PDA

View Full Version : Ужасна ли съм...или просто не изпитвам чувства към него



bloodyF
01-19-2010, 17:05
Такам.
Попринцип съм сама.


Преди 5 дни се запознах с приятно момче.Мойта зодия.Еднакви интереси,едно даскало.Да обаче той ми поиска телефон,усъмних се,но му го дадох.Поиска да се видим.Попитах защо.Тогава ми се обясни в любов.Или нещо подобно на обяснение.Почуствах се гадно,отрязах го.Леко нетактично от моя страна.Обаче като стана така ми стана гадно.Почнах да плача.Скъсах се от рев заради това колко съм гадна. (Миналата година се получи същата история с друг чо).
А попринцип не съм и готова за връзки..особено от тия сериозните.Ох ужасно е.Да се обвържа с него ?Какъв ще е смисъла.Аз го чувствам като приятел.Нямам никви чувства..дори не мога да си ни представя заедно.
Според вас правилно ли постъпих. ?


п.п. грешки не знам и не ме интерсува...нервна съм
п.п.2 без обиди етц....който не му харесва темата да напусне моля

nymphadora
01-19-2010, 17:09
еми попринцип ше си и останеш сама :)

NeverTheSame
01-19-2010, 17:11
Не,не си ужасна.Нима винаги една любов трябва да е споделена-в най-добрия случай да,но по-често-не.
Никой не избира от кого да бъде привлечен,нито обратното.Това обаче не ти пречи да му дадеш шанс..да излезете поне.
Ти познаваш ли го достатъчно,за да знаеш дали няма поне малка възможност да намериш нещо у него,което да те привлече по този начин?Защото ако наистина си сигурна,че между вас не може да има нищо,по-добре не му пълни главата с излишни надежди и обещания.Все пак,както казах,ако смяташ,че има някакъв шанс да си го харесаш-позволи му да те впечатли x]

peshost
01-19-2010, 17:11
Хубаво е, че си точна без да увърташ, но си много рязка. Това, че нямаш чувства, поне доколкото разбрах, значи, че няма смисъл да бъдеш с него. Хубаво, ама опитвай малко по-тактично.

Lincheto
01-19-2010, 17:12
Ми пича просто те харесва. Като ти не го харесваш го режеш и толкова. Няма кво да ти е гадно. Пък и тва са 5 дни..

ivcheto0o
01-19-2010, 17:13
поговори с него и му обясни как стоят нещата за теб :) Не си ужасна , не си го наранила умишлено или наро4но :)

valdesbg
01-19-2010, 17:20
Не си ужасна.

Другаде ти е проблема. Много отдавна ти го бях споменал :)

DevilWish
01-19-2010, 17:27
Много добре си направила ;) Кратката болка е най-добра ;) Аз бях ужасна преди.Не исках да разбивам сърца и все паравих така "не знам" това -онова и момчетата се влюбвато ще повече като мислят, че имат шанс.Добре е ,че си му отказала директно.

Dimana99
01-19-2010, 17:42
Не си ужасна! И аз много трудно изпитвам чувства. Това не ми пречи да си имам приятел :)

ScarletBite
01-19-2010, 17:44
Зодия Близнаци ли си? 8-)

lipsvashh_mi
01-19-2010, 17:53
не искаш връзка-не се обвързваш..по-добре,че от началото си го отрязала,а не си го залъгала и той да вземе да се влюби примерно....защото от неразбирателствата тръгват проблемите-ако от самото начало се поставят границите в дадени отношения е най-добре и за 2мата души :)

m1nik
01-19-2010, 18:54
еми попринцип ше си и останеш сама :)

:)

SoStarstruck
01-19-2010, 19:04
Аз мисля че това в подписа ти е достатъчно ясно и може би ти сама си знаеш отговора на този въпрос,затова и си била толова рязка..Не знам страхуваш се да се обвържеш или просто не искаш излишни връзки,в които няма чувства..Според мен е 2рото,но ти си знаеш най-добре. Както и да е,аз съм съгласна с това на профила ти,явно ти също,сигурно и затова си толкова рязка,но ти сама си прецени дали да продължаваш да се придържаш към това едно правило. Успех! :)

stupid0boy
01-19-2010, 19:18
Повтарям се, нооо... По - добре е да си "рязка" от колкото да овърташ и той да хлътва още по - вече.....

guinessgirl
01-19-2010, 19:24
кво значи 'обясни ми се в любов' на първата среща 8-) ахахахахха боли го кура,по-скоро просто иска да те изчука.

soul1199
01-19-2010, 19:43
сама каза,че нямаш чувства->няма смисъл да тръгваш с него :)

bloodyF
01-19-2010, 21:29
Не си ужасна! И аз много трудно изпитвам чувства. Това не ми пречи да си имам приятел :)


аз лесно изпитвам чувства,проблема е че винаги в неподходящите... ;/


Зодия Близнаци ли си? 8-)
Телец.

DaemonBoy
01-19-2010, 21:42
Кой каза нещо за моята зодия?(Близнаци)

shashash
01-19-2010, 21:43
кво значи 'обясни ми се в любов' на първата среща 8-) ахахахахха боли го "мъжкия полов орган",по-скоро просто иска да те изчука.

+1

stupid0boy
01-21-2010, 05:36
Ъъъъъ..... Това е спам съобщение :lol: :lol: :lol: :lol:

LofYou
01-21-2010, 05:41
Според мен си постъпила правилно,не е нужно да тръгваш с някого и да се самозалъгваш,че ще го обикнеш след време ... :-o