен да се примириш.

nymphadora
01-19-2010, 17:16
Отиваш и му казваш "Виж ся,да си гледал рекламата на Спрайт" 8-)

m1nik
01-19-2010, 17:22
Незнам дали ще те объркам само с поредния открояващ се коментар, но все пак..
кажи му, че тя не го заслужава..нали за да го зае*ава така
..а ти си му ...
сама го каза най.добра приятелка ще те чуе :)
и просто му кажи, ме имаш чувства към един човек..опиши го, но не му казвай името.. 8-)
сега е много уязвим, би трябвало всичко да се получи както ти би искала..имате имнало..за да сте приятели..значи имате и много общо.. :) :) шансовете са големи според мен
бтw на колко сте годинки, ако не е тайна?

DevilWish
01-19-2010, 17:25
Незнам дали ще те объркам само с поредния открояващ се коментар, но все пак..
кажи му, че тя не го заслужава..нали за да го зае*ава така
..а ти си му ...
сама го каза най.добра приятелка ще те чуе :)
и просто му кажи, ме имаш чувства към един човек..опиши го, но не му казвай името.. 8-)
сега е много уязвим, би трябвало всичко да се получи както ти би искала..имате имнало..за да сте приятели..значи имате и много общо.. :) :) шансовете са големи според мен
бтw на колко сте годинки, ако не е тайна?
И аз съм на това мнение ;)