PDA

View Full Version : да правя ли пищови



moisture
01-20-2010, 09:09
здравейте
Утре имам изпит,който беше планиран за 16 февруари,но професорката била заета тогава и го дръпнала на 21 януари.За новата дата аз научих едва в събота,а тя самата била казала на 4-5 студенти от моя курс,които са отишли за заверка в пенък.Бях си планирала да уча по 2 теми на ден до 16 февруари,тъй като имам още изпити.Научих две теми до събота когато ми казаха за изпита и желанието за учене ми се изпари.Понеже дисциплините са две и темите са 43 ,аз съм направила така една тема от единия и една тема от другия раздел.И понеже ще са две теми се надявам да не гледа на кой каква тема се е паднала като теглим лисчета индивидуално,аз да си ги пиша тях.Знам ги темите,обаче на места запецвам и трябва да си погледна първата дума,за да се сетя.Също и ми е малко разбъркано в главата :D .Та въпроса ми е да направя ли пищови.Мойте пищови аз ги пиша на компа и после на колонки ги правя на 3 или 4 зависи и ги принтвам.Залепям ги от двете страни,като единия край е от другата стряна началото, сещате ли се и после ги правя тако хармоника.Вече съм ги направила пищовите ама нз дали да ги ползвам.А доколкото знам тая не дав ада се преписва.Но аз откакто съм правила пищови не са ме хващали.Само първия път в седми клас,щото един съученик се раздрънка на госпожата . :D Та какво да правя

moisture
01-20-2010, 09:18
ми ако ме хване :shock:

ivcheto0o
01-20-2010, 09:21
зависи какво ще се слу4и ако те хване :) Но ако искаш рискуваи ,но все пак едва ли е като в гимназията :)

vesinka899
01-20-2010, 13:51
по-добре да имаш 2 за незнаене,отколкото да те хванат,щото хванат ли те незнаеш кво ще стане,може да го влачиш тоя изпит до 4 курс..знае ли се.Ако има начин може да преписваш ама иначе :?

Chacho
01-20-2010, 22:09
Има ли значение с колко ще си издържиш изпита?

Alli
01-20-2010, 22:20
идеята е,че в уни-то да те хванах с пищов н е екато в даскало...