PDA

View Full Version : Въпрос за съобщенията които получавам



clever
01-19-2010, 16:32
В електронната ми поща се изписва "Получили сте лично съобщение от TeenProblem.net." което предполагам има разлика от това "Получили сте ново лично съобщение "TeenProblem.net" ". :-o
Каква е разликата.. Първият вид е съобщение от екипа на TeenProblem.net ли? :-o Защото съм получавала само съобщения от обикновени потребители...
Сори че ви занимавам... може и да е глупавичко ама ако няма разлика между двете кажете. :oops:

tonie__
01-19-2010, 16:35
а защо не го отвориш и не прочетеш какво пише? 8-) така де,ще видиш разликата..

clever
01-19-2010, 16:46
а защо не го отвориш и не прочетеш какво пише? 8-) така де,ще видиш разликата..
То ми дава линк към всички писма демек към кутията.(и при двата вида) :lol: :lol: :lol:

Да допълня че при първия вид :lol: :lol: преди отварянето пише -> TeenProblem.net Получихте ново съобщение
а при втория -> info@teenproblem.net получихте ново лично съобщение.
:-o :D :lol:

SmilezZz
01-19-2010, 16:48
а защо не го отвориш и не прочетеш какво пише? 8-) така де,ще видиш разликата..

е то естествено,че първо ще погледне какво пише.. 8) :lol: ..

clever
01-20-2010, 15:03
Чакам мнение и на висшестоящо лице от форума.. :oops: :) :)

clever
01-20-2010, 19:07
^^ не съм :lol:

machoka
01-21-2010, 10:24
В момента не мога да съобразя какви точно са съобщенията, но със сигурност не е нещо жизненоважно, което да промени коренно представите ти за околния свят такъв, какъвто го познаваш )

Ако предстои да пускаме такава информация през автоматичната поща на форума, обещавам специално ти да я усвоиш чрез личен и-мейл от мен до теб.
Така можем ли да си стиснем ръцете? )))

clever
01-21-2010, 11:39
В момента не мога да съобразя какви точно са съобщенията, но със сигурност не е нещо жизненоважно, което да промени коренно представите ти за околния свят такъв, какъвто го познаваш )

Ако предстои да пускаме такава информация през автоматичната поща на форума, обещавам специално ти да я усвоиш чрез личен и-мейл от мен до теб.
Така можем ли да си стиснем ръцете? )))
Да :) Благодаря;)

machoka
01-21-2010, 11:46
И аз благодаря. Радвам се, когато общувам с разбрани хора.