PDA

View Full Version : Какво да правя?? :(



ifilinnchica
01-20-2010, 07:36
Здрасти на всички :) Имам едно проблемче и искам да ви помоля ако можете да ми помогнете :oops: Еми значи такаа:
Наскоро в нашата компания се появи едно ново момче. С него бързо се сближихме и всички си мислеха, че се харесваме :? Аз наистина го харесвам ама не знам какви са неговите чувства към мен. И така... Освен мен обаче го харесва и една моя много близка приятелка. И една вечер след като тя си тръгна останахме само аз и той. Той започна да се закача с мен и на мене ми стана много весело. Отидохме малко в неговия вход, уж да поседнем и той ме целуна. Нямах нищо против, дори ми беше много приятно, но на другия ден приятелката ми научи и ми се разсърди. :( и плюс това разбра и цялата компания, обаче на тях той не им е приятен и започнаха да ме обсъждат и да ми опяват "как съм могла да постъпя така с приятелка" :shock: До голяма степен са прави, но това са хората от които би трябвало да получа подкрепа а вместо това ме упрекват и си пълнят устите за години напред :( Незнам какво да правя нито с тях, нито с приятелката ми. С това момче мислим да се отделим от тях, защото не искаме да сме с клюкари и постоянно да слушаме какво ли не за себе си. Моля ви помогнете :-)

ivcheto0o
01-20-2010, 07:50
ако наистина искате да сте заедно не им обръщаитве внимание.Поговори с приятелката си,обясни и и може би след време няма да ти се сърди,но е напълно нормално да е обидена,но явно ве4е си направила избора си :)

Tukanemanikoi
01-20-2010, 07:56
Помогнете ми ?!?! :D хихихи. Какво искаш да направим? Да пребием приятелите ти ли?

На колко години си :?

ifilinnchica
01-20-2010, 08:04
Помогнете ми ?!?! :D хихихи. Какво искаш да направим? Да пребием приятелите ти ли?

На колко години си :?
ами да ти кажа честно нямах това предвид. имах нужда от някой съвет, а не да "пребивате" приятелите ми. на 15 съм

Tempest
01-20-2010, 08:38
"приятели"... а ти какво си виновна, че той е харесал теб пред нея... ебахти тъпизмите, сериозно... ми нека говорят (ама не с Росен Петров), ти си гледай кефа..


п.с.: сега ги остави тях, гледай си кефа с тоя.. после ше осъзнаят грешката си..

dedodekster
01-20-2010, 08:57
Доколкото видях си направила и още една тема за бившия...
Новото момче в компанията едно и също ли е?

По темата:
1 - заебаваш цялата компания и си правиш кефа (май май новия ще отнесе малко бой);
2 - заебаваш новия.

Alli
01-20-2010, 08:57
интересно...в другата тема,където казваш,че с приятеля ти сте скъсали НЕ заради новото момче и казваш,че е невинвн...а тук си противоречиш?!?

LadyDi
01-20-2010, 09:03
Това същото момче, дето бившия ти приятел искаше да го бие 3 теми по-надолу ли е?

Alli
01-20-2010, 09:05
същия и аз нещо се чудя,щото уж в миналата тема не харесваше новото момче,а тука друго виждам... :-x

LofYou
01-20-2010, 09:16
Ооо колко теми бе :shock: ... Ти май не си наясно какво се случва в живота ти, и не виждам как можем ние да помогнем :-x

vellvet
01-20-2010, 14:05
да вярно пишеш объкано :)
като цяло в предишната тема пишеш, че държиш на прителите си и не искаш да ги загубш, но те не одобряват връзката ти с новото момче в компанията и сега искаш двамата да се отделите от тези "клюкари", на които толкова държеше 2 теми по долу.

предлагам ти да си прецениш 2 неща
1.Заслужала ли си заради това момче да се откажеш от приятелите си
и
2. до колко тези твои приятели те оценяват, уважават и подкрепят

shashash
01-20-2010, 15:01
В никакъв случай не заебавай приятелите си ! Момчета много,приятели малко ! :) ...

DevilWish
01-20-2010, 15:04
Ъмм щях да пиша съвсем друго мнение, но след като разбрах, че преди това си писала как не го харесваш, просто ми стана ясно, че не знаеш какво искаш.И да ,нормално ,че приятелката ти ще се ядосва ;)

brutaLxxbunny
01-20-2010, 16:40
Значи ако ти кажа,че най-добрата ми приятелка беше в почти същта ситуация,само дето приятелите не бяха проблема .. Та по въпроса-в тоя случай няма как да не остане никой незасегнат.Въпросът тук е на личен изобр-дали ти и момчето ще страдате,че сте разделени или ще страда приятелката ти,че сте заедно...Аз понеже съм гадно куче бих избрала първия вариант 8-) В крайна сметка най-силната любов е споделената,а твоята хприятебка няма да има такава с него,дори ти да го оставиш.

