PDA

View Full Version : Тройка по ЛИТ



ProSlayer
01-19-2010, 16:29
Значи седми клас съм и преди седмица правихме класно по литература . По принцип съм добър в даскало 5-тици , 6-тици , ама на това класно се изложих (пък и госпожата е куха) . Получих 3 - ка точно в края на срока :( Правихме съчинение , написах 3 голе страници с разсъждения и тая накрая ми написа 3-ка (не я е срам !!! :? ) Една съученичка го направи подобен на моя ама получи 5 , нали . Ама аз защото не ходя на сипа на при тая смотана учителка и по - ниски оценки ми пише :-x (Съжелявам , че ви занимавам с глупости , ама няма на кого да се оплача :) )

ivcheto0o
01-19-2010, 16:35
ходи на сип.И не се ядосваи толкова,ще си оправиш оценката втория срок :)

mrtn
01-19-2010, 16:37
Обема на една разработена тема също е важен, ама ако си писал глупости, колко да ти пише ?

SmilezZz
01-19-2010, 16:41
Обема на една разработена тема също е важен, ама ако си писал глупости, колко да ти пише ?

Съгласна съм..
Пък ако си сигурен/на,че не си писал/а глупости - поговори с учителката си. :? Все пак не е справедливо да пише ниски оценки,само за това,че не ходиш на СИП

ecstazy
01-19-2010, 16:58
Обема на една разработена тема също е важен, ама ако си писал глупости, колко да ти пише ? +1 и + тва кво се отчайвате разбирам ще кандидатстваш сам казваш че си добър по БЕЛ еми голяма работа ако имаш една 3-ка к'во от тва изпитват те и я поправяш пък и е 1ви срок имаш по голям шанс 2-ри срок а и учителите тогава са милосърдни защоото кандидаствате и ви дават отгоре на оценките... като почнете с тия оценки простоо :lol:

Luscious_Heart
01-19-2010, 17:07
Една съученичка го направи подобен на моя ама получи 5 , нали .

Подобен на твоя значи? От това да съдя ли, че и двамата сте взаимствали от интернет и сте си помогнали с пищов, заучаване на темата или нещо такова?
Ако е така, госпожата ти може да се е усетила, че не са твои разсъждения... Случвало се е при мой съученик, почти преписал работата.
Ако не е така, прощавай, че съм се усъмнила. :oops:

Плюс това - фактор са и езиковите грешки (пунктуация, правопис, етс.).
Не ти ли е написала рецензия след оценката?