PDA

View Full Version : Нокти



MichellePhan
01-20-2010, 17:54
Скоро ще ходя на първият си маникюр.Започвам да се грижа за ноктите.Кажете ми преди лак какво да си слагам за защита.От кои марки лакове сте най-доволни?Кажете ми някакви неща,който подхранват ли и аз не знам нокътя.Чувала съм,че е хубава 10 минути в йод или 15 минути в солена вода да се държат ноктите...Как да си направя френски маникюр??

LovelyGirl
01-20-2010, 18:02
Ползвай заздравител за нокти.Аз харесвам на Еври. Има и тема за масло на Икаров.Аз от вчера го ползвам. Заздрави нокти знам, че е хубаво да се киснат 15минути в прясно изцеден лимонов сок.
Аз ползвам всякакви марки лакове.Разнообразни са повечето.На Перфект са горе долу трайни. На Голден Роуз някои са, някои не са.
За улеснение при направа на френски маникю можеш да използваш лентички.Продават се в козметичните магазини и струват 50стотинки едно картонче.То стига за няколко пъти.

MichellePhan
01-20-2010, 18:05
Ползвай заздравител за нокти.Аз харесвам на Еври. Има и тема за масло на Икаров.Аз от вчера го ползвам. Заздрави нокти знам, че е хубаво да се киснат 15минути в прясно изцеден лимонов сок.
Аз ползвам всякакви марки лакове.Разнообразни са повечето.На Перфект са горе долу трайни. На Голден Роуз някои са, някои не са.
За улеснение при направа на френски маникю можеш да използваш лентички.Продават се в козметичните магазини и струват 50стотинки едно картонче.То стига за няколко пъти.
В магазина струват 5 лв... :shock: :shock:

vagarious
01-20-2010, 18:45
^ 5лв.може да е целия комплект за френски маникюр.Лентичките посмъртно не може да са толкова много.
Иначе, преди лак, е хубаво да имаш заздравител.Аз използвам на Перфект,но имам и Импала, и маслото на Икаров.Повечето ми лакове са на Голден Роуз, но имам и едни много мънички(не се сещам за името им).Доволна съм.А за фр.маникюр, както казаха преди мен, по-лесно е с лентички, но като свикнеш - ще се справяш и без тях.Аз свикнах и става същото. :)

MichellePhan
01-20-2010, 18:54
^ 5лв.може да е целия комплект за френски маникюр.Лентичките посмъртно не може да са толкова много.
Иначе, преди лак, е хубаво да имаш заздравител.Аз използвам на Перфект,но имам и Импала, и маслото на Икаров.Повечето ми лакове са на Голден Роуз, но имам и едни много мънички(не се сещам за името им).Доволна съм.А за фр.маникюр, както казаха преди мен, по-лесно е с лентички, но като свикнеш - ще се справяш и без тях.Аз свикнах и става същото. :)
Какво съдържа целият комплект

vagarious
01-20-2010, 19:00
Ами един безцветен лак,един бял,един неопределен цвят-абе като "мръсно" бяло, който се слага последен - "защитен" и лентичките.На всяка опаковка си пише кое кога се слага. :)

denety
01-20-2010, 19:28
аа къде е тая тема за зазрдавителя на икаров :? щото и аз го имам ама...де да знам да видя малко мнения :P

vagarious
01-20-2010, 19:30
Малко по-надоло на страницата. :)

denety
01-20-2010, 19:34
аха мерси :-P :grin: