PDA

View Full Version : Объркан



Nofacenoname
01-19-2010, 18:13
Здравейте.Трудно ми е да формулирам темата затова ще почна направо.От доста време се опитвам да завържа "сериозна" връзка,но уви така и не се получава,като получавам винаги отговорът -не ми трябва сериозна връзка ся ни е времето,немога да се задържа с 1 :? :( .А аз немога да разбера в мен ли е проблема или толкова много са ми омръзнали кратките флиртове и насладите за по 1 вечер.Всичко това ми е станало сиво и еднакво,а не съм на 30-да кажете :-D ,незнам какво да правя объркан съм искам сериозна връзка,момиче на което мога да разчитам,но така и не намирам подходящото-момичета много,но някакси спрях да проявявам интерес към кратките флиртове и свалки (*,) ](*,) И седя,чета форума и си се чудя на акъла само аз ли съм балъка,които иска да има само 1-но истинска :? :? :-s ](*,) ](*,)

DevilWish
01-19-2010, 18:15
Просто си порастнал ;) и аз съм така.Не исках сериозни връзки, но я маерих и сега няма да го пусна това момче никога./ да не казвам голяма дума пак, но . . / ;) И твоето момиче ще се появи ;)

nymphadora
01-19-2010, 18:16
тц тц тц,лоша работа :smt026

Nofacenoname
01-19-2010, 18:19
Просто си порастнал ;) и аз съм така.Не исках сериозни връзки, но я маерих и сега няма да го пусна това момче никога./ да не казвам голяма дума пак, но . . / ;) И твоето момиче ще се появи ;)
Devil това да си порастнал понякога е в доста голям минус.Вместо аз да съм "курвара" да не ебе дето се вика,да ги сменям през ден(не че немога) аз глупака търся сериозна връзка-незнам ядосъм съм на себе си,яд ме е :( ](*,) ](*,) ](*,)

DaemonBoy
01-19-2010, 18:32
Човек, не се притеснявай.Просто това ти се иска.Никога не можеш да знаеш какво ще стане.Утре пък може да ти върже с близначки! 8)

ScarletBite
01-19-2010, 18:43
Просто си порастнал ;) и аз съм така.Не исках сериозни връзки, но я маерих и сега няма да го пусна това момче никога./ да не казвам голяма дума пак, но . . / ;) И твоето момиче ще се появи ;)
ПорасТнал, така ли? :lol:
Не се научихте да пишете грамотно, ей... :?

---------------------

Спокойно, за всеки влак си има пътници. 8)

lilincituuuu
01-19-2010, 19:20
Само не мога да разбера.. защо се изкарваш себе си глупак, че искаш сериозна връзка, а не просто една празна забивка?! :o Аз мисля, че е точно обратното ;) така, че само можеш да се радваш, че си както казаха вече пораснал :) И спокойно, момичето ще дойде в най-неочаквания момент, когато ще е най-необходима :) Успех! :-)

BlueFace
01-19-2010, 19:27
Не е проблема ,че ти си пораснал ,а че хората около теб още не са ;) Според мен не трябва да се отказваш ,защото ти търсиш стойностно в една връзка не просто плътските удоволствия ;)
Не си глупак ,а точно обратното.Ти си разбрал кое е наистина важното и го търсиш.Не трябва да се отказваш ,а да продължиш и да не спираш търсенето си ;) Резултатът рано или късно ще е на лице.

П.П. Знам как ти звучи израза "рано или късно" ,защото когато са ми го казвали аз го исках сега на момента ,но за щастие "късното" не беше толкова дълго време ;) С малко постоянство в търсенето и търпение ще успееш ;) Успех :)

soul1199
01-19-2010, 19:41
Не е проблема ,че ти си пораснал ,а че хората около теб още не са ;) Според мен не трябва да се отказваш ,защото ти търсиш стойностно в една връзка не просто плътските удоволствия ;)
Не си глупак ,а точно обратното.Ти си разбрал кое е наистина важното и го търсиш.Не трябва да се отказваш ,а да продължиш и да не спираш търсенето си ;) Резултатът рано или късно ще е на лице.

