PDA

View Full Version : Кокошите тръни



diva4e91
01-20-2010, 14:12
здравей д-р Тийн Пиша ти за да ти задам един въпрос.Имам пъпка пада се под дупето и прилича на брадавица но е кръгла преди беше мъничка но след като я почесах малко порасна.Тя има бледочервен цвят и черна точица отгоре.Прилича на кокоши трън но възможно ли е да се намира там(на дупето).Моля ви обяснете ми каква е тази брадавица и как се лекува.Много съм притеснена моля ви пишете ми възможно най бързо

clever
01-20-2010, 15:53
Боли ли те?Мисля че ще ти мине... изчакай да се махне.

diva4e91
01-20-2010, 16:55
Ами то нормално ли е самата брадавица да е на такова място (на дупето) четох различни статии и пише че съществуват различни видове брадавици дори и папиломни който поразяват половата система моятя се намира на 6-7 см.по надолу .Както казах тя е мъничка червена и да бих казала че изпитвам лека болка когато сядам.От какво се получава това досега не съм имала подобни проблеми .Първоначално беше малка но без да искам я няряних и малко порасна.Майка ми мн се притеснявя ако не ви затруднявам отговорете ми мн ще съм ви благодарна

Cheese
01-20-2010, 17:21
цирей ?! :-o

diva4e91
01-20-2010, 17:34
ами то ако е цирей ще има връхче а на моятя пъпка няма има черничко на средата .Повече ми прилича на брадавица :( и ми е от 2 месеца но чак сега се уголеми малко ,преди си изглеждаше г/д като обикновенна пъпка :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( просто съм мн объркана

teenems
01-24-2010, 20:20
Е тогава отиди на лекар , не се знае какво е все пак.
може да ти предпише нещо :)

prodavam4
01-24-2010, 21:18
Лекар, не форум, лекар.

sweetsunshine
01-29-2010, 19:57
няма как да е кокоши трън... той не е червен ии няма нищо черно което да се вижда... имала съм ии е ужасно (преди няколко месеца най-накрая успях да го махна (3 месеца опити :д ) ) той е като мазол на външен вид , но няма никаква течност в него и е твърд иии като го натиснеш боли... ноо не е червен .. всъшност самите трънчета са бели и жилави ии се вадят много трудно ии боли когато ги вади човек.Също така тече кръв,след като се извадят...

според мен трябва да отидеш на лекар ии той най-добре би преценил какво е това ! :)

sunshinee1936
02-28-2010, 10:49
тук няма как да ти помогнем най-добре иди на лекар и да ти предпише с нещо да го мажиш от само себе си няма как да се махне