PDA

View Full Version : Защо не мислех тогава...?



xXTOXiCXx
01-19-2010, 19:25
Така.., имам един проблем.., по принцип избягвам по такива места да споделям .. главно давам съвети,но просто то3ва продължава прекалено дълго и имам нужда да споделя...

Миналата година точно на 14 Февруари (и сега се чудя защоо Точно на тоя ден |((( ) тръгнах с едно момче... Ужасно много го харесвах.., чувствата бяха наистина силни... бяхме заедно около месец и няколко седмици., почти два месеца.., Мен ме беше много страх,че ще го изгубя ,защото за пръв път в живота си държах толкова на някого... И след това .. ей така от страх.. имах чувството,че започва да се отдалечава от мен.., мислих много.. и накрая го оставих... още докъто изричах думите,които се въртяха в главата ми.., със всяка следваща започвах все повече да се мразя за това,което правя., сълзите капеха една след една,но нищо не можех да променя.., или така си мислех.., след три дни се събрахме... бяхме заедно доста дълго време,но после пак се разделихме... след това се събрахме чак след месец на рождения му ден.., всеки път ,когато се събирахме всичко беше по старо му .., същите думи,ласки .., сякаш никога не сме били разделени.., бях толкова щастлива .., Обещах си,че повече няма да се разделяме до колкото зависи от мен., аз знаех.. вече го ОБИЧАХ.., при всяка мисъл за него усмивка се прокрадваше през лицето ми,при всеки негов допир сърцето ми забиваше лудо сякаш ме прегръща за първи път.., и тогава,,. след два дни той ме остави .., остави ме с друмите " Мисля,че нищо между нас не може да е както преди..," .... болезнено .. много.. тогава бях по-скоро бясна..наговорих и направих много неща,които не трябваше.., но наистина не знаех какво върша...

Сега,7 месеца след раздялата ни разбирам,че някой тогава го е излъгал,че съм му изневерила., и всичко е било заради това., От тогава.. Имах няколко кратки връзки.. много кратки,защото никой не успя да го замести... с никой не бях щастлива... не успях да го забравя... и наскоро бях да говоря с него за тоа.., извиних се за всичко,което бях наприказвала тогава и за всички глупости,обясних му,че не е било точно така... че държа на него и не бих го предала ..., но той ми каза само едно "От тогава мина наистина много време..." Друго да ми каже не успя.., От начина по който ме гледа и говори виждам че още има чувства.., още има една искра.. но не знам в какъв мащаб.. всеки ден се виждаме ,тъй като сме в едно училище,но в различни класове.., имам чувството,че.. просто.. накак си го е страх да не го нараня както тогава.. (въпреки,че тогава не бях направила нищо,де) .. или просто вече се чувства сякаш не може да ми вярва... един ден се държи ужасно мило ,а друг - студено сякаш съм най-омразния за него човек...,

Кажете ми.., и аз не знам какво да няаправя вече.., не мога да продължа напред и да го забравя.., Всеки път,когато видя лицето му изпитвам болка и носталгия по изминалите дни ., Какво да правя?!

BlueFace
01-19-2010, 19:33
Явно наистина си успяла да намериш любовта. :)

Моят съвет е да не се отказваш толкова лесно.Кажи му ,че още го обичаш,покажи му го.Обещай му ,че няма да се съмняваш във вашата любов повече и ще го обичаш със цялото си сърце (естествено ,че ако не го чувстваш и мислиш не трябва да го обещаваш ;) )
Също така ако се съберете се постарай да заличиш мислите на съмнение , страх и просто да се наслаждаваш на всеки миг който имате знаедо :) ;)

Успех ;)

Shely
01-19-2010, 19:35
Явно наистина си успяла да намериш любовта. :)

Моят съвет е да не се отказваш толкова лесно.Кажи му ,че още го обичаш,покажи му го.Обещай му ,че няма да се съмняваш във вашата любов повече и ще го обичаш със цялото си сърце (естествено ,че ако не го чувстваш и мислиш не трябва да го обещаваш ;) )
Също така ако се съберете се постарай да заличиш мислите на съмнение , страх и просто да се наслаждаваш на всеки миг който имате знаедо :) ;)

Успех ;)
Напълно подкрепям!

