PDA

View Full Version : oпитва се да ме скара с компанията



ifilinnchica
01-20-2010, 08:18
Наскоро скъсах с приятеля ми, защото нещата не вървяха. Когато му го казах той реагира добре и каза че няма да си разваляме приятелството или да се караме. След около 5 минути обаче при мен дойде един мой много добър приятел и ми каза, че момчето с което съм скъсала иска да бие новото момче в компанията, защото си мисли, че това е станало по негова вина. Аз казах че не е така, и че няма да го оставя да направи нищо. върнах се при другите, седнах до момчето което искаха да бият и му казах да говори с никой, защото ще го убият от бой. Той си стоеше кротко около 10 минути и тогава дойде бившия ми приятел и се заяде с него. Много ясно аз станах да го защитя, защото беше невинен. те двамата си оправиха отношенията, но на другия ден като отидох бившия ми приятел беше много озлобен и цял ден се заяждаше с мен. На мен не ми пука какво говори или прави той, но се опитва да ме скара и с останалата част от компанията, а на повечето от тях държа много и не искам да ги губя, но те много му се връзват. Някакви съвети??

Пиши описателни заглавия на темите си!
krem4et0

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-20-2010, 08:22
Нацели го с фъстъци. 8-)

Предлагам да говориш с него и да се доизясните, защото явно това не се е случило. Но гледай да не е обвинителен разговор, а по-спокоен и разумен.

ivcheto0o
01-20-2010, 08:27
поговори с него :)

Korrnyy
01-20-2010, 08:38
Отиваш при приятеля ти, казваш му, че цялата тая история няма нищо общо с другото момче и това е...

Lincheto
01-20-2010, 10:15
Отиваш при приятеля ти, казваш му, че цялата тая история няма нищо общо с другото момче и това е...

Ми точно. Кво го мислиш

x3eme
01-20-2010, 10:18
Кажи му в прав текст да спре да се меси в живота ти.НЕ ти е наставник,не може да определя с кой да се виждаш,излизаш,събираш и прочие.Има чувство на собственост,която явно е без покритие в случая.По-тактично му обясни и ако не се разбере с дума просто спри да му обръщаш внимание.Той това търси,внимание,а не мисли,че още повече ше се озлобиш към него.

izlishna
01-20-2010, 10:35
Причината че си го зарязала не е задължителна да е заради друго момче! Кажи му, че не си го зарязала заради новия и да не се заяжда с него..

SmilezZz
01-20-2010, 10:54
Причината че си го зарязала не е задължителна да е заради друго момче! Кажи му, че не си го зарязала заради новия и да не се заяжда с него..

++
Най-добре ще е да поговориш с него..

BlueFace
01-20-2010, 18:25
Кажи му в прав текст да спре да се меси в живота ти.НЕ ти е наставник,не може да определя с кой да се виждаш,излизаш,събираш и прочие.Има чувство на собственост,която явно е без покритие в случая.По-тактично му обясни и ако не се разбере с дума просто спри да му обръщаш внимание.Той това търси,внимание,а не мисли,че още повече ше се озлобиш към него.


Добре казано ;) [/i]

soul1199
01-20-2010, 19:22
Кажи му в прав текст да спре да се меси в живота ти.НЕ ти е наставник,не може да определя с кой да се виждаш,излизаш,събираш и прочие.Има чувство на собственост,която явно е без покритие в случая.По-тактично му обясни и ако не се разбере с дума просто спри да му обръщаш внимание.Той това търси,внимание,а не мисли,че още повече ше се озлобиш към него.

sunshinepp
01-20-2010, 20:31
Причината че си го зарязала не е задължителна да е заради друго момче! Кажи му, че не си го зарязала заради новия и да не се заяжда с него..

++
Най-добре ще е да поговориш с него..

ама аз до колкото разбрах от написаното двете момчета са се оправили още същата вечер или там каквото е било.. а съвета ми е да говориш с бившия ти сериозно :)

Bixel
01-20-2010, 20:38
кажи че си го зарязла заради някой негов добър приятел и глей кво стааа смях на умиране

blader
01-20-2010, 23:03
или в краен сучай надъхай цялата компания срещу него и да му счупят главата...да видим на кого ще се сърди по-напред...
не...това би било отявлена простотия..
но мисля че би било добре да му кажеш възможо най-директно и ако трябва иронично-презрително че не ти е никакъв и не може да ти се меси по подобни въпроси...ако не друго то поне ще му секнеш увереноста и ако не спреш то ще понамалиш това му криворазбрано 'покровителско' поведение...пожелавам ти късмет...