PDA

View Full Version : Проблем с Пениса



Barbus
01-20-2010, 19:11
Здравейте
Значи от доста време насам имам едни малки ама мн малки ..... не знам как да ги нарека може би приличат на бодлички... не са пъпки... намират се в краиштата на главичката.... или все едно ти е настръхнала кожата... нещо на такова прилича бели на цвят... питах приятел той ми каза че не са гъбички и че не е проблем ама много не му вярвам... а най гадното е че не ми се ходи до кожен лекар... естествено от срам... правил съм го без презерватив....ама момичето беше девствено.... :D .......
Само не ме карайте да качвам снимка :?

xaritov
01-20-2010, 21:57
кажи ми едно срамно заболяване! няма такова никой не е застрахован от болестите може да се случи на всеки никой няма да ти се смее

иди на лекар да те види какво те е срам ако е нещо сериозно пак ли ще те е срам?

Alli
01-20-2010, 22:24
може да са папули,ситни бели точици,едва забележими,бившия има такива,не беше заболяване и той се притесни и отиде на лекар,мн момчета ги имат

Barbus
01-22-2010, 22:49
ммм да точно така както каза момичето..... та.. дребнички и малки.... ама нито ме сърби нито боли.... та твоя приятел как ги е разкарал или още си му седят :D

lljio
01-25-2010, 14:49
хаха и аз имам такива :D и никога не съм мислил че е нещо ненормално
мисля си е че си е просто така :D и не ме е притеснявало ....стига да говорим за едно и също нещо де

Ax3
01-25-2010, 17:34
хаха и аз имам такива :D и никога не съм мислил че е нещо ненормално
мисля си е че си е просто така :D и не ме е притеснявало ....стига да говорим за едно и също нещо де

И аз така :) Нормално е

jubbacca
01-26-2010, 11:11
Здравейте
Значи от доста време насам имам едни малки ама мн малки ..... не знам как да ги нарека може би приличат на бодлички... не са пъпки... намират се в краиштата на главичката.... или все едно ти е настръхнала кожата... нещо на такова прилича бели на цвят... питах приятел той ми каза че не са гъбички и че не е проблем ама много не му вярвам... а най гадното е че не ми се ходи до кожен лекар... естествено от срам... правил съм го без презерватив....ама момичето беше девствено.... :D .......
Само не ме карайте да качвам снимка :?

Имаш ли болки при уриниране ? Забелязваш ли нещо необичайно - в смисъл отделяне на секрет ? Върти ми се в главата нещо , но не мога да съм сигурен ... най-добре е минеш един преглед , ако се наложи и един серологичен тест и така .

den4o7
01-30-2010, 09:57
Спокойно, и аз имам :)

ThereIsNoWayOut
01-30-2010, 19:20
И аз имам такива от как се помня.Не мисля, че е нещо сериозно :?

sindromnaDOWN
01-31-2010, 15:31
и аз имам някакви такива малки точици , едва се виждат ама ддз от доста време са ми :-o не мисля че е опасно

durexz
01-31-2010, 19:28
Не се притеснявай и аз ги имам.Точно зад главичката са

SWASTIKA
02-01-2010, 10:41
Бях направил преди години, специална тема за тези мастни образувания, но тя отиде някъде из последните страници, така и не решиха, че е важна...

Anyway...

Това са Pearly Penile Papules и не са никак опасни. Всеки 3-ти мъж има такива, така че вече можеш да се успокоиш.

За да сме максимално точки и сигурни, че е това, ще ти дам няколко примера:

Забранено за лица ПОД 18 годишна възраст! Отварянето и разглеждането на снимките от малолетни и непълнолетни, ще бъде на собствена отговорност.

Ето ти ги и тях:

Пример 1: Клик (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/35/Pearly_Penile_Papules.jpg)

Пример 2: Клик (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/Pearly-penile-papules-glans.jpg)

Пример 3: Клик (http://www.huidconsult.nl/portal/mambots/content/multithumb/thumbs/b.300.200.16777215.0..stories.huidziekten.p-s.pearly-penile-papules.jpg)

Всички образувания, които виждаш на снимките са еднакви, но различно разпространени.

При положение, че нямаш секрет и миризма на това място, няма за какво да се безпокоиш. Начин да се махнат ИМА, но след време пак ще се появят, така че няма смисъл.

ПП: Под препуциума по някога се отделя секрет, който е следствие от липса на хигиена (СМЕГМА) . Бял на цвят с характерна миризма, той да не те тревожи, но е хубаво да го няма. :)

an0nimenn
02-01-2010, 11:55
споко и аз имам даже и по ствола :( и си е нормално.. :o

SWASTIKA
02-01-2010, 12:17
споко и аз имам даже и по ствола :( и си е нормално.. :o

Тези по ствола не са Pearly Penile Papules, те се наричат Fordyce Spots и са малко по - различни, но също са безопасни. :)

l3thal
02-04-2010, 13:09
Бях направил преди години, специална тема за тези мастни образувания, но тя отиде някъде из последните страници, така и не решиха, че е важна...

Anyway...

Това са Pearly Penile Papules и не са никак опасни. Всеки 3-ти мъж има такива, така че вече можеш да се успокоиш.

За да сме максимално точки и сигурни, че е това, ще ти дам няколко примера:

Забранено за лица ПОД 18 годишна възраст! Отварянето и разглеждането на снимките от малолетни и непълнолетни, ще бъде на собствена отговорност.

Ето ти ги и тях:

Пример 1: Клик (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/35/Pearly_Penile_Papules.jpg)

Пример 2: Клик (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/Pearly-penile-papules-glans.jpg)

Пример 3: Клик (http://www.huidconsult.nl/portal/mambots/content/multithumb/thumbs/b.300.200.16777215.0..stories.huidziekten.p-s.pearly-penile-papules.jpg)

Всички образувания, които виждаш на снимките са еднакви, но различно разпространени.

При положение, че нямаш секрет и миризма на това място, няма за какво да се безпокоиш. Начин да се махнат ИМА, но след време пак ще се появят, така че няма смисъл.

ПП: Под препуциума по някога се отделя секрет, който е следствие от липса на хигиена (СМЕГМА) . Бял на цвят с характерна миризма, той да не те тревожи, но е хубаво да го няма. :)
а как да се махнат :( :roll: :-#

SWASTIKA
02-04-2010, 19:54
Махането на Pearly Penile Papules е излишно.

Има начини, както с ток, така и с лазер, но и при двете процедури болката не е никак слаба.

Изчистването с лазер се извършва на много малко места, докато изчистването с ток (електроагулация) се извършва почти нявсякъде. :)

l3thal
02-05-2010, 10:59
Махането на Pearly Penile Papules е излишно.

Има начини, както с ток, така и с лазер, но и при двете процедури болката не е никак слаба.

Изчистването с лазер се извършва на много малко места, докато изчистването с ток (електроагулация) се извършва почти нявсякъде. :)
Ами ако не ги махна момичетата като ги видят как ше реагират , мен от тва ме е страх. Да не ми попречи на половия живот после! :(

SWASTIKA
02-06-2010, 20:11
Махането на Pearly Penile Papules е излишно.

Има начини, както с ток, така и с лазер, но и при двете процедури болката не е никак слаба.

Изчистването с лазер се извършва на много малко места, докато изчистването с ток (електроагулация) се извършва почти нявсякъде. :)
Ами ако не ги махна момичетата като ги видят как ше реагират , мен от тва ме е страх. Да не ми попречи на половия живот после! :(

Няма. Спокойно. Всеки 3-ти мъж ги има. Това са мастни образувания, нищо повече.

durexz
02-06-2010, 20:27
Днес забялязах, че имам някакви червени точици (супер малки пъпчици) по главичката :-o на какво се дължи това ? :shock:

BiSkoo
02-06-2010, 22:44
Не знам сега дали ще можете да ми отговорите,но първо не разбрах за какво става въпрос и второ мисля че е свирзано с окосмяването но не съм сигурен... :D :D :-D :-D :-D
Та сега гледах и видях че имам 3 като точки и се забелязва като го оголя и на 1 см под главичката ги има и не са като пъпките,а като" о "са и са три и и се питам нормално ли е да не би да съм откраднат от изванземни или просто си е като на всеки :D

l3thal
02-07-2010, 18:21
Махането на Pearly Penile Papules е излишно.

Има начини, както с ток, така и с лазер, но и при двете процедури болката не е никак слаба.

Изчистването с лазер се извършва на много малко места, докато изчистването с ток (електроагулация) се извършва почти нявсякъде. :)
Ами ако не ги махна момичетата като ги видят как ше реагират , мен от тва ме е страх. Да не ми попречи на половия живот после! :(

Няма. Спокойно. Всеки 3-ти мъж ги има. Това са мастни образувания, нищо повече.
ок мерси :)

durexz
02-07-2010, 19:58
Днес забялязах, че имам някакви червени точици (супер малки пъпчици) по главичката :-o на какво се дължи това ? :shock:
Никой ли няма да ми отговори :? :(

durexz
02-09-2010, 08:47
Днес забялязах, че имам някакви червени точици (супер малки пъпчици) по главичката :-o на какво се дължи това ? :shock:
Никой ли няма да ми отговори :? :(
:x

l3thal
02-09-2010, 11:46
Днес забялязах, че имам някакви червени точици (супер малки пъпчици) по главичката :-o на какво се дължи това ? :shock:
Никой ли няма да ми отговори :? :(
:x
нз ко са :)