PDA

View Full Version : Обувки



vampireee
01-20-2010, 17:45
такамм догодина имам бал, но не нося токове и искам някакви ниски обувки имате ли предложения? просто не мога да вървя на ток и ще е смешна гледка :D

MichellePhan
01-20-2010, 17:49
такамм догодина имам бал, но не нося токове и искам някакви ниски обувки имате ли предложения? просто не мога да вървя на ток и ще е смешна гледка :D
Ако не искаш с ток си вземи "пантофка" на мене лично не ми харесва малък ток... :? :o

billytalent
01-20-2010, 17:52
Миналата година имах същия проблем,никога не бях носила токчета,а и съм супер висока и ме беше страх да не закачам жиците :D ,никъде не си намерих хубави обувки с по-нисък ток,мислех да съм с кубинки,но всеки ден бях така и си купих дантелени ботуши с висок ток,просто трябва да ги вземеш по-рано и да се упражняваш във вас да вървиш с тях,а и на някой може да им се реже малко от токчето

Dollystar
01-20-2010, 18:36
,а и на някой може да им се реже малко от токчето[/i]
:shock: :shock:

tonie__
01-20-2010, 18:37
^да.и после пак си се слага капачка.това се прави на обущар,не вкъщи 8-)

billytalent
01-20-2010, 18:38
Ами да няма нищо странно,това го знам от човек,който има фирма за обувки,но естествено всичко зависи от самата обувка и отпред какъв и е модела

Pospalanka
01-20-2010, 18:43
Аз имам ето ей такива http://mstyle.tradernet.bg/catalogs/catalog00000183.jpg .И аз съм висока и мислех че ще стои смешно и че няма да мога да ги нося .Но свикнах и са много удобни почти не усещташ че си на ток :grin: :grin: А и цената варира между 34-36 лв. Проблема е че аз ходя на училище и малко ми е трудно с тях ,но ги сменям и с други :P

silwinka
01-20-2010, 18:59
И братовчедка ми беше същата работа..известно време обаче- последната година,почна да носи с ток .. и свикна.
Купи си някакви ботуши и пробвай,няма да се излагаш там..пък ще свикнеш и за бала ще си 6! (: Може и по-нисък ток..не някви големи :D