BuBuy
01-19-2010, 19:38
Поговорете си сериозно и му Кажи какво чувстваш и му докажи чувствата си. Пожелавам ти късмет дано пак се съберете :)

soul1199
01-19-2010, 19:39
бори се за него,опитай се пак да поговорите,кажи му,че не можеш без него

ThePowerOfLove
01-19-2010, 19:45
Щом още имало "искра" в него.. говори с него, обясни му всичко, което мислиш и чувстваш. И освен да поговориш, му и покажи, че държиш на него. Направи последен опит, а след това наистина ще трябва да се примириш.

xXTOXiCXx
01-19-2010, 19:47
Благодаря много на всички.., ако зависи от мен бих говорила с него на мига.., бих му повтаряла всеки Божи ден колко значи за мен...,

ама се притеснявам,че ако ей така пред 2 седмици ходя да му се обяснявам че още имам чувства ще ме вземе за съвсем изперкала.., :lol: ..., а иначе., да си луд от любов дет се вика..., няма лошо ;дд


както и да е.., просто много боли.., всеки път като си спомня всичките ни мигове,всички забавни преживявания.., местата,където ме водеше.., не мога да си представя,че нещо толкова красиво..., е изчезнало..безследно..,!

BlueFace
01-19-2010, 19:53
Щом още имало "искра" в него.. говори с него, обясни му всичко, което мислиш и чувстваш. И освен да поговориш, му и покажи, че държиш на него. Направи последен опит, а след това наистина ще трябва да се примириш.

Не съм съгласен само с това ,че трябва да направи последен опит.
От написаното от нея ми стана ясно ,че тя наистина цени човека и го обича.Според мен рядко може да изпитаме тези чувства и определено когато намерим човек с който се чувстваме по този начин трябва да направим всичко по силите си ,за да го запазим :)
Направи няколко "последни" опита ;) И бъди сигурна ,че когато говориш с него излееш всичките си чувства и мисли и всичко което те мъчи ,за да може после да не съжаляваш за нещо ,което си можела да му кажеш :)
Ако наистина има още изкра , дори и малка , у него ако излееш душата си пред него и говориш само това което чувстваш , без да изричаш нещо напразно ,само в опита си да го задържиш,ще разпалиш отново тази изкра (независимо колко е голяма).Сега въпросът е -Има ли я още изкрата?

П.П.Ако недай си боже нещата не се получат ,което се надявам да не стане ,чак тогава ще мислиш как да го преживееш.Сега се фокусирай над това как да си го върнеш ;)

ivcheto0o
01-20-2010, 05:26
аз пък мисля 4е щом толкова много пъти сте се разделяли и след като е минало толкова много време няма смисъл....

miss_asi
01-20-2010, 05:37
Според мен,щом Любовта в душата й все още я има,трябва да се бори.Бори се!Защото иначе ще съжаляваш,че си изгубила Любовта на живота си.Аз съм в някакво подобна ситуация.Всяка сутрин като се събудя и разсъня,се спирам пред огледалото и си казвам "Ще се справя.Ще си го върна ... ".Помога.Даваш си сили сама на себе си. :)
Успех! :-)

xXTOXiCXx
01-20-2010, 06:16
Според мен,щом Любовта в душата й все още я има,трябва да се бори.Бори се!Защото иначе ще съжаляваш,че си изгубила Любовта на живота си.Аз съм в някакво подобна ситуация.Всяка сутрин като се събудя и разсъня,се спирам пред огледалото и си казвам "Ще се справя.Ще си го върна ... ".Помога.Даваш си сили сама на себе си. :)
Успех! :-)


Благодаря ти!!! Много !!!! :-) :-) :-)

ifilinnchica
01-20-2010, 07:50
Явно наистина си успяла да намериш любовта. :)

Моят съвет е да не се отказваш толкова лесно.Кажи му ,че още го обичаш,покажи му го.Обещай му ,че няма да се съмняваш във вашата любов повече и ще го обичаш със цялото си сърце (естествено ,че ако не го чувстваш и мислиш не трябва да го обещаваш ;) )
Също така ако се съберете се постарай да заличиш мислите на съмнение , страх и просто да се наслаждаваш на всеки миг който имате знаедо :) ;)

Успех ;)
Напълно подкрепям!
и аз съм на това мнение

girlche
01-21-2010, 01:22
Ми щом я има още искрата,давай!
Направи всичко по силите си да си го върнеш,а
ако него го е страх да не го зарежеш..покажи му
по някакъв начин,че не е така!
Покажи му свооите чуства,покажи му че не е изстинала
обичтта ти към него :) ..
Късмет ! :) :)