PDA

View Full Version : school



tedak
01-19-2010, 19:57
такааааа... от много време обмислям да се местя в друго училище обаче проблема ми е следния някои хора ми казват че даскалото което сам си избрала е супер а други ми казват ти луда ли си остани си в тфа обаче сегашното ми даскало не ми харесва учителите пишат уценки по симпатии да не говорим че класната постояннокрещи за глупости ... не издарежам, да не говорим че по голямата час от класа ми са супер недорасли таааа.. въпроса ми е да се местя ли :X

brutaLxxbunny
01-19-2010, 20:09
Ако чувстваш нужда да се преместиш,да.Поговори с родителите си,с някои приятели от друго училище.Може би наистина е добро,но когато не се чувстваш добре,не можеш и да учиш добре.Кофти работа се получава.

SmilezZz
01-20-2010, 10:38
Щом си решила,че искаш - поговори с родителите си..Наистина не е много лесна да учиш в такина условия 8) ..
Реши ти..

nyxu
01-20-2010, 11:35
Ако чувстваш нужда да се преместиш,да.Поговори с родителите си,с някои приятели от друго училище.Може би наистина е добро,но когато не се чувстваш добре,не можеш и да учиш добре.Кофти работа се получава.

+1 :)

clever
01-20-2010, 14:55
Щом си решила,че искаш - поговори с родителите си..! ;)

teenems
01-24-2010, 19:21
Какво те интеренсува тоя и оня какво казват ?
Ти какво искаш е важно и къде ще се чувстваш по-добре.
Не забравяй ,че освен нови ученици ще има и нови учители ..

Kopu
01-24-2010, 19:33
Какво те интеренсува тоя и оня какво казват ?
Ти какво искаш е важно и къде ще се чувстваш по-добре.
Не забравяй ,че освен нови ученици ще има и нови учители ..
+1
Незнаеш какво ще е в новото училище....
Незнам колко си голяма и в какво училище си но ако си в професионална гемназия, по-мести. Трябва да се научиш да отстояваш на ударите и да не позволяваш да те мачкат. Никога ама никога не трябва да бягаш от проблемите.
Учителите са ги учили да маниполират учениците, ти не трябва да подаваш на манипулации. Не се връзвай на всичко което чуеш. Ще си послужа с няколко афоризми да ти докажа, че съм прав - Ако говорят зле за теб и ако е вярно — поправи се; ако не е вярно — смей се!
И още един съвет от мен подбираи приятелите си много добре, и винаги ги наблюдавай с едното око, защото може да те прецакат. Афоризъм- Дори и майкати да ти каже, че те обича, провери го от втори източник!
Надявам се да съм помогнал ;)

melchoOomitkO
01-24-2010, 20:23
Тва си е нож с две остриета. Може там положението да е по-зле. Първо проучи нещата, после се мести е моето мнение.... :)

bloodymirror
01-28-2010, 10:22
Имаш нужда от по-хубаво училище,като гледам нямаш понятие от правопис,препинателни знаци и какво ли още не.. но да оставим това на заден план.
Ти не слушай приятелите ти,те винаги могат да те подведат,особено ако се отнася за бъдещето ти,ако ти завиждаш,естествено,че ще ти кажат и за най-долната дупка,че е хубаво и престижно място.. хахаха :D Не те попитах кой клас си.. ноо се премести,това е моят съвет,а колкото до самото ново училище,посъветвай се с вашите,с роднини. :)

opana
01-28-2010, 15:14
както ди прецениш.живота си е твой. :)

sunshinee1936
02-28-2010, 10:22
Тва си е нож с две остриета. Може там положението да е по-зле. Първо проучи нещата, после се мести е моето мнение.... :)

и аз така мисля ...