PDA

View Full Version : първи път... ;xx



bonbon66
01-20-2010, 16:54
здравейте... аз съм на 15 ... моят проблем е че си харесвам едно момче от страшно много време ... на нова година бяхме заедно с компания. цяла вечер само си подхвърляхме закачливи погледи и му дадох целувка по позата с оправданието за нова година да му я честитя нищо че беше едва 11 часа ... :d стана 12 часа излязохме всички на вън и тоно в 12.00 ние се целувахме и тои ми каза ела да се качим горе в другата стая аз се съгласих тои ми каза ще си лафим и аз ок нали влезнахме аз седнах на леглото обаче тои загаси лампата и на мен ми стана чудно и тои ми предложи да го направим... аз бчх тогава пияна и му казах че колкото и да съм пияна още... но всъщност бях напълно готова просто ме беше много страх... но тои си имаше и гадже и аз и заради това казах му ... добре ще го направим но какво после ще ме зарежеш и ще си отидеш при гаджето... и му стана гадно и после 2 дена без да спитам плаках защото просто за мен той само за секса ме използва а преди това ми казваше че винаги щяло да има в сърцето си място за мен... помогнете ми какво да правя защото вече не издържам искам просто да е до мен да е с мен да го имам защото наистина много го обиичам и ми е много болно...пропих се пропяуших даже вече от време на време опотребявам наркотици само и единствено заради него... моляви помогнете :(

buba94
01-20-2010, 17:10
Еми нз как точно седят нещата.Еми мила ... ти си едва на 15.. ще срещаш още много.Знам какво е и аз съм на 15 и вече имам някакав опит :) Ако чувствата са ви взаимни струва си да казаваш "да" на желанието да си с него,но от това което прочетах той е един от многото,за които важен е секса и нищо друго.На думи може яко да ти завърти главата аз мисля ,че си силна и не бива да му се връзваш.То смятай колко държи и на приятелката си..Другото което е .. ..алкохол..цигари..наркотици ..как може да стигнеш чак до там заради момче,което явно не те заслужава..

fenkaaa
01-22-2010, 21:29
Като малка мислех,че 1вият ми път трябва да е с човек,когото обичам и чувствата са взаимни.След време започнах да виждам как хората се променят .. всеки казва " от компанията ми само аз съм девствена" и тем подобни и го имат за срамно.Мислех си така до едно време,след това незнам какво ми стана,но си казах .. - не ме интересува с кого ще ми е първият път .. дори да е просто от привличане се ми е тая.Обичах едно момче 2 години,просто той ми беше първият към който изпитвах такива силни чувства и исках с него да ми е 1вия път .. след като казах на една приятелка тя ми каза "ами ако той не изпитва същото кво прайш?" тогава се замислих и и казах,че не ми пука .. важното е че аз адски много обичам този човек и адски много искам да съм с него .. апък и аз си знаех какво изпитва към мен така че опровергах думите и :lol: Та така .. всичко това може да е прозвучало като да не кажа к*рвенско,но това е моя начин на мислене .. нали тук сме да споделяме мнения :) пък никой не е казал,че ако не ти пука с кой ще ти е 1вия път,след като го направиш ще спиш с всеки .. интересното е 1вия път другото вече е запълване на нуждите човешки :D

nyxu
01-23-2010, 15:27
И аз заради едни проклети чувства започнах да пия,да пуша и пр. 7 месеца пропилях заради тази моя голяма любов! И сега разбирам, че нито една моя сълза не е заслужавал и добре, че не сме стигнали по- далеко ... Сега си живея живота ии не ми пука за него! ... К'во повече да кажа... направи си изводите сама! ;)

bonbon66
01-27-2010, 17:43
Еми нз как точно седят нещата.Еми мила ... ти си едва на 15.. ще срещаш още много.Знам какво е и аз съм на 15 и вече имам някакав опит :) Ако чувствата са ви взаимни струва си да казаваш "да" на желанието да си с него,но от това което прочетах той е един от многото,за които важен е секса и нищо друго.На думи може яко да ти завърти главата аз мисля ,че си силна и не бива да му се връзваш.То смятай колко държи и на приятелката си..Другото което е .. ..алкохол..цигари..наркотици ..как може да стигнеш чак до там заради момче,което явно не те заслужава..


