PDA

View Full Version : Хапчета



Cheese
01-20-2010, 14:30
Хора моля помогнете ! Днес ми се случи нещо странно - скъсаха ми домашното, крещеше ми госпожата + майка ми... но докато бях на училище като свършихме нали когато ми накъсаха домашното ( от класната :shock: ) нещо ми стана гадно...тва не е нормално за мен, защото почоти не плача когато имам гадни оценки...(не че ревах ) нещо ми стана ... в междучасието всички ме наобикаляха и ми стана още по-притеснено и гадно...изведнъж ми причерняваше като си измествах погледа и се обадих на майка ми и ми каза да не ходя по физическото..така и стана..като свършихме майка ми каза че е купила някви хапчета :shock: не знам... 3 месеца тря ги пия пък това ми се случва за 1 път ( като ми стана в даскало ) моля кажете дали да ги пия , дали има риск...защото за 1 път ми се случва да ми се гади и да ми причернява. НЕ пуша, НЕ пия алкохол, НОРМАЛНО дете съм :o моля кажете и ако може без тъпи коментари :)

clever
01-20-2010, 14:46
Притеснил си се доста.Няма причина да тъпчеш организъма си безмислено с хапчета.. и то 3 месеца да пиеш.. Успокой се и ще се оправиш ...

Cheese
01-20-2010, 14:58
аз се оправих още като свършихме даскало ама ... да знаеш колко е трудно да кажеш на майка ми че не щеш да пиеш тва :D .. все пак - има ли риск за нещо ( нали уж като пиеш без причина хапчета...)

ЕДИТ : чувам че ти причернява само ако пушиш трева... :(

clever
01-20-2010, 15:33
Е тъпо и вредно е да пиеш хапчета без причина.Майка ти лекар ли е че ей така изведнъж решава да ти вземе хапчета.. 8-) Нищо не пий..

Cheese
01-20-2010, 15:38
Е, колко ще ме айда... :lol:

clever
01-20-2010, 15:39
Е, колко ще ме айда... :lol:
Я пак.. :lol: :lol: