PDA

View Full Version : Какво да правя ?



Dark_Sexy_lady
01-20-2010, 14:45
Някой знае ли до една седмица аборт с какво може да се направи след като се установи бременноста знам хапчетата до 72 часа но те не ми вършат работа ,защото до края на седмицата трябва да установя първо бременноста .Помагайте кой както знае какъв е варянта за установена бременност с първата седмица ?

_butterfly_
01-20-2010, 15:04
Какво всъщнаст питаш- как можеш да абортираш или как да разбереш дали си бременна?
Тест за бременност се прави най-рано 2 седмици след рисковия акт.

m1nik
01-20-2010, 15:24
Какво всъщнаст питаш- как можеш да абортираш или как да разбереш дали си бременна?
Тест за бременност се прави най-рано 2 седмици след рисковия акт.

и аз толкова разбрах

vellvet
01-20-2010, 16:33
ако се съмняваш и не са минали 72 часа по-добре хапче от колкото аборт, но ако са минали 72 часа и се окаже че си бременна отиваш на гинеколог и правиш аборт до колкото знам се прави до 3я месец от бременността, но не съм мн сигурна

vaseto0o
01-21-2010, 19:34
До колкото знам има едни хапчета, които като ги взимаш изхвърляш плода, ама трябва да се взимат до първия месец... Отиди на гинеколог ТОЙ ЩЕ ЗНАЕ ПО ДЯВОЛИТЕ !!!

gLoRiToO
01-21-2010, 21:09
Най-добре иди на гинеколог,той ще те прегледа и ще ти каже какво е най-добре за теб!

Homie
01-21-2010, 21:35
До колкото знам има едни хапчета, които като ги взимаш изхвърляш плода, ама трябва да се взимат до първия месец... Отиди на гинеколог ТОЙ ЩЕ ЗНАЕ ПО ДЯВОЛИТЕ !!!



уау...извинявай,от кгоа съществуват такива магиии

lqlqlq123
02-07-2010, 07:28
Здравейте. Реших да не пускам нова тема, а да попитам тук.
Може ли да се направи легален аборт на непълнолетно момиче, със съгласието на друг кръвен роднина - от рода на баба или леля - а не майка//баща?
Важно е. Благодаря.

playboyche
02-07-2010, 07:39
ако се съмняваш и не са минали 72 часа по-добре хапче от колкото аборт, но ако са минали 72 часа и се окаже че си бременна отиваш на гинеколог и правиш аборт до колкото знам се прави до 3я месец от бременността, но не съм мн сигурна
прави се най късно до 1-вия месец защото ако се направи по-късно си е ЖИВО УБИЙСТВО ... :x защото плодът вече се е оформил и расте и ти го убиваш не че е невъзможно и по късно но си е дяволски греховно убийство на невинно същество затова са ПРЕЗЕРВАТИВИТЕ ве убийци такива :-x

t0d1t0
02-07-2010, 08:55
Здравейте. Реших да не пускам нова тема, а да попитам тук.
Може ли да се направи легален аборт на непълнолетно момиче, със съгласието на друг кръвен роднина - от рода на баба или леля - а не майка//баща?
Важно е. Благодаря.
кратко и ясно - НЕ!