PDA

View Full Version : Тест по Информационни технологий



casey
01-20-2010, 12:58
Утре ще правя тест по информационни. Първата ми оценка по Информационни е 4 :-o и затова искам сега да искарам 6, за да имам 5 за срока. Намерих самият тест ( г-жата ги разпечтва от един сайт), направих го и ми излезнаха 3 грешки. Това пак е за 6, но все пак ако някой може да направи теста без грешка и да ми даде отговорите ще съм му много благодарна, защото самият тест след това не ти показва грешките. Моля ви без обиди. Знам, че ще кажете учи и т.н. и т.н. - уча! Просто искам да се подсигуря :oops: . Защо тея Информационни ми развалят успеха и съм супер ядосана. Това е линкът на теста - http://www.ade.hit.bg/TEST6klas_2.exe
Много благодаря предварително на всички, който ми помогнат.

BrainlessROCKBABY
01-20-2010, 13:05
изкарах 19 точки сега като го направих..бих ти написала отговорите, но не знам дали всички са верни.. :D

casey
01-20-2010, 13:24
Ами, те са 20 въпроса, значи имаш само 1 грешен, ако не те затруднявам, би ли ги написала... :oops:

somanycookies
01-20-2010, 13:38
ТехнологиИ.

BrainlessROCKBABY
01-20-2010, 15:00
Ами, те са 20 въпроса, значи имаш само 1 грешен, ако не те затруднявам, би ли ги написала... :oops:

1 - в
2 - б
3 - в
4 - б
5 - а
6 - в
7 - г
8 - г
9 - а
10 - б
11 - г
12 - а
13 - б
14 - а
15 - б
16 - в или г :>
17 - в
18 - б
19 - а
20 - а

didivid
01-20-2010, 16:18
Утре ще правя тест по информационни. Първата ми оценка по Информационни е 4 :-o и затова искам сега да иЗкарам 6, за да имам 5 за срока. Намерих самиЯ тест ( г-жата ги разпечтва от един сайт), направих го и ми излезнаха 3 грешки. Това пак е за 6, но все пак ако някой може да направи теста без грешка и да ми даде отговорите ще съм му много благодарна, защото самият тест след това не ти показва грешките. Моля ви без обиди. Знам, че ще кажете учи и т.н. и т.н. - уча! Просто искам да се подсигуря :oops: . Защо (тея) ТЕЗИ Информационни ми развалят успеха и съм супер ядосана. Това е линкът на теста - http://www.ade.hit.bg/TEST6klas_2.exe
Много благодаря предварително на всички, който ми помогнат.

Горещо ти препоръчвам първо да научиш родния си език и чак тогава да се занимаваш с инфомационни технологиИ!!!

casey
01-20-2010, 17:09
Утре ще правя тест по информационни. Първата ми оценка по Информационни е 4 :-o и затова искам сега да иЗкарам 6, за да имам 5 за срока. Намерих самиЯ тест ( г-жата ги разпечтва от един сайт), направих го и ми излезнаха 3 грешки. Това пак е за 6, но все пак ако някой може да направи теста без грешка и да ми даде отговорите ще съм му много благодарна, защото самият тест след това не ти показва грешките. Моля ви без обиди. Знам, че ще кажете учи и т.н. и т.н. - уча! Просто искам да се подсигуря :oops: . Защо (тея) ТЕЗИ Информационни ми развалят успеха и съм супер ядосана. Това е линкът на теста - http://www.ade.hit.bg/TEST6klas_2.exe
Много благодаря предварително на всички, който ми помогнат.

Горещо ти препоръчвам първо да научиш родния си език и чак тогава да се занимаваш с инфомационни технологиИ!!!

Оф, значи не мога да разбера защо само се заяждате заради правописни грешки. Да не би това да е форума - Граматика и Правопис - НЕ - това е тийнпроблем. Не мога да разбера какво толкова ви пречи и защо не спирате да се правите на интересни... Изглеждате страшно дребнави... :x

Chacho
01-20-2010, 18:29
Утре ще правя тест по информационни. Първата ми оценка по Информационни е 4 :-o и затова искам сега да иЗкарам 6, за да имам 5 за срока. Намерих самиЯ тест ( г-жата ги разпечтва от един сайт), направих го и ми излезнаха 3 грешки. Това пак е за 6, но все пак ако някой може да направи теста без грешка и да ми даде отговорите ще съм му много благодарна, защото самият тест след това не ти показва грешките. Моля ви без обиди. Знам, че ще кажете учи и т.н. и т.н. - уча! Просто искам да се подсигуря :oops: . Защо (тея) ТЕЗИ Информационни ми развалят успеха и съм супер ядосана. Това е линкът на теста - http://www.ade.hit.bg/TEST6klas_2.exe
Много благодаря предварително на всички, който ми помогнат.

Горещо ти препоръчвам първо да научиш родния си език и чак тогава да се занимаваш с инфомационни технологиИ!!!

Оф, значи не мога да разбера защо само се заяждате заради правописни грешки. Да не би това да е форума - Граматика и Правопис - НЕ - това е тийнпроблем. Не мога да разбера какво толкова ви пречи и защо не спирате да се правите на интересни... Изглеждате страшно дребнави... :x

+1