xey macka mersii mnoyy... za suveta no 4estno da ti kaja za pruv put po4ustah 4e obi4am nqkoi za pruv put mi puka za mom4e tova pri mene go e nqmalo predi si4ki po 2 sedmici max si haresvam i posle ne... no tozi put e prazli4no ve4e 6 meseca sa tova v koitoo ve4ee... se poburvam... nqmalo e i den v koito az da ne se zduham i da ne si poreva malko .... prsoto bolkata nemooje da se opi6e... moje sega da kajat taq prai cirkove no samo az znam kfo mi e.... i prosto neznam da se borq li za nego ili nee... X:

bonbon66
01-27-2010, 17:50
И аз заради едни проклети чувства започнах да пия,да пуша и пр. 7 месеца пропилях заради тази моя голяма любов! И сега разбирам, че нито една моя сълза не е заслужавал и добре, че не сме стигнали по- далеко ... Сега си живея живота ии не ми пука за него! ... К'во повече да кажа... направи си изводите сама! ;)




emi taka e oba4e ako naistina 4ovek obi4a nqkoi ne moje taka lesno da go zabravi :).... az ako ne go obi4ah nqq6e da piq i da praa gluposti... 6teh da mu kaja da si e*e maik*ta* i da zaminava...no ne e tolko lesno da se kaje tova kato znae6 4e go obi4a6

bonbon66
01-27-2010, 17:53
Като малка мислех,че 1вият ми път трябва да е с човек,когото обичам и чувствата са взаимни.След време започнах да виждам как хората се променят .. всеки казва " от компанията ми само аз съм девствена" и тем подобни и го имат за срамно.Мислех си така до едно време,след това незнам какво ми стана,но си казах .. - не ме интересува с кого ще ми е първият път .. дори да е просто от привличане се ми е тая.Обичах едно момче 2 години,просто той ми беше първият към който изпитвах такива силни чувства и исках с него да ми е 1вия път .. след като казах на една приятелка тя ми каза "ами ако той не изпитва същото кво прайш?" тогава се замислих и и казах,че не ми пука .. важното е че аз адски много обичам този човек и адски много искам да съм с него .. апък и аз си знаех какво изпитва към мен така че опровергах думите и :lol: Та така .. всичко това може да е прозвучало като да не кажа к*рвенско,но това е моя начин на мислене .. нали тук сме да споделяме мнения :) пък никой не е казал,че ако не ти пука с кой ще ти е 1вия път,след като го направиш ще спиш с всеки .. интересното е 1вия път другото вече е запълване на нуждите човешки :D



gluposti.... razbiram te napulno :D spokoino... abee purviq put smisall to se pomni cql jivot i ne trqq zaduljitelno da e s lubimiq 4ovek.... seki go razbira po razli4en na4in .... nooo ti si si izbrala ...i nekoga ne sujalqvai 6tot mojelo da e i po zle :D

sunshinee1936
02-28-2010, 10:56
и в други теми съм го споменавала ВСЕКИ ОЧАКВА ИДИАЛНИЯ МОМЕНТ , НО ИСТИНАТА Е ЧЕ НЯМА ТАКЪВ тва е просто секс стане ли дума за ,,първият път'' сички сте големи мечтателки да е във стая със рози с момчето което ме обича и никога няма да ме напусни ауу филми филми а и ти във случая си си глупавата щото естествено че ако е за секс ще ти каже че те обича .. в този момент е мислил само с долната си глава - преди да направиш нещо мисли щото сега сигурно доста съжеляваш

nyxu
02-28-2010, 11:30
И аз заради едни проклети чувства започнах да пия,да пуша и пр. 7 месеца пропилях заради тази моя голяма любов! И сега разбирам, че нито една моя сълза не е заслужавал и добре, че не сме стигнали по- далеко ... Сега си живея живота ии не ми пука за него! ... К'во повече да кажа... направи си изводите сама! ;)




emi taka e oba4e ako naistina 4ovek obi4a nqkoi ne moje taka lesno da go zabravi :).... az ako ne go obi4ah nqq6e da piq i da praa gluposti... 6teh da mu kaja da si e*e maik*ta* i da zaminava...no ne e tolko lesno da se kaje tova kato znae6 4e go obi4a6


:)

Iceshark
02-28-2010, 12:45
и в други теми съм го споменавала ВСЕКИ ОЧАКВА ИДИАЛНИЯ МОМЕНТ , НО ИСТИНАТА Е ЧЕ НЯМА ТАКЪВ тва е просто секс стане ли дума за ,,първият път'' сички сте големи мечтателки да е във стая със рози с момчето което ме обича и никога няма да ме напусни ауу филми филми а и ти във случая си си глупавата щото естествено че ако е за секс ще ти каже че те обича .. в този момент е мислил само с долната си глава - преди да направиш нещо мисли щото сега сигурно доста съжеляваш

е тва беше най якия коментар :Д:Д:Д: много ми стана смешно докато го четох ! дори и в момента си се смея ! евала момиче каза им ГО :Д:Д:Д:Д: !
"в стая с рози " :D :D :D AXAXAXA :lol: :lol:

nikity9926
02-28-2010, 14:18
Бъди, спокойна, и спри наркотиците и пушенето. Момчето, май не си заслужава след това което прочетох. Обаче бих му предложила ако бях на твое място... Е, сама решавай!