PDA

View Full Version : защо.....



Princessani
01-19-2010, 16:35
защо ли ? незнам дали е точно проблем ,но от скоро излизам с едно момче ,той казва ,че ме харесва ,по всичко ,което прави сигурно е така.Въпреки всичко ,когато не сме заедно си мисля ,дали си заслужава и този път ли всичко ще е лъжа ... дали ме харесва толкова ,колкото и аз ... Дали този път ще се получи.... Незнам как да бъда по -уверена в себе си :( :( :( :( :o :o :o :o [/quote] Имам голям страх да не ме нарани и това сигурно ще е усновната причина сама да го отблъсна от себе си :o :o :o :o :o :o

ivcheto0o
01-19-2010, 16:44
ами ако не опиташ няма как да разбереш :)

DaemonBoy
01-19-2010, 16:46
Виж сега абсолютно 100% сигурност няма.Риск винаги е имало и винаги ще има.Пробвай се, а ако усетиш че не е за теб изхода го знаеш ;)

NeverTheSame
01-19-2010, 17:00
Go girl ^^

Опитай..наистина любовните разочарования понякога могат да бъдат..ами..ужасни,но това не е причина да се криеш от любовта и да отблъскаш някого,от когото явно имаш нужда.Ти го познаваш най-добре,трябва да знаеш какъв е...да знаеш какви намерения има към теб и ако смяташ,че са достатъчно почтени (оффф xDxDxD) просто се пусни по вълната x]

nymphadora
01-19-2010, 17:12
живей за момента бе 8-)

DevilWish
01-19-2010, 17:38
ами ако не опиташ няма как да разбереш :)
Taka e ;)

m1nik
01-19-2010, 18:51
Виж сега абсолютно 100% сигурност няма.Риск винаги е имало и винаги ще има.Пробвай се, а ако усетиш че не е за теб изхода го знаеш ;)

<<<това е коментара :) +следващия

xXTOXiCXx
01-19-2010, 18:58
Lieb die Sekunde [!]


Бях така с бившия си приятел.. искам д кажа.. изпитвах абсолютно същото ... притеснявах се,че аз държа повече на него отколкото той на мен.., Ще ти разкажа какво стана.., бяхме заедно цели четири месеца.., Оказа се,че той има много,много силни чувства... но го разбрах прекалено късно... от страх.. навърших маса глупости,които не трябваше.., вече от 7 месеца сме разделени заради моите глупости, а аз не спирам да мисля за него и да съжалявам за всичко...

Просто исках да ти кажа.., живей,живей сега,радвай се,бъди щастлива,граби от живота с пълни шепи и не се страхувай от нищо... Не се притеснявай : )) Сигурна съм,че всичко ще е наред между вас : ) !

soul1199
01-19-2010, 20:03
поговори с него и се разяснете,ние не сме врачки,че да знаем 8-)

FromAutumToAshes
01-19-2010, 20:31
а защо не ?

fenastz
01-21-2010, 12:53
а защо не ?
_________________
драйфа ми се от вас..

Вземи умри..

SmilezZz
01-21-2010, 14:31
Живей за мига..
И се опитай да бъдеш уверена във себе си + имай доверие и на него..
Той щом ти е доказал,че има чувства към теб - защо не опиташ ?
Пък може този път да не си сгрешила..Забрави за миналото си..Забрави за лъжите и опитай поне още веднъж да си уверена във себе си..
Бъди смела..И живей за мига :-)

lilincituuuu
01-21-2010, 14:35
Този въпрос си го задаваме всички.. щом се харесвате ~ какво чакаш :] пробвай и ще разбереш, няма друг начин.. дано те харесва повече, отколкото ти него, това ще ти кажа :-)

gergan4etooooo
01-21-2010, 19:11
Аз съм си задавала същите въпроси и знам, че повечето го правят. От една страна искаш да се впуснеш в непознатото, осъзнавайки, че има някакъв риск, но пък от друга, предпочиташ да си на сигурно, знаейки, че няма да бъдеш наранена.
Аз лично се привързвам много бързо и като видя, че момчето отсреща ме харесва, не му се хвърлям на врата след шаблонното "ти си прекрасна, няма друга като теб" , а искам да ми покаже това с действията си. Евентуално ако те харесва наистина и държи на теб, ще го разбереш сама..

sunshine955
01-21-2010, 19:14
ами ако не опиташ няма как да разбереш :)
Taka e ;)

sh3_1s_7h3_0n3
01-21-2010, 19:58
Не си готова - не се занимавай.
Или му обясни как се чувстваш, какво те притеснява и, ако може и иска, той да те предразположи да му се довериш, щом толкова те харесва.

bebkata
01-21-2010, 21:36
защо ли ? незнам дали е точно проблем ,но от скоро излизам с едно момче ,той казва ,че ме харесва ,по всичко ,което прави сигурно е така.Въпреки всичко ,когато не сме заедно си мисля ,дали си заслужава и този път ли всичко ще е лъжа ... дали ме харесва толкова ,колкото и аз ... Дали този път ще се получи.... Незнам как да бъда по -уверена в себе си :( :( :( :( :o :o :o :o Имам голям страх да не ме нарани и това сигурно ще е усновната причина сама да го отблъсна от себе си :o :o :o :o :o :o[/quote]

И аз съм в подобна ситуация .. И аз си задавам понякога тези въпросии , но чувствата ми към него са силни и съм стъпила с двата крака във водата .. Или всичко , или нищо :)
Успех!! :oops:

fluffy2
01-21-2010, 21:56
Живей един път, но както трябва
Слънцето няма цяла вечност да те радва
Граби със шепи, обичай всеки
Краят не тежи, ако дните ти са леки.


велика песен моя живот се крепи на нея...! :grin: :) :grin: :) :grin: :grin: :) :grin: :)