PDA

View Full Version : Рисунки



AllenWallker
01-19-2010, 17:14
Изввинявъм се за темата ... незнам каде да я пусна другаде .... искъм мнение по моите рисунки ако разбирате от рисувъне и драсканици моля ви потърсете ме в скъпе AllenWalkerr но поне кажете, че сте от теен проблем и да ви прата снимките с рисунките да ми дадете отценка :)Благодаря

cherrygloss
01-19-2010, 17:52
Вземи първо си опрЪви прЪвописЪ , че тогава пращай.. :?

tudufliu
01-19-2010, 18:03
Ако си търсиш критики и напътствия ти препоръчвам
http://deviantart.com

;D

cherrygloss
01-19-2010, 18:16
Защо не ги пуснеш направо тук , както бяха казали и в другият раздел? :)

LuxurySk0B
01-19-2010, 18:29
Не слушай новака супер яки са расунките :grin:

AllenWallker
01-19-2010, 19:56
извинявъм се за правописът не ми е изряден, но това не е по тмеата мерси за критиката, но се пак мисля че критиката трябва да ми е в/у рисунките а не в/у това как пиша и как не ?! ... Благодаря се пак

И моля ако няко е заинтересовън мола поне да ги види и после да ме махне от скайп няма проблем :)
Извинявъм се, че права корекция на съобщението ми, но както посоченото по горе "Защо не ги поставиш направо тук ... " не мисля че така мога да се разбера с някой дали иска изобщо да си избере нещо ?! ...предпочитам в скайп защото някои ако иска да си поръча нещо да провера дали мога да го нарисувъм изобщо .... (сичко което съм нарисувал е ручно и лично няма никакви копиръния както е първият въпрос винаги извинявъм се че рисувъм г/д добре ...)

Тъка че пак моля ви пишете ми в скайп не съм чак толкова редовен в Форума :)