PDA

View Full Version : Фитнес стрии...



InDo
01-19-2010, 18:57
Релно почти всеки има от тези белези на успеха,въпросът ми е как гледате на тях другите какво мислят,по въпроса (жени,мъже) но най-вече вашето мнение.Интересно ми е момичетата какво ще кажат по-този въпрос.Мисля че е ясно! :)

k1ko0oo
02-18-2010, 15:32
абе и аз имам на долната част на ръката(трицепс) ама те тея които са по слаби от теб завиждат и ти викат грозно е ти нека имаш 42 ръка пак нека е нацепена

InDo
02-18-2010, 15:52
Винаги ще има някой на който няма да му хареса,все нещо пълно е с философи,въпрос на мислене ако се примириш с тях и не им обръщаш внимание няма проблем другите нека говорят важно е ти какво мислиш.

Chacho
02-18-2010, 18:46
Абе без стрии е по-добре. Аз имам на кръста, мойто е от растеж.

Bimmer
02-18-2010, 19:19
Абе без стрии е по-добре. Аз имам на кръста, мойто е от растеж.+
Малко ме б0ли кой ще каже нещо точно пък за кръстта ми 8-)

dagituuu
02-19-2010, 11:49
Без да се сърдите..!!
Повечето жени ги гнус от големи мускули,говоря като на кулористите,а и не само...Ако и грам мускули нема пак гола вода...за това не се насилвайте толко ;) и не използвайте стероиди,защото http://vbox7.com/play:985f2460 :)

Bimmer
02-19-2010, 12:52
E не говоря да са някви горили фитнесджиите ама на ниво джейсън стейтъм за мене направо ми е перфе :D
а който ползва химия или не е достатъчно информиран, или е много комплексиран, или е много глупав (според мен)
то може ръката му да е половин метър ама няма толкова сила колкото примерно 40 чисто направена...

InDo
02-19-2010, 22:09
Без да се сърдите..!!
Повечето жени ги гнус от големи мускули,говоря като на кулористите,а и не само...Ако и грам мускули нема пак гола вода...за това не се насилвайте толко ;) и не използвайте стероиди,защото http://vbox7.com/play:985f2460 :)

Стриите са неприятно кожно явление, от което е заплашен всеки спортист, а също така и всяка една жена,не е нужно да зимаш стероиди за да се нацепиш! Почти всеки човек има от тези атрофични белези,дори приемането на съвсем безобидни добавки (протеин,креатин)... строго индивидуално си е зависи от кожата на човек някои хора не тренират пък имат от тези нацепвания...Така че мисля че стана ясно,не може някакви черти да ти попречат по-някакъв начин :) А относно клипа,вижда се колко е назобен пълен балон с гной.Това вече е гнусна работа :S

Everytime
03-04-2010, 11:14
пичага,без добавки е много по-яко от колкото с некфи си протеини,креатини,анаболи.. и други подобни.Естественото е най-красиво.Не вземаш ли добавки нема стрии... :)

Myrth
03-04-2010, 15:11
Добавките нямат нищо общо със стриите. Не говори едновременно за протеини и за анаболи, защото протеините са напълно естествени, докато анаболите не са. Вероятността да ти стане нещо от добавки е равна на тази да ти стане нещо от храна, даже по-малка.

Стриите се получават при рязко сваляне, рязко качване, а хората със суха и нееластична кожа са предразположени към стрии.

Period.

InDo
03-04-2010, 19:15
Добавките нямат нищо общо със стриите. Не говори едновременно за протеини и за анаболи, защото протеините са напълно естествени, докато анаболите не са. Вероятността да ти стане нещо от добавки е равна на тази да ти стане нещо от храна, даже по-малка.

Стриите се получават при рязко сваляне, рязко качване, а хората със суха и нееластична кожа са предразположени към стрии.

Period.

Напълно съм съгласен!


А относно пичага,без добавки е много по-яко от колкото с некфи си протеини,креатини,анаболи.. и други подобни.Естественото е най-красиво.Не вземаш ли добавки нема стрии... в абсолютна грешка си.По пътя на логигата замисли се за хората неизползващи "протеини,креатини,анаболи" не занимаващи се със спорт а гърбовете им са в стрии.Няма какво да ти обяснявам и да навлизам в подробности неизвестни за теб :)

ChessLAB
03-04-2010, 20:49
С пачи фенерии можете да ги отстраните за две три седмици зави си от интензитета на тренировки :) това е пача мас помга !!

shisharkatapz
03-13-2010, 15:57
Ами стриите не са хубаво нещо.И аз имам много малко на кръста от рязко отслабване ама грозно си е нема к'во да се лъжем.

Serseri91
03-13-2010, 16:18
Никога не са ме притеснявали.При мене не се получиха, защото освен вдигане, веднъж на седмица, правя стретчинг - тренировка, което освен мускулите предразполага и кожата за еластичност.И не смятам, че занапред ще имам.

Иначе нямам нищо против тях, както автора каза това са белези на успеха.

FlowerPower
03-14-2010, 11:17
Аз имам стрии от растеж, но наскоро, откакто спортувам всеки ден, ми се появиха и на пръсците :x
Мажа ги с някакви мазила, но са твърде големи, като белези са. За мене лично са противни.

DimovB
03-14-2010, 11:23
на мен ми се появиха малко над задника, след като започнах да бягам редовно на пътечката.

r3c0nn3c7w3
03-14-2010, 15:43
Аз лично имам по бицебсите и гърба. Заличих ги до някаде чрез тренировка и то упорита, но не напълно, както четох по нагоре, че и при мен остават петна и при мен останаха, но се надявам след време да се махнат, защото е много кофти да си с 45 ръка и да имаш стрии. :(

spopi
06-18-2010, 16:11
Че е гадно е гадно но пък какво да се прави има по-лоши нещта от тях. :)

yakuza_
06-18-2010, 17:09
Аз пък не съм забелязал да имам, дано и да продължавам така.

Naik1
06-20-2010, 21:54
Аз пък много им се радвам на моите :-P голям кеф като си видя стриите на ръцете - надъхвам се и нямам търпение до следващата тренировка :)
Апък някое момиче като ми каже, че били много грозни и казвам, че пак ще си говорим като роди :D