П.П. Знам как ти звучи израза "рано или късно" ,защото когато са ми го казвали аз го исках сега на момента ,но за щастие "късното" не беше толкова дълго време ;) С малко постоянство в търсенето и търпение ще успееш ;) Успех :)

shashash
01-19-2010, 21:57
Нидей бърза е мен .... всяко нещо с времето си ! :)

FromAutumToAshes
01-20-2010, 00:49
Не си балък братле, а си от малкото свестсни хора.. Сигурно си доста по-голям от мен, но и аз искам това. Никога не съм търсел просто "насладата" за една вечер или нещо такова оО И аз си търся сериозно момиче ама няма и няма. К'во да правим, чакаме докато не се появи.. Успех :)

ivcheto0o
01-20-2010, 05:22
и аз съм така,но за жалост пове4ето не искат сериозна връзка.Ще срещнеп 4овека с когото си пасвате и искате едно и също :)

an0nimenn
01-20-2010, 07:02
Защо и аз съм на мнението че само аз пораствам а част от първите ми "приятели" са пълни кретени ... ох

LofYou
01-20-2010, 07:07
Поздравявам те ... Много малко момчета стигат до етапа в който си ти без някой да ги подтиква ... Надявам се,че нещата при теб ще потръгнат п-добре отколкото ти сам предполагаш :) ... Успехи от мен :grin:

peshost
01-20-2010, 11:19
Евалата пич ти си от моята партия. НЕ на кифлите и ДА на сериозните връзки. И наистина съм сериозен. Само че аз не си търся, просто защото мисля, че ако срещна подходящата то ще е случайно. Успех! :)

BuBa33333
01-20-2010, 11:28
Ще дойде и твоята любов ! Тогава ,когато най-малко очакваш.Само не трябва да се отчайваш.Имай търпение.Успех

PuFfyy
01-20-2010, 13:12
И седя,чета форума и си се чудя на акъла само аз ли съм балъка,които иска да има само 1-но истинска :? :? :-s ](*,) ](*,)
Не си единствен и аз това искам :?

Nofacenoname
01-20-2010, 20:36
Хората преди мен са прави винаги идва когато най-малко очакваш :?

tedytyy
01-20-2010, 21:41
Ами може просто след като си избереш някое момиче и мислиш,че е подходяща,трябва постепенно да караш нещата и туко виж както не иска сериозна връзка,се привързва към теб и всичко си протича нормално. Имам чувството,че просто плашиш момичетата,като им казваш от самото начало,че искаш от тях сериозна връзка. Момиче за сериозна връзка се печели с много по-прикрити и деликатни методи. Искреноста в случая е абсолютно грешен подход. Успех :)

Bixel
01-20-2010, 22:00
контрол над инстинктите

Alli
01-20-2010, 22:15
клиширано звучи,но наистина се появява,когато най-малко очакваш,а когато търсиш вманиачено-без резултат.Явно е някакъв закон на природата :)

girlche
01-21-2010, 01:01
Ми има такива моменти в живота,когато искаш едно,а не го получаваш!Понякога пристигат,когато най-малко ги 0чакваш =) . Бъди търпелив! :) Успех с намирането на п0дходящата :P

Nofacenoname
01-21-2010, 12:27
Ами може просто след като си избереш някое момиче и мислиш,че е подходяща,трябва постепенно да караш нещата и туко виж както не иска сериозна връзка,се привързва към теб и всичко си протича нормално. Имам чувството,че просто плашиш момичетата,като им казваш от самото начало,че искаш от тях сериозна връзка. Момиче за сериозна връзка се печели с много по-прикрити и деликатни методи. Искреноста в случая е абсолютно грешен подход. Успех :)
Тук си права.Благодаря за съвета :) :smt058