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-20-2010, 16:47
Wtf, сякаш цялата световна проблематика се е събрала върху теб...

BlueFace
01-20-2010, 17:01
Щом "приятелите ти" ви обсъждат и след като момчето е избрало теб ,а "приятелката ти" се е разсърдила ,можеш да си направиш изводи какви "приятели" имаш 8-)
Щом се харесвате и има искра отделете се , нямате нужда от такива двулични хора(днес писах есе на тема лицемерието бтв 8-) :lol: )

Успех :)

loliii
01-20-2010, 17:43
Като четох другите коментари излиза, че май историята е друга, ама ти спестяваш някои неща, но понеже не ми се четат и другите ти теми, ще отговоря, като съдя само по тази :
Приятелите ти са клюкари, месят ти се в личния живот и те оплюват и упрекват, което значи, че не те и уважават, което пък е един огромен минус! Освен това както каза BlueFace са и двуличници.
Специално за приятелката ти - никога не съм разбирала как може някой да се разсърди на "приятелка" /колко ли ти е приятелка при положение, че ти се сърди за подобно нещо/, защото ти имаш шанс да си с момче, което харесваш, а тя не. Животът е състезание. Победителят взима наградата и си стиска ръката с отпадналите.
Значи, ако харесваш момчето и можеш да зарежеш приятелите си, най-добре го направи и се оттегли с него. Но само ако можеш да зарежеш приятелите си, защото ако случайно с това момче скъсате ти оставаш сама. Тъй че първо си помисли имаш ли друга компания, при която да отидеш, мислиш ли, че ще ти бъде лесно да си зарежеш приятелите, струва ли си и тогава направи, каквото трябва.

kombarka
01-20-2010, 17:54
Объркана си очевидно 8-) .. ако наистина държиш на приятелката си оправи нещата.

BlueFace
01-20-2010, 18:05
Объркана си очевидно 8-) .. ако наистина държиш на приятелката си оправи нещата.

Каква приятелка ,бе моме.Това не са стойностни приятели...Кой истински приятел ще ти се разсърди след като човека с който искаш да си е избрал теб ,а не него.Не си струва да се занимаваш с такъв човек ... :? :? Точно такива ситуации ти показват които са добрите приятели ;)
Аз съм 200% сигурен ,че тази приятека ако беше тя избраницата на момчето изобщо нямаше да и пука за авторката...Това са лицемерни хора , с тях работа да си нямаш ;)

kombarka
01-21-2010, 11:41
Объркана си очевидно 8-) .. ако наистина държиш на приятелката си оправи нещата.

Каква приятелка ,бе моме.Това не са стойностни приятели...Кой истински приятел ще ти се разсърди след като човека с който искаш да си е избрал теб ,а не него.Не си струва да се занимаваш с такъв човек ... :? :? Точно такива ситуации ти показват които са добрите приятели ;)
Аз съм 200% сигурен ,че тази приятека ако беше тя избраницата на момчето изобщо нямаше да и пука за авторката...Това са лицемерни хора , с тях работа да си нямаш ;)

Постави се на нейно място бе, момко. Адси се кефи на едно момче, мечти а-у.. Да мислиш постоянно за него, да не ти излиза от главата, едва ли не той да е центъра на света.. И в един момент.. ХОП! Ае някой ти го "отмъква". И то не кой да е, а собствената ти приятелка. Според мен един нормален човек не би могъл да реагира по друг начин. Нищо лично.. просто и на мен ми се е случвало. :)

fenastz
01-21-2010, 12:45
Завистливи лекенца. Лицемери. Нека им е гадно.

ifilinnchica
01-22-2010, 08:09
Объркана си очевидно 8-) .. ако наистина държиш на приятелката си оправи нещата.

Каква приятелка ,бе моме.Това не са стойностни приятели...Кой истински приятел ще ти се разсърди след като човека с който искаш да си е избрал теб ,а не него.Не си струва да се занимаваш с такъв човек ... :? :? Точно такива ситуации ти показват които са добрите приятели ;)
Аз съм 200% сигурен ,че тази приятека ако беше тя избраницата на момчето изобщо нямаше да и пука за авторката...Това са лицемерни хора , с тях работа да си нямаш ;)

Постави се на нейно място бе, момко. Адси се кефи на едно момче, мечти а-у.. Да мислиш постоянно за него, да не ти излиза от главата, едва ли не той да е центъра на света.. И в един момент.. ХОП! Ае някой ти го "отмъква". И то не кой да е, а собствената ти приятелка. Според мен един нормален човек не би могъл да реагира по друг начин. Нищо лично.. просто и на мен ми се е случвало. :)
ами ако толкова много е искала да бъде с него да е действала. имаше шанс. защо после идва да ми се оплаква :?

kombarka
01-22-2010, 13:29
^това го бях писала не за да те упреквам, а за да оспоря това, което е писал колегата.